ایران بازداشت سردبیر روزنامه نگار بیش کارتون مسخره خامنه ای

سردبیر و اجتماعی-رسانه, مدیر ایران semiofficial خبرگزاری ایلنا بازداشت شدند در هفته گذشته بیش از یک کارتون تلقی توهین به رهبری این کشور.

کارتونی که به نظر می رسد به مسخره ایران بالاترین قدرت بود و بنا به گزارش حذف شده از ایلنا را تلگرام کانال در مدت کوتاهی پس از ارسال شده است.

ایلنا سردبیر در رئیس Masud حیدری شده است با قید وثیقه آزاد شد اما این اخبار آژانس تلگرام مدیر حمید Haghjoo همچنان در بازداشت است. روشن است که اگر این دو متهم شده اند.

تهران دادستان علی Alghasi مهر گفت: در 27 آوریل که تحقیقات راه اندازی شده است به این امر است.

“بلافاصله پس از انتشار از توهین تصویر آن دستور داده شده بود حذف شده از کانال” Alghasi مهر به نقل از به نقل از رسانه های ایران.

“این [فرد مسئول] از ایلنا و مدیر تلگرام کانال هر دو بازداشت در شب [مارس 23],” او اضافه شده است.

ایلنا را رد کرده است هر گونه وابستگی با “بی احترامی” کارتون در حالی که متهم مخالفان خود از داشتن جعلی خبرگزاری آرم و به دروغ متهم آن را از انتشار کاریکاتور است.

کارتون مسخره کسانی که ترویج جعلی درمان برای دفع coronavirus از جمله نوشیدن ادرار شتر و قرار دادن بنفش نفت در مقعد تحت پوشش طب اسلامی.

آن را به نظر می رسد نشان می دهد که رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای است که حمایت از چنین اقداماتی به تصویر می کشد او را به عنوان یک پرستار که خواستار سکوت.

ضربه Coronavirus

ایران شده است یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در خاورمیانه توسط coronavirus بیماری همه گیر. آن را رسما ثبت بیش از 91,000 مورد تأیید و فقط بیش از 5,800 مرگ و میر هر چند منتقدان بر این باورند که تعداد کسانی که ممکن است به مراتب بالاتر با توجه به فقدان شفافیت و آزادی رسانه ها در کشور است.

مردی که تا به حال نوشته شده آنلاین یک ویدیو از خودش نوشیدن یک لیوان ادرار شتر بازداشت شده بود در هفته گذشته پس از ویدئو ویروسی رفت و بسیاری از ایرانیان او را مسخره میکردند و در رسانه های اجتماعی.

نیویورک-بر اساس گزارش کمیته حفاظت از روزنامه نگاران (CPJ) گفت که مقامات ایرانی باید فورا رها تحقیقات خود را به حیدری و Haghjoo و اجازه دهید آنها را به کار آزادانه.

تماشا کنید: ایرانیان به نوبه خود به اعمال خوب در زمان تاریک

“در زمانی که زندان هستند ظروف پتری برای COVID-19 ویروس, مقامات ایران باید متوقف قفل کردن روزنامه نگاران برای بی اهمیت جرائم مانند گفته های یک کارتون” CPJ خاورمیانه و شمال آفریقا هماهنگ کننده برنامه Sherif منصور گفت: در یک مارس 27 بیانیه.

“حمید Haghjoo باید فورا آزاد و مقامات باید رها از هر گونه رسیدگی به او Masud حیدری و دیگر روزنامه نگاران در خبرگزاری کار ایران [ایلنا],” او اضافه شده است.

انتقاد از خامنه ای یک خط قرمز در جمهوری اسلامی ایران که در ایران با رهبر است که حرف آخر را در همه امور خارجه.

ایران و رهبران آن به نام شهروندان به دنبال پروتکل های بهداشت و اجتماعی-فاصله اقدامات شامل شیوع بیماری مرگبار که به کشته شدن بیش از 5,800 و آلوده بیش از 91,000 ایرانیان با توجه به آمار رسمی. اعداد حقیقی هستند که به طور قابل توجهی بالاتر است.

ایران در رتبه 170 در گزارشگران بدون مرز 2020 در فهرست آزادی مطبوعات.

تعدادی از روزنامه نگاران و کاریکاتوریست بازداشت شده اند در سال های گذشته و به اتهام جرائم امنیت که اغلب علیه روشنفکران و مخالفان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>