دانشمند ایرانی دربند در آمریکا وارد تهران

دانشمند ایرانی مجید طاهری به خانه بازگشت و پس از آزادی از زندان در ایالات متحده به عنوان بخشی از یک زندانی ارز semiofficial ایران خبرگزاری ایسنا گزارش شده است.

طاهری که تا به حال بازداشت شده در ایالات متحده برای 16 ماه آزاد شد در 4 ژوئن به ایران منتشر شد, نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید شده بودند محکوم به 13 سال زندان در سال گذشته به اتهام توهین به رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای و ارسال اطلاعات خصوصی آنلاین.

معاون وزیر امور خارجه حسین جابری انصاری استقبال طاهری به محض ورود خود را در تاریخ 8 ژوئن در تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی گفت: ISNA که شده یک عکس از جفت صحبت با خبرنگاران.

طاهری تشکر به وزیر امور خارجه محمد جواد ظریف ،

“من از دولت جمهوری اسلامی ایران و مقامات عزیز از جمله آقای ظریف که سخت کار می کرد و دیگر مقامات که در زمان ماه برای کمک به آزادی من به عنوان یک ایرانی پزشک متهم به دور زدن تحریم های ایالات متحده در پزشکی,” او گفت: به نقل از.

طاهری یک ایرانی-آمریکایی که تا به حال مشغول به کار در یک کلینیک در تمپا, فلوریدا, دوم دانشمند به بازگشت به ایران از سوی ایالات متحده در هفته گذشته پس از سیروس عسگری پرواز خانه در ژوئن 3.

طاهری خدمت 16 ماه برای نقض تحریمهای آمریکا علیه ایران و در 4 ژوئن یک قاضی فدرال منتشر شد او را به دیدن خانواده در ایران.

با توجه به اسناد دادگاه او را مجرم به اتهام نقض گزارشگری مالی مورد نیاز با سرمایه گذاری بیش از $277,000 در یک بانک.

در ژوئن 8, طاهری رد اتهامات علیه او را به عنوان “ناعادلانه و نادرست” با توجه به ایران در خبرگزاری فارس.

“من کمک دانشگاه تهران به منظور توسعه یک واکسن سرطان به ویژه برای زنان,” او گفت: به نقل از.

ایران و آمریکا تنش ها شده اند در حال افزایش است در سال های اخیر به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال یک کمپین از “حداکثر فشار” علیه تهران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 به طور یک جانبه انصراف ایالات متحده از یک نقطه عطفی 2015 هسته ای بین تهران و قدرت های جهانی و reimposed فلج کننده تحریم در ایران است.

با گزارش AFP از آسوشیتدپرس و رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de