ایران Coronavirus تلفات بازدید 611

یکی دیگر از 97 نفر در ایران مبتلا به کروناویروس درگذشت هل دادن تلفات به 611, دولت, تلویزیون گزارش شده در مارس 14.

با استناد به یک وزارت بهداشت, رسمی, گزارش, گفت, ایران, رنج بدترین شیوع در خاورمیانه به ثبت رسیده و در مجموع 12,729 موارد تایید شده.

منتقدان ترس واقعی تعداد موارد, اما, می تواند بسیار بالاتر در میان پرسش که دولت شفافیت با توجه به این مسئله است.

روحانیان حاکم در حال حاضر بسته مدارس و دانشگاه ها و معلق مذهبی فرهنگی و رویدادهای ورزشی در سراسر کشور برای مبارزه با شیوع.

در مارس 13, بالا ايراني مقام نظامی گفت: نیروهای امنیتی ایران دستور داده شده است برای پاک کردن خیابان ها در سراسر کشور ظرف 24 ساعت به عنوان کشور در تلاش برای مهار این ویروس.

سرلشگر محمد باقری نیروهای مسلح رئیس ستاد گفت: در تلویزیونی سخنان: “ما اجرای قانون و کمیته های امنیتی همراه با وزارت کشور و استانداران خواهد بود پاکسازی و مغازه ها و خیابان ها و جاده ها.”

در مارس 12 تهران گفت: آن ها به دنبال یک $5 میلیارد اضطراری وام از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) به کمک مالی این کشور در تلاش برای مبارزه با سرایت.

وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف خواست دولت آمریکا از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 12 بلافاصله پس از لغو تحریم ها بیش از این کشور برنامه هسته ای خود. او گفت که آنها ساخته شده آن را دشوار برای واردات دارو و تجهیزات پزشکی.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه, AP, Reuters و dpa

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de