ایران به اجرا مرد به اتهام جاسوسی کشته Top ژنرال سلیمانی

ایران می گوید یک مرد آنها می گویند در گذشته اطلاعات در مورد محل نگهداری از بالا ايراني, عمومی که کشته شد در ایالات متحده حمله هوایی در عراق در اوایل سال جاری به اعدام محکوم شده است.

قاسم سلیمانی فرمانده سپاه’ (سپاه) نخبگان سپاه قدس, کشته در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد در اوایل ژانویه تشدید تنش ها بین واشنگتن و تهران است.

سخنگوی قوه قضائیه Gholamhussein اسماعیلی گفت: در 9 ژوئن که حکم اعدام دست به سید محمود موسوی-مجد قبلا تایید شده است توسط دادگاه عالی ایران انجام خواهد شد “به زودی.”

سخنگوی موسوی گفت:-مجد دریافت کرده بود مبالغ زیادی از پول را از هر دو ایالات متحده آمریکا سازمان اطلاعات مرکزی (سیا) و موساد اسرائیل.

او گفت: این مرد گذشته بود اطلاعات در مورد ایران و نیروهای مسلح از جمله سپاه قدس و سردار سلیمانی را در محل.

در تلافی سلیمانی کشتن در ساعات اولیه ژانویه 3, یک ایرانی بالستیک-حمله موشکی در عراق پایگاه هوایی سمت چپ برخی از 110 نیروهای ایالات متحده مبتلا به صدمات مغزی.

چند ساعت بعد نیروهای ایرانی تصادفا به ضرب گلوله یک اوکراین هواپیمای مسافربری از تهران به قتل تمام 176 نفر در هیئت مدیره.

مقامات ایرانی می گویند نیست که آیا موسوی-مجد را مورد ارتباط بود به ایران اعلام در تابستان 2019 که آن را به حال اسیر 17 جاسوسان کار برای سازمان سیا. آن گفت: برخی از آنها به اعدام محکوم شدهاند.

در فوریه سال ایران تحویل حکم اعدام برای امیر Rahimpour, یک مرد به اتهام جاسوسی برای ایالات متحده و تلاش برای انتقال اطلاعات در مورد هسته ای ،

با گزارش dpa خبرگزاری فرانسه و رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de