ارتش ایران, مجموعه بیمارستان در ویروس زده سرمایه

تهران (AP) — قدرت نظامی ایران تنظیم کرده تا 2000 تخت بیمارستانی در یک مرکز نمایشگاه در پایتخت به ساحل تا محلی سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن جنگ بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه و تلویزیون دولتی گزارش شده است.

آن گفت: امکانات جدید که شامل سه واحد و چندین جداسازی بخش راه اندازی شد فقط در 48 ساعت. از آن خواهد شد مورد استفاده برای بیمارانی که دوره نقاهت بعد از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

تلویزیون دولتی روز پنج شنبه به نقل از ژنرال علی جهانشاهی ارتش معاون هماهنگ کننده عنوان کرد و گفت: این بیمارستان تحویل داده شده است به کادر پزشکی و آغاز خواهد شد دریافت بيماران در هفته آینده.

بسیاری از افراد آلوده به ویروس تنها تجربه علائم خفیف مانند تب و سرفه و بهبود در عرض چند هفته. اما این ویروس می تواند باعث بیماری شدید و مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی. آن است که بسیار مسری است و می تواند گسترش در غیر این صورت با افراد سالم نشان دادن هیچ نشانه قابل رویت.

ایران و مبارزه با بدترین شیوع بیماری در منطقه با بیش از 2,200 مرگ و میر در میان حدود 30,000 موارد تایید شده. مقامات از مردم خواست در خانه بمانند اما نه تحمیل فراگیر مستندات دیده می شود در جای دیگر در منطقه است.

مقامات ایرانی بارها و بارها اصرار آنها شیوع تحت کنترل با وجود نگرانی های آن می تواند پایمال کشور امکانات بهداشتی است.

ایران بوده و تحت شدیدترین تحریم های ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از کشور خود از ایران را تا سال 2015 به توافق هسته ای با قدرت های جهانی. ایالات متحده به ارائه کمک های انسان دوستانه به ایران اما مقامات خودداری کرده اند.

در اوایل این هفته رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای خودداری آمریکا کمک های اولیه و کشف و ضبط یک تئوری توطئه است که ایالات متحده ایجاد این ویروس چیزی که وجود دارد این است که هیچ شواهد علمی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de