ایران دوباره موفق به قرار دادن ماهواره در مدار آمریکا نگرانی

تهران (AP) — ایران موشک موفق به قرار دادن یک ماهواره در مدار در روز یکشنبه تلویزیون دولتی گزارش, آخرین شکست برنامه های آمریکا ادعا می کند تهران پیشبرد آن موشک بالستیک برنامه.

راه اندازی اتفاق افتاده در 7:15 p. m. به وقت محلی در پایگاه فضایی امام خمینی در ایران و استان سمنان برخی از 230 کیلومتر (145 مایل) جنوب شرقی ایران پایتخت تهران. یک سیمرغ یا “ققنوس” موشک نمی تواند قرار داده ظفر 1 ارتباطات ماهواره ای به مدار با توجه به سرعت پایین ایران در تلویزیون دولتی گزارش شده است.

“مرحله 1 و مرحله 2 موتور حامل به درستی عمل و ماهواره با موفقیت جدا از حامل آن اما در پایان راه خود را از آن نیست رسیدن به سرعت مورد نیاز برای قرار دادن در مدار” وزارت دفاع در برنامه های فضایی سخنگوی احمد حسینی گفت: تلویزیون دولتی.

حسینی هنوز هم به دنبال به تصویر کشیدن شکست به عنوان یک “قابل توجه” و برای دستیابی به آن برنامه فضایی. قبلی سیمرغ راه اندازی از 80 تن ماهواره حامل دچار شکست دیگر.

در روزهای منتهی به راه اندازی مقامات ایرانی بوده است ترویج ماموریت کشور از جمله فناوری اطلاعات و ارتباطات و وزیر محمد جواد آذری جهرمی. خود را سریع افزایش از طریق جمهوری اسلامی به دقت مدیریت سیستم سیاسی در حال حاضر در حال تولید است و گمان او می تواند یک نامزد برای ایران 2021 انتخابات ریاست جمهوری است.

جهرمی اذعان ناموفق راه اندازی در یک صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از خبر شکست در تلویزیون دولتی مقایسه آن را به یک “چند نمونه از ما راه اندازی شکست.”

“اما ما غیر قابل توقف! ما باید بیشتر در آینده ایران از ماهواره!” جهرمی توییتی در زبان انگلیسی از جمله ماهواره از emoji. او بعد از توییتی در زبان فارسی است که “گاهی اوقات زندگی می کند به راه ما آن را دوست دارم برای رفتن.”

او اضافه کرد: “لطفا با توجه به خبر جعلی.”

راه اندازی برنامه ریزی شده بود در میان جشن های پیش از فوریه سالگرد ایران در سال 1979 انقلاب اسلامی. ایران به طور معمول رونمایی دستاوردهای تکنولوژیک خود را برای نیروهای مسلح خود برنامه های فضایی و هسته ای خود را تلاش در طول این زمان. تصاویر ماهواره ای توسط کلرادو بر اساس Maxar فن آوری های به دست آمده توسط آسوشیتدپرس نشان داد راه اندازی برج برای موشک با مته سوراخ عظیم تصاویر از انقلاب, رهبر, مرحوم آیت الله خمینی و زمان رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای ،

ایران در حال صرف تنها 2 میلیون یورو برای ساخت ظفر 1, جهرمی قبلا گفته. مقامات برنامه ریزی برای ماهواره ای که نامش به معنی “پیروزی در فارسی به باقی می ماند در مدار 18 ماه قبل از توفنده از طریق جو زمین و از هم پاشیده.

روز یکشنبه شکست پس از دو شکست در راه اندازی این پیام و Doosti ماهواره در سال گذشته و همچنین به عنوان یک گفتوگو انفجار موشک در ماه اوت است. جداگانه, آتش سوزی در امام خمینی مرکز فضایی در ماه فوریه 2019 نیز سه نفر کشته محققان مقامات در آن زمان گفت.

موشک انفجار در ماه اوت به خود جلب کرد و حتی توجه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که بعد توییتی آنچه به نظر می رسد طبقه بندی نظارت تصویر از راه اندازی شکست. سه شکست در یک ردیف مطرح ظن دخالت خارجی در ایران را در برنامه کاری خود را مغلوب ساختن پیشی جستن در اشاره با به tweeting که ایالات متحده “بود و نه درگیر در حادثه فاجعه بار.”

ایران به تعویق افتاد پرتاب از شنبه همان روز این کشور با آن مواجه اصلی حمله سایبری.

آمریکا مدعی چنین ماهواره ای راه اندازی سرپیچی ملل قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل دعوت از ایران برای انجام فعالیت های مربوط به موشک های بالستیک قادر به حمل سلاح های هسته ای. مقامات آمریکایی و همچنین کشورهای اروپایی نگران این راه اندازی می تواند کمک به ایران در توسعه موشک بالستیک قاره پیما با قابلیت حمل سلاح های هسته ای.

وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر و کاخ سفید را بلافاصله اذعان راه اندازی.

ایران که طولانی شده است گفت: آن را نمی کند به دنبال سلاح های هسته ای خود را حفظ ماهواره ای راه اندازی و موشک آزمایش لازم نیست که یک نظامی جزء. تهران همچنین می گوید آن را ندارد نقض U. N. وضوح آن را به عنوان تنها “بر نام” تهران نه انجام. غربی موشکی کارشناسان separatelyhave سوال متحده آمریکا, مجادله, که ایران در برنامه می تواند دوگانه با استفاده از سلاح های هسته ای.

بیش از دهه گذشته ایران فرستاده است چند کوتاه مدت ماهواره به مدار و در سال 2013 راه اندازی یک میمون به فضا است.

راه اندازی می آید در میان افزایش تنش ها بین ایران و ایالات متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه انصراف آمریکا از تهران 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان در ماه مه سال 2018 است. ایران پس از آغاز شکستن از نظر معامله محدود کردن آن غنی سازی اورانیوم.

در ضمن یک سری از حملات در سراسر خلیج فارس به اوج خود رسید با امریکا در بغداد به قتل انقلابی ایران گارد ژنرال قاسم سلیمانی و تلافی جویانه بالستیک حمله موشکی توسط ایران در عراق پایگاه های مسکن نیروهای امریکایی در اوایل این ماه. ایران همچنین به طور تصادفی سقوط هواپیمای اوکراینی هواپیمای تجاری از تهران میان تنش و کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره.

در اوایل روز شنبه, ایران, رونمایی از جدید موشک های بالستیک. جهرمی همچنین پیشنهاد کرده بود اولین تصویر ماهواره ای را انتقال خواهد بود یک تصویر از سردار سلیمانی.

___

Gambrell گزارش از دبی, امارات متحده عربی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت