ایران می گوید آن را ارسال جعبه سیاه از سیم اوکراین هواپیمای مسافربری به فرانسه

ایران می گوید که ارسال خواهد شد در “چند روز آینده” جعبه های سیاه و سفید از یک سیم اوکراین هواپیمای مسافربری به فرانسه برای تجزیه و تحلیل و بیان آمادگی برای حل مسئله غرامت به خانواده های قربانیان.

وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف این اظهارات را در یک تماس تلفنی با همتای کانادایی فرانسه با فرانسوا-Philippe, شامپاین, وزارت او در بیانیه ای گفت: در 22 ژوئن.

شامپاین گفت: در بیانیه ای که ایران متعهد شده بود برای ارسال ضبط پرواز به فرانسه بدون تاخیر بیشتر.

این وزیر کانادا که به طور مداوم تحت فشار ایران برای جبران خانواده های قربانیان نیز گفت: جمهوری اسلامی ایران به “توافق برای ورود به مذاکرات برای ایران.”

با توجه به وزارت امور خارجه ایران, تهران گفته است که کیف آماده بود به “حل و فصل مسائل حقوقی و بحث در مورد چگونگی جبران خانوادههای” قربانیان بود اما در عین حال برای دریافت یک هیئت از طرف دیگر است.

خطوط هوایی بین المللی اوکراین پرواز 752 به ضرب گلوله کشته شد توسط ایران دفاع هوایی بعد از تهران اصلی فرودگاه در ژانویه 8.

تمام 176 نفر در هیئت مدیره کیف-محدود هواپیما کشته شدند, در تهران چه بعد از آن اذعان شد یک “اشتباه است.”

نیروهای ایرانی شده اند و حال هشدار در زمان فاجعه که آمد ساعت پس از ایران راه اندازی حملات موشکی در عراق پایگاه نظامی مسکن نیروهای ایالات متحده.

ایران حملات انجام شد در واکنش به کشته شدن یک ایرانی ژنرال قاسم سلیمانی در ایالات متحده در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه بغداد.

اوکراین هواپیمای صدای کابین خلبان و اطلاعات “جعبه سیاه” ضبط شد موضوع بین المللی بن بست, بعد از هواپیما به ضرب گلوله کشته شد.

آنها انتظار می رود که حاوی اطلاعات در مورد آخرین لحظات قبل از این هواپیما زده شد و سقوط کرد.

176 قربانیان شامل 82 شهروندان ایرانی و 63 کانادایی بسیاری از آنها ایرانی تبار.

فرانسه BEA هوایی, بررسی حوادث آژانس شناخته شده است به عنوان یکی از سازمان های پیشرو برای خواندن ضبط پرواز.

با گزارش خبرگزاری فرانسه و رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de