مقامات ایرانی گزارش دو مرگ و میر بیشتر از کشنده coronavirus آوردن این کشور شمار کشته شدگان به هشت — بالاترین چنین تلفات خارج از بیماری کانون در چین است.

صحبت 23 فوریه در تلویزیون دولتی, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفت: در مجموع 15 جدید تایید موارد گزارش شده بود در سراسر کشور آوردن شکل کلی به 43.

Jahanpur داد بدون جزئیات جدید مرگ و میر از جمله زمانی که آنها رخ داده است. اما رسانه های ایران پیشتر ذکر عباس موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی در استان شمالی مازندران عنوان کرد و گفت که نامش ذکر نشده کسی که تا به حال سفر از پایتخت, تهران به منطقه ای در پایتخت تنکابن فوت کرده است.

ایران گزارش کرده است بیشتر مرگ و میر ناشی از کوروناویروس رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 بیش از هر کشور دیگری بغیر از چین است. در همه وجود دارد 785 موارد مشکوک در سراسر ایران, وزارت بهداشت گزارش شده در فوریه 22 — یک شماره است که به احتمال زیاد به رشد.

تماشا کنید: Coronavirus نگرانی در ایران در بحبوحه انتخابات

Jahanpour زودتر به نقل از آژانس خبری dpa عنوان کرد و گفت که به تازگی شناسایی موارد دو مورد در تهران و هشت در شهر قم در 120 کیلومتری جنوب تهران.

مقامات باید به طور پیوسته اعمال محدودیت در فضاهای عمومی و سفر در تلاش برای محدود کردن این بیماری را گسترش.

مذهبی و زیارت به کشور همسایه عراق شده اند به حالت تعلیق در یکی unnamed رسمی گفت: خبرنگار مهر. وزارت بهداشت بسته شده است و مدارس و دانشگاه ها در شهرهای مختلف همراه با فیلم و تئاتر. تئاتر و کنسرت حوادث لغو شده اند. فوتبال حرفه ای بازی برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده اما بدون تماشاگر.

Minoo Mohraz یک وزارت بهداشت گفت: در تاریخ 21 فوریه که virus ممکن است گسترش از کارگران چینی مشغول به کار در قم که در آن یک شرکت چینی شده است ساختمان های خورشیدی-نیروگاه.

پیش از آن در هفته, عراق, کویت و عربستان سعودی به حالت تعلیق در اکثر پروازها به مقصد ایران.

در چین که در آن ویروس پدید آمده بیش از 2,300 نفر کشته شده اند. یکی دیگر از خوشه شناسایی شده در کره جنوبی که رئیس جمهور مطرح کشور و هشدار به آن “بالاترین” سطح در 23 فوریه پس از تعدادی از عفونت تقریبا سه برابر بیش از آخر هفته به 556.

بر اساس گزارش dpa و سلامت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de