آیووا Dems تمدید مهلت نامزدها به دنبال بررسی

DES MOINES, آیووا (AP) — آیووا حزب دموکرات تمدید تا دوشنبه مهلت در اصل مجموعه ای برای ظهر جمعه برای نامزدهای ریاست جمهوری به درخواست بررسی نتایج آیووا ریاست جمهوری قفقاز پس از گزارش افتضاح که مجبور یک روز طولانی و تاخیر در نهایی شماره از مسابقه و چپ تناقضات در فینال دفعات مشاهده شده است.

پس از شکست در tallying نتایج شنبه شب آن را در زمان تا زمانی که پنج شنبه برای دولت, که در عمل این سری حدود 1,700 جلسات محلی ایالت به موضوع نهایی اعداد — نتیجه یک برنامه شکست و پس از آن تلفن logjam.

زیر این حزب با انتشار نتایج جدید در اواخر پنج شنبه شب, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg آگهی ایالت ورمونت برنی ساندرز توسط دو هيئت دولت معادل از 2,152 محسوب می شود. که یک حاشیه 0.09 درصد است. آسوشیتد پرس قادر به اعلام برنده در مسابقه برای اولین بار از سال 2020 دموکراتیک نامزد انتخاباتی است.

Buttigieg سخنگوی کمپین کریس Meagher گفت: AP در یک پیام متنی که مبارزات انتخاباتی خواهد بود نه درخواست recanvass از آیووا نتایج.

ساندرز کمپین مقامات را بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد یک recanvass.

شکست در آیووا نیز در معرض شکاف بین دولت و کمیته ملی حزب دموکرات که رئیس تام پرز خواسته آیووا حزب برای انجام یک recanvass.

با این حال, حزب, قوانین تنها داوطلبانی مجاز به درخواست یک فرایند است.

Buttigieg برگ آیووا با حداقل یک کراوات برای اکثر نمایندگان به حزب ملی کنوانسیون صرف نظر از کدام نامزد در نهایت برنده آیووا دموکراتیک حزبی.

Buttigieg موفق به کسب 13 ملی نمایندگان در آیووا در حالی که برنی ساندرز موفق به کسب 12 با یک نهایی نماینده چپ مردد به گفته آسوشیتد پرس نماینده دفعات مشاهده شده است. آخرین محول خواهد شد به برنده معنی Buttigieg می توانید انجام دهید هیچ بدتر از پایان در یک کراوات برای سرب به عنوان نژاد برای این حزب نامزدی برای ریاست جمهوری حرکت می کند به New Hampshire.

AP است قادر به برنده اعلام آیوا دموکراتیک و قفقاز به دلیل تنگ حاشیه بین Buttigieg و ساندرز و بی نظمی در این سال حزبی روند. شواهدی وجود دارد این حزب است و نه با دقت در جدول برخی از نتایج آن از جمله کسانی که منتشر شد در اواخر روز پنجشنبه که حزب گزارش شده به عنوان کامل است.

ملی نمایندگان تعیین شده توسط تعدادی از هيئت دولت معادل هر نامزد برنده هر دو ایالت و فردی در کنگره مناطق.

Buttigieg را کسب حداقل یک کراوات برای اولین بار در ملی نمایندگان در بخشی به دلیل حمایت خود را بیشتر سازگار در سراسر کشور از ساندرز’. برای مثال Buttigieg برنده ترین نماینده دولت معادل در سه آیوا چهار کنگره مناطق. ساندرز در آمد برای اولین بار در کنگره منطقه.

آیووا حزب دموکرات در نهایت مشخص است که نامزد برنده نهایی ملی, نماینده, اگر دولت تصمیم می تواند به چالش کشیده در کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان.

پس Buttigieg و ساندرز الیزابت وارن کردم هشت نمایندگان جو بایدن کردم شش و ctq یکی رو.

Borenstein گزارش از واشنگتن است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت