ایران هسته ای, توافق احزاب برای دیدار به تلاش برای نجات مقابله

اعضای باقی مانده از دست و پا زدن روحانی مجموعه, برای دیدار در وین در تاریخ 26 فوریه برای اولین بار از آلمان, فرانسه و انگلیس آغاز اختلاف در روش است که می تواند reimpose تحریم های سازمان ملل در تهران.

این مذاکرات به عنوان امضا کنندگان سعی کنید برای نجات برجسته 2015 توافق است که پس از متزلزل رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از آن در سال 2018 و اجرا فلج کننده تحریم ها علیه ایران است.

از آن خواهد شد با حضور دیپلمات ارشد ایران از انگلیس, فرانسه, آلمان, چین, روسیه و اتحادیه اروپا است.

آنها قول داده اند که برای حمایت از معامله که دیدم ایران به توافق برای کاهش آن برنامه توسعه سلاح های هسته ای در ازای کاهش تحریم ها حتی بدون واشنگتن را پشتیبانی می کند.

اما پس از عقب نشینی ایالات متحده ایران پا کرده است تا برنامه های خود را در مخالفت با واشنگتن را “حداکثر فشار” کمپین.

“این یک فرصت — هر چند نه 100 درصد — برای جلوگیری از تشدید تنش قبل از اینکه خیلی دیر” وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف گفت ذکر شد توسط سفارت روسیه در وین در توییتر.

ایران پس از نقض اصلی آن محدودیت ها بیش از ذخایر آب سنگین و اورانیوم مجاز تعداد و نوع سانتریفیوژ می تواند به غنی سازی اورانیوم و خلوص اورانیوم.

به عنوان یک نتیجه, در اواسط ماه ژانویه به سه کشور اروپایی گفت: آنها تا به حال هیچ چاره ای اما به ماشه یک مکانیسم حل اختلاف در توافق با استناد به کاهش انطباق.

این روند در نهایت reimposing تحریم های سازمان ملل متشکل از چند مرحله نهایی که یکی از آنها را به اطلاع شورای امنیت سازمان ملل. اقدامات محدود خواهد و سپس به طور خودکار می تواند دوباره پس از 30 روز مگر اینکه شورای امنیت رای به نگه داشتن آنها را برداشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام قرارداد “ضرب ناقص” در بخشی به دلیل آن را محدود نمی کند تهران بالستیک-موشک های برنامه و یا آدرس خود را برای حمایت از گروه های تروریستی در خاورمیانه است.

ایران اصرار دارد که برنامه هسته ای آن برای غیر نظامی اهداف و این که طرح جامع اقدام مشترک (JCPOA) اجازه می دهد تا این کشور به اجرا راکتور برای تولید برق.

با گزارش dpa و AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>