حلقه داخلی متوقف شد برای ساعت در Md. پس از مرد زده مرده در من-95 خروج

پایتخت کمربندی داخلی حلقه بسته بود برای حدود چهار ساعت در بین 95 تبادل در Adelphi مریلند پس از یک ضربه مرگبار-و-اجرا تصادف در اوایل صبح روز شنبه.

مقامات دریافت 911 تماس بگیرید و گزارش بدن در جاده در مدت کوتاهی قبل از 5:30 صبح شنبه, Maryland State Police گفت. سربازان را تایید کرد یک مرد زده بود مرده در خروج 27 قبل از عازم شمال شیب دار به من-95. راننده مسئول بود در صحنه است.

این fardia electronics ترافیک مرکز گزارش دو سمت چپ خطوط بازگشایی در حلقه داخلی حدود 9:30 صبح — پایان چهار ساعت بسته شدن در حالی که پلیس جمع آوری شواهد. رانندگان باید برنامه ای برای کلش تاخیر کشش در حدود یک مایل به خروج 28 برای نیوهمپشایر خیابان.

یک خط راست در دسترس است عازم شمال شیب دار به من-95.

برای آخرین جاده و ترافیک شرایط fardia electronics ترافیک صفحه و یا گوش دادن به به روز رسانی هر 10 دقیقه به صورت آنلاین و یا در هوا در 103.5 FM. ارسال ترافیک راهنمایی با تماس 866-304-fardia electronics یا tagging @WTOPtraffic در توییتر.

در زیر این منطقه از تصادف:

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>