هند را محاصره سلامت سیستم پرانتز برای ویروس افزایش

دهلی نو (AP) — هند نیروبخش است به صورت بالقوه انفجار coronavirus موارد به عنوان مقامات عجله برای ردیابی آزمون و قرنطینه مخاطبین از 31 نفر را تایید کرد به این بیماری است.

آن است که غربالگری مسافران بین المللی در 30 فرودگاه و در حال حاضر تست شده بیش از 3500 نمونه. ارتش هند در حال آماده شدن حداقل پنج مقیاس بزرگ قرنطینه مراکز.

برای هفته, هند, تماشا به عنوان موارد COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس ضرب در کشور همسایه چین و کشورهای دیگر به خود caseload ثابت باقی مانده و سه دانش آموزان تخلیه از ووهان بیماری کانون بودند که قرنطینه و بازگشت به سلامت در جنوب ایالت کرالا است.

نارندرا نخست وزیر دولت هفته گذشته گفت که جامعه انتقال در حال حاضر در حال وقوع است. هند تعطیل, مدارس متوقف صادرات کلید مواد دارویی و خواست دولت برای لغو جشن عمومی برای هولی هندو بهار تعطیلات که در آن مردم douse یکدیگر با آب رنگ و رنگ.

مودی لغو برنامه سفر به بروکسل برای هند و اتحادیه اروپا در بحبوحه افزایش caseload در بلژیک و توییتی که او نمی خواهد شرکت در هر گونه جشن هولی.

کارشناسان ترس این اقدامات نمی تواند به اندازه کافی برای هند را محاصره تحت بودجه و کارکنان نظام سلامت برای دفع یک بیماری همه گیر. در اینجا به مهمترین آنها نگرانی:

___

بیش از حد چند آزمایشگاه های بیمارستان ها کافی نیست

به عنوان ویروس در سطح جهان گسترش هند شروع به تقویت توانایی خود را برای تست و تشخیص ویروس است. در حالی که موسسه ملی ویروس شناسی در پونا اصلی باقی می ماند تست تسهیلات دولت به شناسایی 35 اضافی آزمایشگاه برای تست.

اما نگرانی باقی می ماند بیش هند نامعقول سلامت زیرساخت — یک واحد دولتی بیمارستان برای هر 55,591 مردم به طور متوسط و یک تخت بیمارستان برای هر 1,844 مردم است. هند در حدود 10 برابر بیشتر پزشکان برای دیدار با هنجارهای تجویز شده توسط سازمان بهداشت جهانی کمبود حداقل 500,000 پزشکان.

کارشناسان ترس که یک بیماری همه گیر می شود دیگر روال مراقبت های بهداشتی توابع به رنج می برند.

“همه چیز تبدیل خواهد شد در مورد COVID-19. و دیگر خدمات معمول مانند واکسیناسیون و یا مراقبت از مرگ و میر مادران تحت تاثیر قرار خواهد گفت:” Anant Bhan جهانی بهداشت و کارشناس سیاست.

___

مراقبت های بهداشتی نابرابری

هند بهداشت عملکرد شاخصی است که شامل دسترسی به مراقبت های اولیه نرخ مرگ و میر مادران و کودکان, بهداشت و درمان اجرا می شود این طیف با برخی از کشورهای outperforming دیگران تقریبا 2.5 برابر نسبت به دولتی فکر می کنم تانک NITI Aayog.

بهترین بازیگر شد کرالا این کشور کوچک که در بر داشت و درمان هند برای اولین بار سه مورد. بدترین شد, Uttar Pradesh, دولت با تقریبا جمعیت برزیل که تشخیص داده حداقل شش مورد. کرالا دکتر برای تقریبا هر 6,000 مردم در حالی که اوتار پرادش یکی برای هر 18000 نفر. نابرابری بیشتر تلفظ بین مناطق شهری و روستایی با بخش عمده ای از در دسترس تخت متمرکز در شهرستانها هند.

هند صرف به طور متوسط $62.72 هر فرد در مراقبت های بهداشتی در سال 2016 با توجه به که در مقایسه با چین $398.33.

نابرابری می تواند به پیشگیری و حتی سخت تر. در مکان هایی با دسترسی محدود به آب تمیز شستن دست برای جلوگیری از گسترش این ویروس دشوار است گفت: دکتر Gagandeep Kang یک میکروبیولوژیست که سران هند ترجمه سلامت علم و فن آوری موسسه.

بازنشسته virologist و اطفال Dr T. یعقوب جان گفت: این نابرابری نیست فقط بازتابی از صرف نه به اندازه کافی در مراقبت های بهداشتی اما همچنین نمی دانستند که در آن به صرف.

“آخرین زمان نیاز دارد-بر اساس نظرسنجی انجام شده در هند مراقبت های بهداشتی بود که در سال 1946” او گفت:, و اضافه کرد که این کشور “مدیریت سلامت سیستم بسیار ناکافی برای هند مشکلات موجود چه رسد به آنهایی که جدید است.”

___

قرنطینه میلیون

هند وزیر بهداشت گفت: مجلس که “نیاز به ساعت” است و حاوی ویروسی خوشه برای جلوگیری و شکستن زنجیره انتقال. اما در هند با جمعیت 1.4 میلیارد دلار است که به دور از آسان است.

نگاهی به شهر آگرا معروف تاج محل که در آن شش ایتالیایی گردشگران آزمایش مثبت برای ویروس. جدا از 40,000 گردشگران که برای بازدید از این بنای تاریخی هر روز یک شهر با جمعیت بیش از 4 میلیون با حدود 3000 مردم کهنه به هر مایل مربع است. پس چه کسی مشاوره دولت هند گفت: مردم در حفظ فاصله حداقل شش فوت از دیگران است.

اما “در هر نقطه که شما یک جمعیت متراکم تمام مسائل اجتماعی فاصله گرفتن تبدیل به چالش کشیدن” کانگ گفت.

___

کوتاه در داروها

با این ویروس مستند در چین و در نتیجه کمبود در هند, دولت متوقف, صادرات 13 کلیدی مواد مخدر و داروهای ساخته شده از آنها را در روز سه شنبه.

اگر چه هند در جهان اولیه تامین کننده داروهای ژنریک آن متکی در چین نزدیک به 70 درصد از مواد فعال دارویی با استفاده از آن برای ساخت داروهای.

هند گفته است که به اندازه کافی سهام اما دولت وزیر مواد شیمیایی و کودهای شیمیایی گفت: مجلس که وجود دارد باقی می ماند “یک نگرانی” است که تامین مواد اولیه از چین خواهد بود مختل اگر این بیماری همچنان ادامه دارد.

___

در دراز مدت پاسخ

روز پنج شنبه وزیر بهداشت Harsh Vardhan ملاقات مدیریت هند بالا بيمارستانهای خصوصی به درخواست آنها را به همکاری با دولت در برخورد با شیوع و از آنها خواست به “آماده سازی استخر تخت.”

کانگ گفت: هند در حال حاضر رویکرد است که با تمرکز بر مسافران ممکن است محدود کردن برخی از موارد است. اما در نهایت آن را به گسترش آزمایش به منظور محدود کردن گسترش بیماری در کشور کانگ گفت. سوال او گفت:, این است که آیا مقامات می خواهید برای انجام این کار در حال حاضر و یا در ارتفاع یک بیماری همه گیر.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>