ایران آرا در انتخابات پارلمان اروپا که به نفع محافظه کاران

تهران (AP) — ایرانیان بودند رای گیری برای یک پارلمان جدید جمعه با مشارکت مردم دیده می شود به عنوان یک معیار کلیدی در حمایت از رهبری ایران به عنوان تحریم وزن در اقتصاد و منزوی کردن این کشور دیپلماتیک است.

رد صلاحیت بیش از 7000 نامزدهای بالقوه بسیاری از آنها را به اصلاح طلبان و میانه رو مطرح امکان پایین تر از معمول مردم در انتخابات.

رهبری ایران و رسانه های دولتی خواست مشارکت رای دهندگان با برخی از فریم های آن را به عنوان یک وظیفه دینی می دانند. آیت الله علی خامنه ای بازیگران رای خود را در یک مسجد در نزدیکی تهران در مدت کوتاهی پس از انتخابات باز و در ساعت 8 صبح و خواست ایرانیان به پای صندوق های رای.

“هر کسی که در مورد ایران و منافع ملی باید در انتخابات شرکت کنند” او گفت:. قبلا در این هفته تصریح کرد: “انتخابات را خنثی کردن “توطئه و برنامه ریزی” توسط آمریکایی ها و حامیان اسرائیل در برابر ایران است.

“دشمنان می خواهید برای دیدن آنچه که نتایج حاصل از ایالات متحده حداکثر فشار هستند” گفت: با اشاره به تحریم های ایالات متحده و فشار از واشنگتن است که باید خفه توانایی ایران در فروش نفت خود در خارج از کشور مجبور اقتصاد خود را به رکود است.

پس رای, حسن روحانی رئیس جمهور ایران به نام کشور به مرحله دیگر از “پیروزی” توسط عظیم رای گیری. “دشمنان ما خواهد بود نا امید تر از قبل” روحانی گفت.

در آستانه رای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل تحریم بر دو مقامات ارشد شورای نگهبان از جمله رئیس آن و سه نفر از اعضای آن انتخابات نظارت کمیته. مقامات ایالات متحده گفت: کسانی که هدفمند شد مسئول برای خاموش کردن صدای مردم ایران با رد بیش از 7000 نامزد.

یکی از تحریم مقامات شورای نگهبان سخنگوی عباس علی Kadkhodaei توصیف واشنگتن آخرین حرکت به عنوان “سفارشی ساخته شده و نامشروع تحریم” رد گیری به عنوان فقط یک مثال دیگر از ایالات متحده را در منطقه “استبداد.”

حدود 7000 نامزد چپ در مسابقه پس از disqualifications در حال اجرا در 208 حوزه برای 290 کرسی اتاق.

تنش با ایالات متحده می تواند به تقویت صلح با تقویت طولانی برگزار شد بی اعتمادی نسبت به غرب است. بحران با واشنگتن مشخصی پس از یک حمله هوایی آمریکا در ماه ژانویه کشته برتر ایران ژنرال قاسم سلیمانی. این اعتصاب منجر به تنش و رویارویی که در آن نیروهای ایرانی به طور تصادفی سقوط هواپیمای اوکراینی هواپیمای مسافربری پس از آن در زمان خاموش از تهران کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره. بسیاری از کسانی که کشته شدند ایران.

شلیک به پایین و تلاش های مقامات در ابتدا پنهان کردن علت این تصادف موجب خشم عمومی و تظاهرات در ایران.

انتخابات برگزار می شود در یک زمان از رشد مشکلات اقتصادی.

ایرانیان دیده می شود قیمت کالاهای اساسی موشک وار رفتن نرخ تورم و نرخ بیکاری و ارز محلی شاقول پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف ایالات متحده از ایران به توافق هسته ای با قدرت های جهانی و تحریم های تحمیل شده. بحران های اقتصادی مواجه عادی ایرانیان سوخت تظاهرات ضد دولتی در ماه نوامبر. بین المللی و گروه های حقوق بشر می گویند حداقل 300 نفر در تظاهرات کشته شدند.

مجلس در ایران قدرت ندارد به دیکته کردن سیاست های عمده ای اما بحث بودجه سالانه و ممکن است استیضاح وزیران است. قدرت در ایران در نهایت به عهده خامنه ای است که حرف آخر را در تمام امور.

همچنین بلندی بیش از انتخابات تهدید جدید coronavirus شده در پنج نفر در ایران در این هفته از جمله دو سالمند شهروندان که درگذشت و در شهر قم. نگرانی از گسترش ویروس که سرچشمه در مرکز چین باعث شد مقامات ایران به بستن تمام مدارس علمیه قم.

ایستگاه های تلویزیونی محلی پخش تصاویر از قم حدود 130 کیلومتر (80 مایل) در جنوب پایتخت, تهران, نشان دادن زنان و مردان برخی از پوشیدن ماسک صورت برای حفاظت از پوشش در خطوط مجزا برای رای دادن در روز جمعه. قم محبوب مذهبی مقصد و یک مرکز آموزش و مطالعات دینی برای شیعیان از داخل ایران و همچنین عراق و پاکستان و افغانستان و آذربایجان است.

تهران فرماندار تلاش برای آرام کردن ترس بیش از این ویروس جدید گفت: رای دهندگان ندارد به علامت انگشتان دست خود را با جوهر پس از رای گیری. با استفاده از جوهر بود اختیاری گفت: انوشيروان, Bandpay به گفته خبرگزاری رسمی ایرنا.

“مردم نباید نگرانی در مورد گسترش coronavirus,” او اضافه شده است.

مجلس با انباشته تندرو می تواند به نفع گسترش بودجه برای پاسداران سپاه است که تحریم های ایالات متحده آن را نیز می تواند شیب عمومی سیاستگذاری در جهت تندرو که مخالف تعامل با آمریکا

فعلی مجلس شورای اسلامی تصمیم گرفت بعد از 11 سال و در حال اجرا است برای انتخاب مجدد. محمد Baqher باقر قالیباف ، شهردار سابق تهران که همچنین رئیس سابق پاسداران نیروی هوایی دیده می شود به عنوان یکی از جلو دونده برای موفقیت لاریجانی.

فعلی پارلمان منتخب در سال 2016 به حال بیش از 100 اصلاح طلبان و میانه رو با بقیه اتاق تقسیم بین مستقل و تندرو. برخی از 90 زمان قانونگذاران نیز محروم از در حال اجرا در روز جمعه انتخابات.

نزدیک به 58 میلیون ایرانیان خارج از جمعیت بیش از 80 میلیون واجد شرایط برای رای دادن. هر ایرانی بالای سن 18 سال می توانند رای بدهند.

مردم در انتخابات شده است بیش از 50% قبلی انتخابات مجلس. در سال 2016 آن را نزدیک به 62 درصد.

نظر سنجی در 6 p. m. هر چند مراکز رای دهی که در گذشته ماند باز در اواخر شب به مردم زمان بیشتری را به رای خود را. جمعه روز استراحت در ایران به عنوان مورد در سراسر بسیاری از کشورهای مسلمان.

نتایج اولیه انتظار می رود که در روز شنبه اعلام کرد. انتخابات ریاست جمهوری انتظار می رود را در 2021.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت