ایران-مجری تلویزیون شناخته شده از هوا برای میل شاه دوران ستاره پاپ

برای بیش از سه دهه محمدرضا Hayati شده است چهره اخبار ایران و دولت کنترل تلویزیون.

شناخته شده به هر ایرانی Hayati ارائه شده همه مهم داخلی و بین المللی اخبار — از جمله 1989 مرگ بنیانگذار ایران جمهوری اسلامی آیت الله خمینی — در صدای عمیق در حالی که حفظ یک رفتار آرام.

اما 65 ساله خبرنگار که در حال حاضر از کار پس از او علنا گفت که او از طرفداران اختصاص داده شده از prerevolutionary ستاره پاپ ابراهیم حامدی — بهتر شناخته شده به عنوان ابی و اغلب به عنوان مراجعه کننده ایران فرانک سیناترا.

پس از ساخت یک موفقیت حرفه ای در ایران در دهه 1970 ابی به ترک میهن خود برای ایالات متحده و اروپا بعد از انقلاب 1979 که تاسیس رژیم اسلامی است.

Hayati که اشاره به برخی از رسانه ها به عنوان “خبرنگار” جمهوری اسلامی صحبت در مورد عشق خود را برای ابی موسیقی در بحث ماه گذشته در Instagram.

“من از ابی طرفداران و من صدای ابی است که صدای سال [بزرگ] خاطرات” Hayati گفت که او تا به شده است گوش دادن به در حال حاضر نقره ای با موهای نرم و خواننده پاپ برای حدود 25 سال است. “من عاشق تمام آهنگ های خود را.”

نظرات ظاهرا به پایین رفتن نیست به خوبی با مسئولان به شدت سانسور در شبکه دولتی کنترل شده توسط تندروها که در آن هر چیز و همه چیز در مورد نزدیک به 40 سال سلطنت شاه ایران را به تصویر کشیده است منفی.

“آنها به من تماس گرفت و به من گفت برای رسیدن به محل کار در حال حاضر” Hayati گفت: رسانه های ایران بیش از آخر هفته.

در ژوئن 8, Hayati گفت: semiofficial خبرگزاری ایسنا که او امیدوار است این تصمیم بررسی خواهد شد و که او می تواند بازگشت به انجام آنچه او می کند بهترین.

“من نمی باید هر گونه مشکل با هر کسی — انشاالله این مشکل موقت است,” او گفت:.

بسیاری از ایرانیان با اشاره به طنز از یک مرد که برای بسیاری از دهه انجام شده آب برای حکومت اسلامی با ارائه سانسور و نقطه اخبار در حال حاضر احساس رژیم خشم.

فرار از ایران

بسیاری از شاه دوران پاپ ستاره ها و بازیگران بودند مجبور به تبعید پس از انقلاب 1979 که منجر به سانسور و کار خود و ممنوعیت انفرادی آواز توسط زنان است.

برخی از هنرمندان که باقی مانده در ایران بودند مانع از کار از جمله افسانه ای خواننده گوگوش که انجام نداده و در تا سال 2000 زمانی که او ایران را ترک کرده و نقل مکان به لس آنجلس (که بسیاری از ایرانیان را با نام مستعار “Irangeles” با توجه به آن جمعیت بزرگ ایرانیان).

با وجود سانسور شدید و تلاش برای به تصویر کشیدن آنها را به عنوان ترویج “منحط” فرهنگ غربی بسیاری از prerevolutionary خوانندگان باقی می ماند بسیار محبوب در ایران حتی در میان کسانی که متولد شد و پس از انقلاب است.

میلیون ها نفر هنوز هم گوش دادن به موسیقی و نه در حال حاضر جمعیت سالمندان از crooners که آهنگ ها را می توان در اغلب شنیده می شود در خودروهای تاکسی و در احزاب است. بسیاری از ایرانیان نیز از تماشای فیلم از ستاره های سینما از دهه 1970 در تلویزیون ماهواره ای آنلاین و یا پس از خرید آنها را در بازار سیاه است.

بسیاری از ایرانیان نیز از سفر به کشورهای همسایه برای حضور در کنسرت گوگوش, ابی و دیگر تبعید خوانندگان. ابی اخیرا هدف از انتقاد پس از او در یک کنسرت در عربستان سعودی — ایران دیرین رقیب در منطقه است.

نوشتن در Instagram, ابی گفت که او غمگین به یاد بگیرند که Hayati مجاز نیست به نظر می رسد در تلویزیون ایران کنه.

“من هنوز هم نمی فهمم چه جرم من و هنرمندان مثل خودم مرتکب شده اند — علاوه بر آوردن مردم شادی و آواز خواندن در مورد آزادی-که حتی افرادی که همدردی برای ما هستند که مورد آزار و اذیت” ابی خود نوشت Instagram صفحه است که برخی از 6.9 میلیون پیروان.

این حرکت را به حالت تعلیق Hayati شد همچنین با انتقاد ایران سایت خبری Asriran.com که مورد سوال منطق پشت این تصمیم است.

“ما هر روز که بیشتر و بیشتر هنرمندان در حال حرکت به دور از شبکه دولتی به خصوص وزارت امور خارجه TV” نظر قطعه در Asriran بخوانید.

“به نظر می رسد که شبکه دولتی است که در تلاش برای جلب رضایت یک گروه خاصی در کشور است و مهم نیست که به آنها آنچه دیگران می گویند یا فکر می کنم” به آن اضافه شده است. “آنها ممنوعیت سانسور و حذف مجریان آن را به آنچه آنها می خواهند.”

Hayati را تعلیق می آید هفته پس از محبوب سریال کمدی در تلویزیون دولتی خشم تندروها بیش از صحنه های که شبیه برخی از prerevolutionary مجموعه تلویزیونی که ممنوع در جمهوری اسلامی است.

انتقاد باعث شد رئیس دولت کنترل تلویزیون Abdolali علی عسگری را به منظور بررسی اینکه آیا یک “اشتباه و یا سهل انگاری” در پشت صحنه مشکوک در نشان می دهد محبوب پایتخت و یا اینکه آیا آنها در نتیجه یک “عملیات مخفی” توسط ناشناس دشمن.

مجموعه تلویزیونی است که تلاش های دولت ایران, پخش برای جذب بینندگان که اغلب را انتخاب کنید به تماشای تلویزیون های ماهواره ای و غربی ساخته شده و برنامه های برای سرگرمی به جای کانال های داخلی که اغلب دیده می شود که کمتر جالب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de