ایران-حمایت مبارزان ‘کشته’ در سوریه حملات هوایی عراق پس از حمله به پایگاه

حملات هوایی در شرق سوریه را کشته اند 26 مبارزان از ایران-حمایت عراق گروه شبه نظامی پس از حمله ایالات متحده به رهبری نیروهای ائتلاف در کشور همسایه عراق است.

انگلیسی-مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه گفت: آوریل 12, حملات در نزدیکی شهر مرزی ابوکمال احتمالا انجام شده توسط ائتلاف که بلافاصله نظر.

رسانه های دولتی سوریه گزارش داد که ناشناس جت اهداف شرقی ابوکمال تنها با آسیب های مواد.

این رصدخانه گفت: اردوگاه های نیروهای مردمی یک چتر گروه از ایران حمایت شبه نظامیان شیعه بودند و آمار در این اعتصاب که پس از یک حمله موشکی در کمپ تاجی پایگاه نظامی واقع کمتر از 30 کیلومتری شمال بغداد است.

ائتلاف گفت: دو آمریکایی و یک انگلیسی پرسنل خدمات کشته و 12 زخمی شدند رگبار کاتیوشا موشک که راه اندازی شد از یک کامیون بعد از کشف چندین کیلومتر از پایه.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo و وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab “تأکید کرد که کسانی که مسئول این حمله باید پاسخگو باشند” وزارت امور خارجه گفت: تماس تلفنی بین این دو است.

نظامی عراق گفت: سرپرست نخست وزیر عادل عبد المهدی دستور رسیدگی به آنچه که او به نام “بسیار چالش های امنیتی جدی و خصمانه عمل می کنند.”

هیچ کس مسئولیت این حمله موشکی اما ایالات متحده متهم کرده است ایران-حمایت نظامیان از حملات قبلی در عراق پایگاه های میزبانی نیروهای ائتلاف.

کشته شدن یک غیرنظامی در این حادثه در دسامبر 2019 موجب دور از خشونت که منجر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور قتل یک ایرانی ژنرال قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد زیر ماه.

در اقدامی تلافی جویانه یک ایرانی موشک بالستیک اعتصاب در عراق پایگاه هوایی سمت چپ برخی از 110 نیروهای ایالات متحده مبتلا به صدمات مغزی.

بر اساس گزارش رویترز خبرگزاری AP و بی بی سی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>