ایران می گذرد کودک-قانون حفاظت از زیر وحشتناک قتل نوجوان

ایران با تصویب قانون با هدف حفاظت از کودکان از خشونت روز پس از وحشتناک قتل یک نوجوان گفته می شود توسط پدرش.

این قانون که تا به حال متوقف شده است برای بیش از یک دهه تصویب شد در ژوئن 7 توسط hard-خط ناظر شورای نگهبان که باید تایید تمام لوایح مصوب مجلس به مطمئن شوید که آنها سازگار با این کشور قانون اساسی و قوانین اسلامی.

این حرکت زیر را در سراسر کشور خشم و انزجار بیش از ماه گذشته سربریدن 14 سال رومینا اشرفی گفته می شود توسط پدرش, آخرین آشکار مورد به اصطلاح “قتل ناموسی.”

کشتار مجدد بحث در مورد نیاز به حفاظت قانونی برای زنان و کودکان در برابر خشونت و سوء استفاده و در نتیجه یک تماس توسط رئیس جمهور حسن روحانی برای سریع تصویب قوانین مربوطه.

برخی از رسانه های محلی پیشنهاد کرد که اگر کودک-حفاظت از قانون در حال تصویب آن می تواند به نجات زندگی رومینا بود که بازداشت توسط پلیس و فرستاده شده به خانه پدرش در نظر گرفته شود قانونی و نگهبان پنج روز پس از فرار با 28 سال.

تحت ایران مجازات اسلامی رومینا پدر چهره حداکثر حبس از 10 سال اگر محکوم زیرا پدران در نظر گرفته شده نگهبان و بر خلاف مادران معاف از مجازات اعدام برای قتل فرزندان خود را.

دختر جوان تا به حال ابراز ترس بیش از زندگی خود را به خاطر پدرش و خو, رسانه های ایران گزارش کرده اند.

“هنوز هم وجود دارد امید است که با اجرای این قانون این حوادث می تواند تا حد زیادی جلوگیری کرد” این Aftabe یزد گفت: روزانه در ژوئن 8.

به “لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان اجرا نمی کند و بر خلاف قوانین مذهبی و قانون اساسی و تصویب شد” شورای نگهبان سخنگوی عباس علی Khadkhodayi بیان شد که توسط semiofficial خبرگزاری ایسنا.

قدرتمند بدن را مطرح کرده و اعتراض و مانع از این لایحه را از تبدیل شدن به قانون پس از آن فرستاده شده بود در سال 2018 برای تصویب توسط مجلس.

معاون رئیس جمهوری اسلامی ایران برای زنان و امور خانواده, Massoumeh ابتکار گفت: در توییتر در ژوئن 8 که تصویب قانون “یکی از مترقی ترین قوانین حقوق کودک در جهان است.”

اما وکیل و فعال حقوق کودک مونیکا نادی گفت: قانون به دور از ارائه “جامع و کامل” برای حفاظت از کودکان, هر چند, و اضافه کرد که با وجود برخی کاستی های قانون می کند پیشرفت های قابل توجهی.

“این شامل ویژگی های است که افزایش وضعیت ما در مورد حفاظت از کودکان چند درجه بالاتر” نادی به نقل از به نقل از رسانه های ایران.

یک متن کامل قانون نشده است ساخته شده.

یک 2018 متن به نام مجازات برای خشونت و سوء رفتار نسبت به کودکان با سن کمتر از 18 از جمله فیزیکی خشونت و سوء استفاده جنسی و فحشا و همچنین بهره برداری اقتصادی.

RFE/RL رادیو فردا گزارش کرده است که قانون جدید نیز تصریح می کند که مسائلی مانند “برقراری ارتباط با کودکان و نوجوانان در اینترنت و شبکه های اجتماعی با هدف اذیت و آزار آنها” “فروش دخانیات به کودکان” و به کارگیری کودکان و “بهره برداری” آنها را در نظر گرفته و مجازات جرائم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de