ایران Coronavirus تلفات به 43

ایران وزارت بهداشت می گوید نه نفر فوت کرده اند از جدید کروناویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل مرگ و میر به 43 میان 593 تایید موارد coronavirus در جمهوری اسلامی است.

سخنگوی کیانوش Jahanpour به شکل جدید در فوریه 29.

“ما تا به حال 205 موارد جدید COVID-19 ظرف 24 ساعت” گفت: در حالی که اصرار مردم برای دور ماندن از تجمع جرم و محدود کردن سفر خود را.

ایران دارای بیشترین مرگ و میر در خارج از چین, کانون شیوع.

BBC فارسی گفت: یک تعداد انجام شده توسط آن منابع بی نام در بیمارستان چند پیشنهاد حداقل 210 نفر مرده بود در کشور که از اواخر فوریه 27. وزارت بهداشت به شدت تکذیب کرد به گزارش.

گسترش سریع شیوع مجبور به لغو نماز جمعه در بسیاری از مساجد سراسر کشور است.

اسدالله عباسی سخنگوی پارلمانی رئيسه نقل عنوان کرد و گفت در فوریه 29 که پنج نفر از 100 قانونگذاران در مجلس شورای اسلامی و یا مجلس تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

او گفت: از سوی دیگر نمایندگان مجلس نیز آزمایش می شود.

ایران و سخنگوی دولت برگزار خواهد شد هفتگی خود در کنفرانس خبری حاضر با توجه به شیوع این semiofficial خبرگزاری مهر گزارش داد در فوریه 29.

ایران تبدیل به اصلی ترین نقطه داغ این ویروس در خاور میانه و کشور را به مقامات متهم شده اند پنهان کردن مقیاس واقعی از شیوع بیماری است.

مقامات لغو نماز جمعه در تهران و 22 استان پایتخت در پاسخ به بلندی همه گیر در حالی که وزارت بهداشت توصیه می گردد در برابر همه حوادث عمومی مانند مراسم عروسی یا مجالس ترحیم. مدارس و دانشگاه ها همراه با فرهنگی مکان های تجمع مانند سینما و تئاتر و سالن های کنسرت باید همه بسته شده اند.

COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس آلوده برخی از 83,000 مردم در ده ها کشور باعث 2,800 مرگ و میر. بسیاری از موارد مرگ و میر گزارش شده در چین که در آن بیماری پدید آمده در ماه دسامبر.

کشور در سه قاره گزارش اولین موارد ابتلا به کروناویروس در فوریه 28, از جمله آذربایجان, بلاروس, لیتوانی, نیجریه, هلند و نیوزیلند.

با گزارش AP, Reuters, dpa, BBC ایرنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>