دولت ایران برای حفظ مذهبی, سایت های بسته شده در Hard-خط روحانیون

ایران, وزارت بهداشت اعلام کرده است که زیارتگاه های مذهبی بسته باقی خواهد ماند در آنچه به نظر می رسد یک ضربه به نفوذ hard-خط روحانیون که در حال هل دادن برای سایت به بازگشایی میان تلاش برای مهار یکی از خاورمیانه بدترین شیوع کروناویروس.

“تا زمانی که وجود دارد اطمینان کامل که زائران به اماکن مذهبی را به مشکلات ما نمی خواهد اجازه می دهد خودمان را به باز کردن درب از این مراکز به مردم” وزیر بهداشت سعید نمکی آهنگ جدیدی شد به نقل از به نقل از semiofficial خبرگزاری ایسنا در تاریخ 30 آوریل.

آهنگ نمکی نظرات یک روز پس از دیگری وزارت بهداشت رسمی علیرضا رئیسی گفت: سایت های مذهبی در شهرهای مختلف از جمله قم و پایتخت تهران بسته باقی می ماند تا پایان مقدس روزه ماه رمضان آغاز شده است که بیش از آخر هفته مگر اینکه شرایط تغییر کند.

“اگر چه با وضعیت فعلی بعید است که این اتفاق به زودی,” او اضافه شده است.

نظرات آمده راستای فشار بر دولت برای بازگشایی عالیات که بسته شدند در ماه مارس راه اندازی تظاهرات توسط تندروها که اقدام به طوفان Massoumeh حرم در قم و حرم امام رضا در شمال شرقی شهر مشهد.

دولت بسته مقدس شیعیان, سایت, بازدید سالانه توسط میلیون ها نفر از زائران که اغلب لمس و بوسه عالیات در تلاش برای مهار این کشور شیوع کروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 6000 نفر و آلوده بیش از 93 ، 500 با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام منتشر شده در آوریل 29. با توجه به فقدان شفافیت توسط مقامات دولتی و رسانه ها گزارش محدودیت اعداد حقیقی هستند که به طور قابل توجهی بالاتر است.

در آوریل 29, سخنگوی رئیس حوزه علمیه امام شیعیان شهر قم که در آن وقوع فوران در ماه فوریه قبل از گسترش به سایر نقاط کشور, نام رئیس جمهور حسن روحانی برای تجدید نظر در تصمیم خود برای بستن عالیات و عذر خواهی به ایرانیان برای بستن آنها.

حجت الاسلام عباس Rafaati نائینی ادعا کرد که کارشناسان در کشور ضد coronavirus گروه ضربت به این نتیجه رسیده اند که زیارتگاه تا به حال کمترین نقش را در گسترش coronavirus در کشور است.

شده اند وجود دارد مشابه تماس با دیگر روحانیون برای بازگشایی عالیات از جمله با نفوذ آیت الله و روحانی منتقد, Ahmad Alamolhoda که منجر نماز جمعه در ایران و دومین شهر بزرگ مشهد ،

روحانی مشاور Hesamedin آشنا پیشنهاد کرده بود در توییتر وجود دارد که تا به حال دشوار است بحث در مورد بازگشایی سایت های مذهبی.

“متاسفانه ما را مجبور به زندگی با کروناویروس در حالی که دیگر” روحانی گفت: در اوایل این هفته. رئيس جمهور ایران گفت که به عنوان یک روحانی او امیدوار بود که سایت های مذهبی می تواند بازگشایی سریع تر است.

ایران در روزهای گذشته کاسته برخی از محدودیت های آن را معرفی کرده بود برای مبارزه با شیوع و بازگشایی برخی از کسب و کار برای نجات اقتصاد است که در حال حاضر تحت فشار شدید از فلج کننده آمریکا تحریم های اقتصادی است.

مقامات بارها و بارها به نام ایرانیان به دنبال پروتکل های بهداشت و اجتماعی فاصله دستورالعمل به سرعت شیوع در میان هشدارهای که این کشور می تواند ضربه های موج دوم از عفونت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de