دبی, امارات متحده عربی (AP) — رئیس جمهور ایران گفت تهران هیچ برنامه فوری برای قرنطینه شهرستانها بیش از کروناویروس جدید به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور و حتی به عنوان جمهوری اسلامی رنج می برد که بالاترین مرگ و میر در خارج از چین با 19 کشته در میان 139 موارد تایید شده در روز چهارشنبه.

حسن روحانی رئیس جمهور در ادامه به اذعان کرد که ممکن است “یکی از دو یا سه هفته” برای به دست آوردن کنترل این ویروس در ایران مرتبط ترین از بیش از 160 تایید موارد این ویروس در حال حاضر در سراسر خاورمیانه. می آید که پس از بالا مسئول ایران در پاسخ به کروناویروس آزمایش مثبت برای این بیماری پس از یک روز قبل از آن تلاش برای تطهیر این بیماری است.

هنوز روحانی به دنبال به تصویر کشیدن این ویروس بحران در شرایط ایران و تنش در روابط با آمریکا

“Coronavirus نباید تبدیل به یک سلاح برای دشمنان ما به توقف کار و تولید در کشور ما” روحانی گفت: با توجه به متن نوشته شده به ایران در انتخابات ریاست جمهوری وب سایت.

تلویزیون دولتی ایران گزارش روز شنبه که 19 نفر کشته شده اند توسط جدید کروناویروس در میان 139 موارد تایید شده در کشور تا کنون.

اعلام این خبر توسط تلویزیون دولتی لنگر آمد به عنوان وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour خواست ایرانیان برای جلوگیری از “غیر ضروری سفر” به خصوص به آمار استانهای کشور از جمله گیلان و قم.

Coronavirus آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان باعث بیش از 2700 مرگ و میر به طور عمده در چین است. سازمان بهداشت جهانی به نام بیماری COVID-19.

کارشناسان باقی می ماند نگران آن است که ایران ممکن است underreporting موارد و مرگ و میر با توجه به گسترش سریع از ایران و سراسر خلیج فارس. یک خط سخت قانونگذار در ایران به اتهام جمعه وجود نداشته است 50 مرگ و میر در ایران و شهر قم به تنهایی که رد شد توسط مقامات.

روحانی را برآورد تا آنجا که سه هفته برای کنترل این ویروس می آید پس از بارها و بارها به مقامات کمرنگ جلوه دادن این ویروس قبلا. که جرقه بیشتر نگرانی در میان ایرانیان در حال حاضر عصبانی بیش در سراسر کشور اقتصادی تظاهرات ایالات متحده در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که در بالا ايراني به طور عام و ایران به طور تصادفی تیراندازی کردن اوکراین jetliner و سپس انکار آن را برای روز. اخیر انتخابات پارلمانی نیز شاهد این کشور به پایین ترین تا کنون ثبت شده مردم در انتخابات.

یک سخنگوی وزارت بهداشت در روز سه شنبه پیشنهاد کرد آن را می تواند به عنوان طولانی به عنوان اواخر مارس به کنترل ویروس. و با زبان فارسی سال نو یا نوروز آینده در مارس 20, کارشناسان نگران این ویروس گسترش و حتی بیشتر در سراسر کشور اگر نه متوقف شده و سپس.

“مهار از COVID-19 ویروس در ایران خواهد بود یک چالش از آنجا که ایران در سلامت فقیر زیرساخت های سنتی و عدم تمایل به برقراری ارتباط آزادانه و آشکارا در تمام شاخه های دولت و موسسات بهداشتی” در Austin, تگزاس, خصوصی هوش شرکت استراتفور گفت.

که نگران تکرار شد توسط تحلیلگران در گروه اوراسیا.

“تهران است که به احتمال زیاد به طور قابل توجهی کم بها دادن به خطر ناشی از شیوع کروناویروس به شهروندان خود اقتصاد و همسایگان” از تحلیلگران نوشت. “ایران نسبتا قوی نظام سلامت اگر چه آن تضعیف شده است توسط آمریکا. اما شکست در سطح ملی تصمیم گیری به شدت مانع توانایی خود را شامل گسترش ویروس.”

در همین حال روز شنبه, مصری, فرودگاه, به گفته مقامات این کشور حامل EgyptAir است به طور نامحدود تمدید تعلیق آن پرواز به و از چین برای ایمنی مسافران آن است. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به عنوان آنها مجاز به مختصری روزنامه نگاران.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان امیر وحدت در تهران و Samy Magdy در قاهره کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im