ایران, گزارش 3 مورد جدید از Coronavirus پس از 2 مرگ و میر در همان شهر

ایران گفت: در 20 فوریه که سه نفر تست مثبت برای جدید کروناویروس در مقدس شیعیان در شهر قم که در آن دو نفر از روز قبل فوت کرده است از بیماری ناشی از ویروس است.

به ایرنا دولت خبر داد که همه مدارس و دانشگاه ها از جمله مذهبی شیعه حوزه های علمیه بودند و در بسته مقدس شهرستان های ایران واقع در حدود 140 کیلومتری جنوب پایتخت, تهران.

نگرانی از گسترش ویروس از همسایه عراق ممنوع گذرگاه های مرزی با اتباع ایرانی پس از در حال حاضر تعلیق پروازها به مقصد ایران.

کشور وزارت بهداشت گفت: همان روز که شد پنج تا تایید موارد آنچه سازمان بهداشت جهانی (WHO) به نام COVID-19 ویروس که اولین ظهور در مرکزی چین هوبئی استان در ماه دسامبر.

دو سالمند ایرانیان که درگذشت در تاریخ 19 فوریه گرفتند و تعداد.

معاون وزیر بهداشت محمد مهدی گفت: کسانی که مبتلا به این بیماری به نظر نمی رسد به هر گونه تماس با اتباع چینی.

مقامات در حال حاضر در حال تحقیق در مورد چگونگی این پنج نفر که می توانست قراردادی به این ویروس و ممکن است آن را با لینک مذهبی, زیارت از خارج از کشور است.

شصت و دانشجویان ایرانی که اخیرا تخلیه از چین و قرنطینه بودند مرخص پس از 14 روز بدون هیچ گونه مشکلات.

بیش از 75 ، 000 نفر در سراسر جهان آلوده شده است با این ویروس با بیش از 2000 بودن مرگ و میر گزارش شده است. اکثریت قریب به اتفاق موارد رخ داده در چین است.

بر اساس گزارش ایرنا و AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>