مصاحبه: وقتی که می آید به کروناویروس, آنچه در مورد کودکان?

به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت افزایش در سراسر جهان کودکان به نظر می رسد برای نشان دادن انعطاف پذیری بیشتر از دیگران است.

در حالی که کودکان می توانند با آلوده coronavirus نسبتا چند موارد گزارش شده در میان کودکان به طور کلی مرگ و میر در میان کسانی که کمتر از نه سال سن دارد عملا وجود ندارد.

Valona تلا یک خبرنگار با کوزوو میز RFE/RL در بالکان خدمات صحبت با دکتر Barun ریاضیات, یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه کلمبیا در نیویورک به افکار خود را در, چرا کودکان اجتناب از بدترین میان رشد همه گیر.

RFE/RL: دکتر ریاضیات چه می دانیم تا کنون در مورد کوروناویروس ،

Barun ریاضیات: از آنچه که ما دیده ایم قطعا در ابتدا از چین بخش عمده ای از عفونت است که منجر به بیماری شدید شده اند و در میان افراد مسن است. و تقریبا حدود 6 درصد و یا پس از عفونت است که منجر به بیماری جدی تر شده اند در کودکان است.

بنابراین برای اکثر کودکان به نظر نمی رسد به یک بیماری وحشتناک و یا شما می دانید بیشتر بیماری شدید. اگر چه این تصویر تغییر داده است که این بیماری همه گیر در حال رشد بوده است. ما یاد گرفته ام و در واقع در مورد تعداد عادلانه از…افراد جوان شدن coronavirus عفونت قطعا از ایالات متحده آمریکا و همچنین از اروپا است.

بنابراین اطلاعات ما در حال تغییر است و تغییر بسیار سریع اما من می گویند که به وضوح خطر بیشتر نهفته در میان افراد مسن است. وقتی که من می گویند خطر منظورم خطر ابتلا به یک نوع بیماری بد یا بد نتیجه. اما کودکان قطعا می تواند آلوده و همچنین قطعا خفیف تر بیماری است.

RFE/RL: چرا این ویروس به نظر می رسد به مقدار کمی از کودکان به نحوی ؟

ریاضیات: من باید استرس است که برخی از کودکان برای اطمینان می توانید بیماری ها و علائم. آنها تمایل به بسیار جدی ولی برخی می شود. وجود دارد می تواند خفیف سینه به عنوان مثال که نه بی اهمیت. بنابراین, نظریه وجود دارد, چند, نوع, رقابت, تئوری, چرا کودکان به نظر نمی رسد به گرفتن بیماری است. این ویروس در حال حاضر به نام SARS-CoV-2 ویروس نیاز به یک گیرنده خاص به نام ACE2 گیرنده که واقعا موجود در ریه ها. و این چیزی است که ویروس استفاده می کند به…دریافت در, اگر شما خواهد شد.

Dr. Barun Mathema


دکتر Barun ریاضیات

و یکی [خط] تفکر است که در کودکان است که گیرنده خاص است به خوبی توسعه یافته است. بنابراین virus می تواند به طور موثر ورود به سیستم عمیق در ریه ها, بنابراین به احتمال زیاد منجر به بیماری های جدی است.

که یکی از نظریه. نظریه دیگری است که کودکان به طور کلی باید ریه های سالم مناسب است ؟ و به طوری که یک عامل بزرگ است. و قطعا ما می دانیم از برخی از اطلاعات اولیه در چین که…افرادی که سابقه سیگار کشیدن و یا دیگر بیماری های ریوی تمایل به نتایج بد

RFE/RL: در حال وجود دارد و هر گروه از کودکان که ممکن است در معرض خطر بیشتری از عوارض?

ریاضیات: من فکر می کنم بچه که دیگر سرکوب کننده سیستم ایمنی شرایط مزمن قطعا ممکن است در معرض خطر. ما دیده نشده از جمله شواهد قوی. اعداد بزرگ در سطح جهان از همه افراد — اما ما اصلا چنین گرانول داده به می دانم که چه گروه از کودکان ممکن است در معرض خطر بالاتر. یکی احتمالا می توانید تصور کنید که کودکان مبتلا به بیماری های ریوی, بیماری مستعد ابتلا به سینه شاید آسم ممکن است جدی تر و یا شدید نتایج.

RFE/RL: با وجود این واقعیت است که میزان مرگ و میر است که بالاترین در میان به شما گفت: افراد بسیاری از کشورها گزارش میزان بالایی از عفونت در میان جمعیت جوان کودکان گنجانده شده است. چگونه می توان این اختلاف توضیح داده شود ؟

ریاضیات: من فکر می کنم این واقعا به شما می دانید افراد مسن تر به طور کلی در بسیاری از شرایط دیگر — رقابت در شرایط ریه از جمله شرایط, فشار خون, دیابت, شما می دانید, شرایط مختلف است که نوع پیچیده بازیابی.

و افراد جوان — و قطعا کودکان نیز — به احتمال زیاد به نتایج بهتر. دوباره آنها هنوز هم ممکن است بیماری و ممکن است هنوز هم کاملا بیمار به عنوان ما می دانیم که از تعدادی از افراد است. شما می دانید, 30 ساله, 20-ساله دریافت خواهد شد بسیار بسیار بیمار [با] برخی از نیاز به هواکش. اما آنها تمایل به نتایج بهتر در مقایسه [برای سالمندان].

من فکر می کنم وجود دارد برخی از گزارش های ضد و نقیضی گزارش های اولیه نشان می دهد که شاید کودکان بسیار جوان — خیلی خیلی جوان, کودکان — ممکن است در معرض خطر باید از آنها توسعه علائم در مقابل کودکانی که ممکن است کمی قدیمی تر است. این است که بسیار سریع در حال حرکت میشه و این اطلاعات به نظر می رسد در حال تغییر است.

RFE/RL: چه زمانی باید کودک باید تست شده ؟

ریاضیات: دوباره آن بستگی به جایی که شما زندگی می کنند اما به اعتقاد من ایده این است [که] کودک باید آزمایش می شود در صورتی که علائم. و…اگر کسی در خانواده شما تشخیص داده شده است با کروناویروس و سپس شما ممکن است در افزایش هشدار به مطمئن شوید که فرزند ندارد و یا نمایشگاه نه هر گونه علائم. اما دوباره [آن را] در جایی که شما در جهان هستند و چه تست های سیاست هستند.

An employee wearing protective gear sprays disinfectant at a children's playground as a protective measure against the coronavirus in the western Ukrainian city of Lviv.


یک کارمند پوشیدن دنده محافظ اسپری های ضد عفونی کننده در زمین بازی کودکان به عنوان یک محافظ اندازه گیری در برابر coronavirus در غرب اوکراین شهرستان از Lviv.

RFE/RL: باید پدر و مادر انجام کاری خاص برای محافظت از کودکان خود را?

ریاضیات: من فکر می کنم ما باید انجام آنچه ما باید انجام دهیم برای خودمان در نظر ما خانواده است. اجتماعی خود فاصله بسیار مهم است. نیازی به گفتن نیست, بسیاری از شستن دست ها, شما می دانید, آن را پیچیده ترین راه مقابله با همه چیز است اما در واقع بسیار موثر است.

اجتماعی فاصله بسیار مهم است و…نگه داشتن مرتب کردن بر اساس شرایط بهداشتی اگر شما خواهد شد. بیشتر دست. کودکان و قرار دادن دست خود را, شما می دانید, در همه جا, و سپس آن را می رود در دهان خود اغلب درست است ؟ قطعا. من می دانم که من دو بچه کوچک. بنابراین این چیزی است که من نگاه کردن.

RFE/RL: داده ها نشان می دهد که زن باردار نیز ممکن است با آلوده coronavirus. خواهد عفونت نیز بر جنین ؟

ریاضیات: این است که نیازی به گفتن نیست واقعا یک نگرانی بزرگ. داده های اولیه پیشنهاد شده بود که هیچ شواهدی از coronavirus در آمنيون مایعات در زنان باردار نشان می دهد که شاید از وجود نمی تواند انتقال به جنین. اگر چه وجود دارد یکی دیگر کوچکتر مطالعه که در خارج از چین است که پیشنهاد وجود دارد که می تواند انتقال. اما آن را بسیار کوچک و حجم نمونه.

و شما می دانید, آن را قابل قبول — هر دو سناریو محتمل است. اما من فکر می کنم چه این به ما می گوید که این چیزی است که ما واقعا نیاز به نگاه است. از آنجا که…بارداری بسیار — برای مادر و همچنین جنین — مرتب کردن بر اساس آسیب پذیر دوره است. بنابراین این چیزی است که ما نیاز به مطلقا به نگاه است. اما داده ها به طور کامل روشن نیست.

RFE/RL: چگونه شما مقایسه اعداد با سنتی آنفولانزا ،

ریاضیات: این جدید است. و هنگامی که ما هنگامی که ما می بینیم چیزی جدید در مورد نتایج و بار اضافی بر روی یک سیستم می تواند بسیار ویرانگر باشد.

بنابراین اگر شما این مقایسه به عنوان مثال به آنفولانزای فصلی حداقل در ایالات متحده این برنامه به طور بالقوه این امکان بودن severalfold بالاتر از نظر تعداد — وقتی که من می گویند نتایج بد من می گویند…مرگ اما قطعا همچنین استرس به سیستم. نه تنها سیستم اقتصادی اما واقعا سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند ویرانگر به افرادی که اصلا coronavirus اما باید دلایل دیگر را در بیمارستان.

RFE/RL: هر چیزی شما می خواهم اضافه کنم ؟

ریاضیات: من فکر می کنم آخرین چیزی که باید اضافه کنم این است [که] من فکر می کنم مردم باید قوی باشید و مهمتر از همه سعی کنید به فکر می کنم در جامعه است. ما همه در این با هم. بنابراین ما اقدامات فردی واقعا مهم به کسانی که در اطراف ما. و ما نمی دانم چگونه آن را اثرات آنها. اما شما می دانید [برای] ما همسایه ها و مردم در محله ما که ممکن است بیشتر در معرض خطر بیماری و نتایج بد ما واقعا نیاز به محافظت از خودمان است. نه تنها برای خودمان, اما واقعا برای جامعه. بنابراین این است که شاید یک شانس برای بشریت به یک نوع نگاه دوم در هر یک از دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>