رئیس جمهور ایران گفت که این کشور افزایش یافته furloughs برای زندانیان برای یک ماه دیگر به عنوان مقامات در تلاش برای محدود کردن گسترش از coronavirus.

حسن روحانی اعلام در آوریل 19 پس زودتر تصمیم گیری اجازه می دهد تا به اصطلاح کم ریسک کسب و کار — از جمله بسیاری از مغازه ها و کارخانه ها و کارگاه های آموزشی — برای از سرگیری عملیات در تهران.

روحانی گفت: مساجد و دیگر مراکز دینی باقی خواهد ماند بسته برای دو هفته دیگر و تصمیم گیری در گردهمایی در ماه رمضان تصمیم گرفته خواهد شد بعد.

نظام مقدس اسلامی ماه برنامه ریزی شده است برای شروع, مارس 23.

ایران گزارش کرده است بیش از 80,000 تایید عفونت و بیش از 5 ، 000 مرگ و میر. اما بسیاری از ایرانیان و دیگر کارشناسان فکر می کنم دولت عمدا underreported میزان این بیماری همه گیر.

وزارت بهداشت در گفت عفونت و مرگ و میر ممکن است بالاتر با توجه به محدود تست.

ترافیک سنگین در تهران در 18 آوریل برای اولین بار بعد از ایران در ایام کار در هفته. مقامات اجازه کسب و کار در خارج از پایتخت به بازگشایی یک هفته پیش.

ده ها هزار نفر از زندانیان دستور داده شد به طور موقت منتشر شده در اواسط ماه مارس به عنوان coronavirus را تهدید به رفت و برگشت از طریق زندان.

در مارس 17, سازمان ملل متحد, حقوق کارشناسان به نام مقامات برای آزادی زندانیان سیاسی که خطر آلوده شدن داخل شلوغ زندان و زندانها.

“Furloughs از زندانیانی که تهدیدی علیه جامعه تمدید شده است تا 20 اردیبهشت” روحانی گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی در جلسه هیئت دولت در آوریل 19.

از آن منتشر شد 10,000 کامل دریافت عفو از جمله برخی از زندانیان سیاسی.

دانشمند رولاند Marchal اجازه داده شد به صفحه اصلی بازگشت به فرانسه پس از 9 1/2 ماه در زندان به دلیل یک زندانی مبادله بین پاریس و تهران.

شهروند بریتانیا نازنین Zaghari-Ratcliffe, که همچنین دارای تابعیت ایرانی نیز منتشر شده است در خدمت داشتن نیمی از حکم پنج سال زندان به اتهام جاسوسی است.

مدارس و دانشگاه ها بسته باقی می ماند در ایران و ممنوعیت های فرهنگی و ورزشی گردهمایی در محل باقی می ماند.

با گزارش رویترز و dpa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de