مهاجم اشکال بر تغذیه در آووکادو گیاهان در هاوایی

هونولولو (AP) — تهاجمی اشکال کشف شد تغذیه در آووکادو برگ در سراسر ایالت هاوایی بود و بیشتر به تازگی در مائوئی گیاهان در رسانه های خرده فروشی, متخصص حشره شناس گفت.

آووکادو توری اشکال برای اولین بار کشف شد در مروارید شهر, اوآهو در دسامبر و پس از آن شناسایی شده در هاوایی, جزیره, مائوئی, دولت, وزارت جهاد کشاورزی گفت:. مقامات وزارت را تایید نمی کنند وجود اشکال در کائوآئی.

آلوده مائوئی گیاهان واقع پنج شنبه در رسانه های خرده فروشی نابود شدند و یا درمان می شود, مقامات گفت.

معلوم نیست چگونه این اشکال معرفی شده در هاوایی است.

کارشناسان اداره کل با همکاری دانشگاه هاوایی دانشکده کشاورزی گرمسیری و منابع انسانی — شرکت تعاونی گسترش خدمات به شناسایی آفات.

توری اشکال تغذیه در برگ های آووکادو گیاهان استخراج مواد مغذی و به تدریج از بین بردن گیاهان ، اشکال ندارد تغذیه در میوه های خود را.

این اشکال باعث سبز به زرد blotches در برگ ها و برگ های آسیب دیده تبدیل به خشک ممکن است حلقه قطره زودرس و ممکن است باعث کاهش در میوه میشود.

توری اشکال علمی شناخته شده به عنوان pseudacysta perseae, همچنین شناخته شده به غذا در خلیج گیاهان و کافور درختان در سرزمین اصلی. این اشکال نیز می توان در کارائیب و آمریکای مرکزی و جنوبی و پرتغال.

بالغ آووکادو توری اشکالات باید سر سیاه و عمدتا جسم سیاه با راه راه سیاه و سفید در سراسر عرض خود lacy بال و نابالغ اشکالات می تواند طیف وسیعی از رنگ قرمز به قهوه ای تیره به سیاه و سفید.

ممکن است هجوم باید گزارش به کشاورزی وزارت گیاه کنترل آفات شعبه دارد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت