نخست وزیر هند با حکم 21-day مستند برای جلوگیری از ویروس

دهلی نو (AP) — هند آغاز خواهد شد بزرگترین مستند در چهارشنبه نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در تلویزیون, آدرس هشدار به شهروندان برای اقامت در داخل یا خطر دعوت همه گیر به خانه های خود و حمایت 2 میلیارد دلار برای تقویت این کشور را محاصره سیستم مراقبت های بهداشتی.

“صرفه جویی در هند و هند وجود دارد خواهد بود در مجموع ممنوعیت جسارت از” مودی گفت: سه شنبه شب تایید کرد که 21 روز مستند خواهد بود یک ضربه بزرگ به اقتصاد است که جایگزین می تواند مجموعه ای کشور 21 سال است.

این حرکت قرار می دهد نزدیک به یک پنجم از جمعیت جهان را تحت مستند.

هندی مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 469 فعال موارد COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و 10 مرگ و میر. مقامات بارها و بارها اصرار داشت هیچ مدرکی وجود دارد و در عین حال اجتماعی گسترش یافته اما باید انجام نسبتا اندک تست برای این بیماری است. در یک کشور که در آن ده ها میلیون نفر زندگی می کنند در انبوه مناطق شهری با نامنظم دسترسی به آب تمیز کارشناسان گفته اند که جمعی گسترش اجتناب ناپذیر است.

برای هفته coronavirus موجب ویرانی همسایه چین و دیگر نقاط آسیا و هند عفونت تلفات بود و فقط در سه, همه دانش آموزان در کانون ووهان که تحت درمان قرار گرفتند در خانه خود در ایالت کرالا و بهبود از این بیماری است.

اما از آنجا که سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد coronavirus جهانی همه گیر تحریک هند دولت به استناد راج بریتانیا-دوران اپیدمی عمل به آن جارو قدرت برای مهار این بیماری در این موارد شده اند به سرعت در حال رشد و با توجه به مودی باید از این پتانسیل به “گسترش مانند آتش سوزی.”

در روزهای اخیر هند شده است به تدریج در حال گسترش stay-در-خانه سفارشات و ممنوع و پروازهای بین المللی و داخلی و معلق خدمات به مسافر در آن گسترده سیستم راه آهن.

ضروری ارائه دهندگان خدمات از جمله بیمارستان پلیس و رسانه ها شده بود معاف از اقامت در محل سفارشات و بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز مانده است.

مودی به نام روز سه شنبه به منظور یک “کل مستند” و به آدرس نیست که آیا هر یک از ارائه دهندگان خدمات معاف خواهد بود اما گفت که “تمام گام های برداشته شده توسط دولت مرکزی و دولت برای اطمینان از تامین اقلام ضروری.”

معلوم نبود چه این به معنی حدود 300 میلیون سرخپوستان که با توجه به داده های رسمی زیر خط فقر زندگی میکنند.

هندی وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: جامع امداد بسته خواهد بود اعلام کرد به زودی.

این مستند “است و اساسا کشیده laxman rekha ما درب” مودی گفت: با اشاره به یک خط کشیده شده توسط قهرمان هندو حماسه “رامایانا” برای محافظت از خود خانه و مکان است. “شما باید به یاد داشته باشید که شما را دعوت قبر همه گیر مانند coronavirus به خانه خود را اگر شما گام به گام.”

هندی virologist Dr. T. یعقوب جان قبل گفت: عمده فروشی مستند اعلام شد که روز سه شنبه برای هند بود که مجبور به گرفتن شدید مهار اقدامات پس از ناکامی در کاهش این مشکل قبلا در زمانی که caseload نور بود.

“وجود دارد که زمان چون گرگ بود هنوز در درب. در حال حاضر امروز گرگ در داخل درب و هند قرار است به آرامی پاسخ با گرگ در گوشه,” او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>