یک ایرانی دیدار خواهد کرد و بازدید از اوکراین در اواخر این هفته به بحث در مورد جبران اوکراین جت شات پایین توسط ایران در ژانویه 8, وزیر امور خارجه اوکراین گفت.

“با توجه به شرایط از آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد همه دلیل برای درخواست از ایران به بالاترین قیمت پرداخت برای آنچه در آن بود” Dmytro kuleba را گفت: در یک کنفرانس خبری در طول سفر به ورشو.

“من نمی توانم فاش نهایی تعداد جبران…اعداد خواهد بود نتیجه مذاکرات,” او گفت:.

Kuleba را گفت: اوکراین به نمایندگی از همه گروه ها و کشورهای آسیب دیده در طول مذاکرات برگزار خواهد شد که در ماه جولای 29-30.

نیروهای ایرانی می گویند که ازطریق این خطوط هوایی بین المللی اوکراین (UIA) هواپیمای جت مسافربری پس از اشتباه آن را برای یک موشک میان افزایش تنش ها با ایالات متحده است. تمام 176 نفر در هیئت مدیره از جمله 57 کانادایی کشته شدند.

این هواپیما به ضرب گلوله کشته شد ساعت پس از ایران اخراج موشک در هوایی عراق پایگاه های مسکن نیروهای آمریکایی در اقدامی تلافی جویانه برای هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی به قتل یک senior Iranian commander.

داده های استخراج از جت جعبه سیاه است که در پاریس. کانادا ایمنی حمل و نقل گفت: در جولای 23, دانلود تجزیه و تحلیل مقدماتی از صدای کابین خلبان و پرواز داده شد به پایان رسید اما این تحقیقات به مراتب بیش از.

“دانلود و داده های اولیه تجزیه و تحلیل نقطه عطف مهمی در آنچه که باید کامل و شفاف ایمنی بررسی” گفت: TSB صندلی کتی Fox , در بیانیه ای.

ایران هواپیما, بررسی حوادث دفتر رهبری این تحقیقات که در حال مشاهده کانادا, ایالات متحده, سوئدی و انگلیسی, کارشناسان و نمایندگان از UIA هواپیما تولید کننده بوئینگ و موتور ساز Safran.

بر اساس گزارش رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net