بررسی راه اندازی شد و به اتهامات پلیس روسیه را شکست نگار دست در ايستگاه

روسی محققان باید راه اندازی اولیه کاوشگر به اتهامات که دو افسر پلیس را شکست یک روزنامه نگار بازو در یک مرکز رای دهی در سن پترزبورگ در طول یک رای به تغییر قانون اساسی است.

دیوید فرنکل یک خبرنگار و عکاس مستقل خروجی Mediazona عمل جراحی قرار گرفتند با توجه به آسیب دیدگی او در 30 ژوئن Mediazona گفت.

تصویری از این حادثه ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که دو افسر پلیس مقابله با فرنکل به زمین. ترک خوردگی سر و صدا شنیده می شود به دنبال فرنکل فریاد درد.

Mediazona گفت فرنکل رفته بود به ایستگاه رای گیری برای بررسی نقض ممکن.

همچنین به گفته یک ناظر شناخته دیمیتری Abramov سابق شهرداری معاون از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روسیه متحد شد درگیر در این حادثه.

اما سنت پترزبورگ عمومی اتاق بازرگانی گفت: Abramov بود و نه معتبر ناظر Mediazona گزارش بالا بردن سوال در مورد اینکه چرا او وجود دارد.

RFE/RL را سرویس گزارش های مختلف رای گیری بی نظمی و تقلب احتمالی از جمله چند رای اجبار و تلاش برای حذف ناظران و روزنامه نگاران.

رای گیری ایستگاه های باز شده در تاریخ 25 ژوئن به مدت یک هفته برای کمک به جلوگیری از جمعیت در طول coronavirus. روز گذشته رای به ژوئیه 1.

اگر اصلاحات قانون اساسی تصویب پوتین قادر خواهد بود به دنبال انتخاب مجدد دو بار در بالا بردن احتمال این که او می تواند باقی ماندن در قدرت تا 2036.

67 ساله رهبر روسیه در حال حاضر در قدرت به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر از سال 1999.

با گزارش AFP, RFE/RL را سرویس و Mediazona

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de