روزنامه نگار ایرانی نجات بهرامی آغاز شده است در خدمت یک سال حکم زندان این هفته در کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CPJ) به نام گام دیگری توسط مقامات به “پوزه” را فشار دهید.

بهرامی وارد شده در زندان اوین تهران در 18 مه شروع به خدمت کردن دوران محکومیت خود را با توجه به فارسی خدمات از فدراسیون بین المللی روزنامه نگاران (IFJ).

آن گفت: بهرامی مستقل نویس که نوشته شده است برای چندین نشریه در ایران محکوم شد در ماه اوت سال 2019 توسط دادگاه انقلاب تهران از “تبلیغ علیه نظام” و “تبانی برای برهم زدن نظم عمومی” بیش از خود نوشتن بحرانی سیاسی ایران ایجاد.

او محکوم به یک سال زندان و دو سال محرومیت از هر گونه فعالیت رسانه ای و پیوستن به هر اجتماعی یا سیاسی جناح — یک جمله بهرامی گفت: تایید شد توسط یک دادگاه تجدید نظر در ماه گذشته.

نیویورک-بر اساس CPJ on May 20 مقامات ایرانی خواست تا فورا بهرامی و بس خودسرانه اسامی اعضای مطبوعات است.

اما یک روزنامه نگار در حال انجام coronavirus همه گیر “به خصوص یکی از آنها در حال حاضر مقامات قبلا آزاد شده از زندان با توجه به مسائل مربوط به سلامت است و در عین حال مثال دیگری از افراطی مراحل است که دستگاه قضایی ایران است که مایل به گرفتن به پوزه مطبوعات” CPJ خاورمیانه و شمال آفریقا هماهنگ کننده برنامه Sherif منصور گفت: در یک بیانیه.

بهرامی دستگیر شد و در ماه دسامبر سال 2018 بیش از نوشته های او در نشریات ایرانی و در رسانه های اجتماعی قبل از اینکه به قید وثیقه آزاد شد به دلیل عوارض بهداشتی از جمله فشار خون بالا با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de