ایران می گوید ویروس جدید به کشته شدن 43 با 593 مورد تایید

دبی, امارات متحده عربی (AP) — بحرین در روز شنبه تهدید به پیگرد قانونی در برابر مسافرانی که از ایران و تا به حال نشده است آزمایش جدید کروناویروس و همچنین منع تجمعات عمومی به مدت دو هفته به عنوان مورد تأیید سراسر خاورمیانه گسترده تر رشد به بیش از 520.

این جزیره کوچک ملت در سواحل عربستان سعودی بوده است-آمار با موارد و تعطیل کردن پروازها برای متوقف کردن گسترش ویروس که باعث بیماری به نام COVID-19 توسط کارشناسان.

همه از بحرین را مورد لینک بازگشت به ایران, که مرگ و میر از 34 کشته بدترین خارج از چین, کانون virus. ایران به تنهایی 388 موارد ویروس از جمله مقامات و کارشناسان ترس که تعداد ممکن است به مراتب بیشتر از چیزی است که مقامات ایرانی خود را آغاز کرده اند که به اشاره.

بحرین وزارت کشور در بیانیه ای گفت که 2,292 مردم آمده بودند به پادشاهی از ایران قبل از اعلام شیوع بیماری وجود دارد. از کسانی که تنها “310 شهروندان” تا به حال نام مقامات و تحت آزمایش های کشور گفت: بالا بردن امکان تست نشده دستگیر و به اتهام اگر آنها حاضر.

وزارت “تأیید کرد که مورد نیاز حقوقی رسیدگی خواهد شد هر کسی که در بازگشت از ایران در ماه فوریه و نمی را به قرار ملاقات برای تست” وزارت کشور گفت. “آن برجسته شده است که جلوگیری از شیوع عفونت مسئولیت افراد و جامعه به عنوان یک کل است.”

سنی-حکومت بحرین درگیر در یک yearslong سرکوب همه مخالفان در این جزیره پادشاهی پس از آن در 2011 بهار عربی, تظاهرات را دیدم که خود را اکثریت شیعه جمعیت تقاضا بیشتر آزادی های سیاسی. داعش راه اندازی کرده اند کوچک و پراکنده حملات در آن زمان از آنجا که بحرین نیروهای امنیتی مقصر در ایران و خاورمیانه را شیعیان قدرت.

در همین حال روز شنبه عربستان سعودی اعلام کرد که این امر بار شهروندان از شورای همکاری خلیج فارس از, اسلام, مقدس ترین سایت در مکه و مدینه بیش از نگرانی درباره ویروس ” گسترش یافته است. شورای همکاری خلیج فارس است که شش کشور از جمله بحرین کویت عمان قطر عربستان سعودی و امارات متحده عربی.

عربستان سعودی روز پنج شنبه بسته عتبات برای زائران خارجی بیش از coronavirus اخلال در سفر برای هزاران نفر از مسلمانان در حال حاضر رهبری به پادشاهی و به طور بالقوه مؤثر بر قصد دارد بعد از این سال برای میلیون ها نفر بیشتر جلوتر از روزه ماه رمضان و مراسم حج.

آن را به نمایندگی از حرکت بی سابقه ای است که در نبود گرفته و حتی در طول سال 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا که به کشته شدن دهها میلیون نفر در سراسر جهان,

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

کفش اسپرت