ایرانیان علامت پایان ماه رمضان به عنوان جامعه به تدریج بازگشایی

بسیاری از ایرانیان آغاز شد محتاط جشن به مناسبت پایان اسلام روزه ماه رمضان به عنوان کشور در زمان گام های بیشتر برای بازگشایی میان مداوم آن شیوع کروناویروس.

رسانه های ایران گفت: عید فطر نماز انجام شد در 110 مسجد در پایتخت, تهران, on May 24 تحت چه رسمی ایران خروجی مطبوعات و تلویزیون به عنوان “سخت سلامت پروتکل” که شامل اجتماعی فاصله.

نمازگزاران در عمدتا شیعه ایران به مناسبت پایان ماه مبارک رمضان در روز جداگانه — مارس 24 یا 25 — بسته به شرایط متفاوت و درجات مختلف از مقامات مذهبی.

مه 24, جشن همزمان با بازگشایی موزه ها و اماکن تاریخی اعلام کرد یک روز پیش از آن توسط رئیس جمهور حسن روحانی.

روحانی گفت: این کشور وارد “مرحله چهارم” از شیوع که او به عنوان یکی از “مهار…برای مدیریت و مقابله با کروناویروس.”

ایران در تلاش است برای بهبود یافتن از بدترین COVID-19 شیوع بیماری در منطقه با رسمی عفونت تعداد بیش 135,000 و بیش از 7400 مرگ و میر در ایران اگر چه بسیاری بر این باورند که تعداد کسانی که underrepresent شدت همه گیر وجود دارد.

روحانی گفت: زیارتگاه های مذهبی که در آن بسیاری از coronavirus موارد در حال گسترش از اوایل بحران را بازگشایی on May 25 و نمازگزاران را به رعایت اجتماعی فاصله و قوانین مشابه برای جلوگیری از گسترش این ویروس بیشتر است.

روحانی هفته گذشته گفت که رستوران خواهد بازگشایی پس از ماه مبارک رمضان و فعالیت های ورزشی را از سر بدون تماشاگر. دانشگاه های تنظیم شده برای بازگشایی اوایل ماه آینده.

تدریجی بازگشایی

ایسنا به نقل از خبرنگار مهر عنوان کرد و گفت که روحانی و همتای ترک خود رجب طیب اردوغان صحبت با تلفن در مارس 24 تشویق به بازگشایی از زمین و هوا مرز که بسته شده اند و با توجه به COVID-19 شیوع ولی با وجود تایید هر گونه اقدامات فوری.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای که نهایی دینی و قدرت سیاسی در ایران گفت: در وب سایت رسمی خود را که به عید فطر می گیرند on May 24.

اما ارشد دیگر روحانیون شیعه در ایران شناخته شده به عنوان “سپاه پاسداران,” صادر جداگانه اظهارات گفت: تعطیلات خواهد بود جشن در مه 25.

پایان ماه مبارک رمضان تعیین شده است موقعیت ماه مطابق با مسلمان تقویم قمری.

تماشا کنید: Coronavirus الشعاع نماز تعطیلات در پاکستان

خامنه ای که به طور معمول منجر عید نماز در امام خمینی تهران گفت همانند نماز دلایل لغو این رویداد به عنوان بخشی از اقدامات برای مهار این بیماری همه گیر.

“ما خوشحال هستیم به دست گرفته اند و در نماز اینجا” خبرگزاری فرانسه به نقل از یک 55 ساله كه بنده عنوان کرد و گفت از طریق یک ماسک صورت خارج از سامن مسجد در غرب تهران.

بسیاری از کسانی که در حال حاضر به حال ماسک آژانس گفت.

سر از ایران نیروی کار شامل coronavirus و دیگر مقامات خواست هر کسی که مشکوک بودند COVID-19 علائم و همچنین زنان باردار و کسانی که رنج می برند از شرایط اساسی برای جلوگیری از مکانهای عمومی به مناسبت عید.

وجود دارد هیچ اولیه کلمه ممکن است آسیب ناشی از زلزله از 5.1 قدر که بررسی زمین شناسی ایالات متحده گفت: آمار غربی ایران در آوریل 24.

با گزارش توسط AFP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de