ایران می گوید آن را شناسایی علت نطنز ‘حادثه’ اما نمی خواهد آن را فاش

ایران, امنیت بالا, بدن گفت: علت یک “حادثه” در یکی از این کشور به تاسیسات هسته ای مشخص شده است اما این کاهش به انتشار جزئیات با استناد به دلایل امنیتی.

“تحقیقات توسط نهادهای مربوطه باید با دقت تعیین علت حادثه” در نطنز هسته ای-غنی سازی تسهیلات در ایران مرکزی, یک رییس عالی شورای امنیت ملی گفت: در جولای 3.

“با توجه به برخی نگرانی های امنیتی علت و جزئیات این حادثه اعلام خواهد شد در زمان مناسب” کیوان خسروی گفت.

ایران سازمان انرژی اتمی گفت: حادثه اتفاق افتاده در روز 2 ژوئیه در “صنعتی ریخته” در حال ساخت در مجتمع هسته ای.

ساختمان را تحت تاثیر قرار شد و بالاتر از زمین و نه بخشی از تاسیسات غنی سازی خود را سخنگوی بهروز Kamalvandi گفت:, و اضافه کرد که “بدون نیاز به نگرانی” بیش از این حادثه.

فرماندار نطنز شهرستان Ramazanali فردوسی بود و بعد به نقل از توصیف این حادثه به عنوان یک آتش.

رویترز اشاره به سه ناشناس مقامات ایرانی عنوان کرد و گفت: آنها معتقد بودند این آتش سوزی که در نتیجه یک حمله سایبری بدون استناد به هیچ گونه شواهد است.

یکی از مقامات این گزارش گفت: این حمله هدف قرار داده بود یک سانتریفیوژ مونتاژ ساختمان با اشاره به این که ماشین های غنی سازی اورانیوم که ایران را با دشمنان به حال انجام اقدامات مشابه در گذشته است.

ساعت پس از اعلام در جولای 2, دولت, خبرگزاری ایرنا منتشر سرمقاله پرداختن به آنچه در آن گفته می شود احتمال خرابکاری توسط “کشورهای متخاصم” به ویژه اسرائیل و ایالات متحده است.

وجود نداشت قبلا اعلام کرد کار ساخت و ساز در تاسیسات اصلی ایران اورانیوم-غنی سازی مرکز واقع در 250 کیلومتری جنوب تهران. این مجموعه شامل امکانات زیر زمینی ساخته شده در زیر برخی از 7.6 متر از بتن به ارائه حفاظت از حملات هوایی.

بازرسان از آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) بوده است بازدید از نطنز به مانیتور اورانیوم-غنی سازی فعالیت های پس از تهران و قدرت های جهانی به امضا توافق هسته ای در سال 2015.

ایالات متحده انصراف از معامله در مارس 2018 و reimposed فلج کننده تحریم است که باید کتک اقتصاد ایران.

در ضمن تهران شده است به تدریج شکستن محدودیت های گذاشته شده در این توافق.

با گزارش AFP, AP, Reuters, dpa و RFE/RL رادیو فردا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید