ایران آغاز می شود محدودیت های بلند پس از مختصر ویروس مستند

تهران (AP) — ایران شروع به بازگشایی ادارات دولتی پنج شنبه پس از مختصری در سراسر کشور مستند به کمک شامل بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه است که به کشته شدن بیش از 4,300 مردم در کشور است.

مقامات دستور داده بود اکثر سازمان های دولتی و غیر ضروری کسب و کار بسته باقی می ماند برای یک هفته پس از تعطیلات نوروز به پایان رسید و در آوریل. 4.

ادارات دولتی در خارج از پایتخت, تهران, بازگشایی پنج شنبه با دو سوم از کارکنان در آینده و باقی مانده از خانه کار رسانه های دولتی گزارش شده است. زنانی که کودکان داده شد اولویت در تصمیم گیری که با این نسخهها کار از راه دور. کسب و کار در خارج از پایتخت نیز مجاز به بازگشایی شنبه اولین روز کار در هفته است.

کسب و کار در تهران اجازه خواهد داشت برای بازگشایی شنبه آینده ارائه شده ثبت نام آنها با مقامات و پیروی از دستورالعمل های اجتماعی و فاصله تنظیم شده توسط وزارت بهداشت و درمان. ادارات دولتی در پایتخت خواهد بازگشایی با دو سوم از کارکنان در آینده و بقیه کار از راه دور.

وزارت در همین حال گزارش دیگری 125 مرگ و میر آوردن کلی تلفات به 4,357. کشور گزارش شده بیش از 70000 مورد تأیید و مقامات می گویند بیش از 40,000 بهبود یافته اند.

این ویروس باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی.

برای هفته ایران کاهش یافته و به اعمال نوع گسترده ای در مقیاس مستندات تصویب شده توسط دیگر کشورهای خاورمیانه حتی به تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر به طور پیوسته صعود کرد. این ویروس نیز آلوده و کشته شدن تعدادی از سران ایران.

مقامات در دفاع از خود پاسخ گفت: آنها باید به در نظر گرفتن تاثیر اقتصادی هر قرنطینه اقدامات پس از این کشور است که تحت شدیدترین تحریم های ایالات متحده. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال تحریم های سنگین از جمله صادرات نفت پس از خروج آمریکا از ایران 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان.

ایالات متحده به ارائه کمک های انسان دوستانه برای کمک به ایران در مبارزه با شیوع اما رهبران ایران باید آن را رد کرد و در عوض خواستار آن است که تحریم ها برداشته شود.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im