ایران می گوید 3,600 بازداشت برای گسترش Coronavirus مربوط به شایعات

یک سخنگوی ایران نیروهای مسلح می گوید: 3,600 افراد دستگیر شده در کشور برای گسترش شایعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

سرتیپ ابوالفضل Shekarchi ساخته شده است این نظرات به یک زندگی اخبار برنامه دولت-کنترل تلویزیون در 28 آوریل این ادعا که جمهوری اسلامی “دشمنان” حال “عناصر” در داخل کشور که به دنبال سفارشات خود را.

Sherkachi پیشنهاد کرد که نام دشمنان در تلاش بودند به کشور صدمه به دلیل “بسیار خوب” در برابر شیوع کروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 6000 ایرانیان و آلوده بیش از 93 ، 500 با توجه به آمار و ارقام رسمی منتشر شده در آوریل 29.

ارقام واقعی مشکوک بودن به طور قابل توجهی بالاتر و حتی مرکز پژوهش های مجلس ایران برآورد اوایل این ماه است که مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس در این کشور به احتمال زیاد به توان دو اعداد رسمیبه دلیل ناکافی تست و گزارش.

تهران مورد انتقاد قرار گرفته برای آن آهسته پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر و عدم قرنطینه شهر قم که در آن وقوع فوران و گسترش به سایر نقاط کشور است.

Shekarchi نظرات آمده هفته پس از وزارت امور خارجه ایالات متحده را متهم کرد ایران از دستگیری افرادی که اقدام به گزارش واقعی میزان COVID-19 شیوع بیماری در این کشور در تماس با مقامات ایالات متحده.

صحبت به RFE/RL رادیو فردا در مارس 28, سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus گفت: ایران تا به حال نشده است و شفاف در مورد آن coronavirus موارد مرگ و میر اضافه کرد که زمانی که مردم ایران از دولت خواسته به حقیقت زمانی که آنها خواهان شفافیت از طرف دولت حکومت می کند و همه چیز را به آنها را متوقف کند.

فرانسه در رسانه ها دیده بان گزارشگران بدون مرز در 15 آوریل را محکوم کرد ایران استقرار برای آزار و اذیت روزنامه نگاران و شهروند-روزنامه نگاران که اطلاعات منتشر شده در مورد بیماری کروناویروس که فاقد رسمی تایید.

با گزارش RFE/RL رادیو فردا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>