در سال قبل از شیوع سرمایه گذاری در بهداشت عمومی منقبض

در دهه قبل از میشیگان و بزرگترین شهر آن شد آخرین نقطه داغ برای مرگبار coronavirus مقامات به طور پیوسته و در زمان به طور چشمگیری کاهش در خط اول خود را از دفاع در برابر بیماری های همه گیر و عمومی بهداشت و درمان اضطراری.

نزدیک شدن به ورشکستگی دیترویت منحل بیشتر از آن را وزارت بهداشت و تحویل مسئولیت های خود را به سازمان های غیر انتفاعی. زمانی که این گروه بازگشایی در 2014 پشت شهرداری پارکینگ, اتاق کار, خود سرانه بودجه کسری از دیگر شهرهای بزرگ’ به خدمت needier جمعیت.

در Ingham County, صفحه اصلی به شهر لنسینگ و سپس-بهداشت عمومی مدیر رنه شعبه canady را از دست نشستم در بودجه زمان هر سال به مدت هفت سال راست به شکل چه بیشتر به کاهش است.

“این فقط ریز ریز کردن ریز ریز کردن ریز ریز کردن,” canady را از دست گفت. در آن زمان او در سمت چپ در سال 2014 تمام مربیان بهداشت که در آموزش مردم چگونه برای جلوگیری از بیماری رفته بودند.

چه اتفاقی افتاد در میشیگان همچنین در سراسر کشور و در سطح فدرال پس از رکود اقتصادی سال 2008 که باعث شد بودجه مشکلات جدی برای دولت است. اما به عنوان اقتصاد بهبود بهداشت عمومی بودجه نه یک نقد و بررسی از آمار و ارقام بودجه و مصاحبه با کارشناسان بهداشت و درمان و مسئولان را نشان می دهد.

کمبود همچنان با وجود چندین نگران کننده شیوع بیماری از H1N1 به ابولا ترک کرده و به آمریکا آسیب پذیر تر در حال حاضر به COVID-19 کارشناسان می گویند. در زمان عادی و بهداشت کارگران در جامعه immunizing کودکان, بررسی بر روی نوزادان و انجام کارهای دیگر. در بهداشت و درمان اضطراری آنها در حال ردیابی شیوع بیماری انجام تست و خدمت به عنوان “اولین پاسخ” هنگامی که مردم سقوط بیمار — تلاش هستند که عقب مانده در بسیاری از کشورها به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

“بودجه ما تصمیمات خود را گره خورده دست” گفت: Brian Castrucci که مشغول به کار با ادارات بهداشت در فیلادلفیا تگزاس و گرجستان و در حال حاضر رئیس جمهور de Beaumont پایه سلامت سازمان حمایت.

کاهش در آمد در هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت. در حالی که وجود دارد هیچ یک عدد که نشان دهنده تمام فدرال و ایالتی و محلی صرف بودجه برای فدرال مراکز کنترل بیماری ها, هسته, آژانس, برای, سلامت, کاهش 10 درصد بین سال مالی 2010 و 2019 پس از تنظیم برای تورم با توجه به تجزیه و تحلیل توسط اعتماد برای آمریکا و سلامت, بهداشت عمومی و تحقیقات سازمان حمایت. این گروه دریافتند که بودجه فدرال برای کمک به دولت و مقامات محلی آماده شدن برای شرایط اضطراری مانند وقوع نیز fallenshrunk — از حدود 1 میلیارد دلار پس از 9/11 به زیر $650 میلیون سال گذشته است.

بین سال های 2008 تا سال 2017 دولت و ادارات بهداشت محلی از دست داده و بیش از 55 ، 000 شغل — یک پنجم نیروی کار خود را یک عامل عمده به شهرستانها در تلاش برای پاسخ به COVID-19.

“این قطعا تفاوت ساخته شده است” گفت: John Byrne, اعتماد, برای امریکا در, سلامت, مدیر عامل سابق بهداشت عمومی مدیر در ماساچوست است.

نیویورک دیده ترین COVID-19 نفر در ایالات متحده, اما تعداد فزاینده در مکان هایی مانند دیترویت که در آن کسانی که تست مثبت تقریبا سه برابر شده و در هفته بین ماه های مارس 28 و شنبه هنگامی که مسئولان گفت: در این شهرستان نزدیک بود 4,000 موارد با 129 مرگ و میر. یک قوی تر سیستم بهداشت و درمان انجام داده اند می تواند بیشتر از قبل برای پیگیری کردن و منزوی کردن افرادی که در معرض گفت: این شهر سابق بهداشت, مدیر, Abdul El-Sayed.

دولت هزینه های بهداشت عمومی در میشیگان کاهش یافته و 16 درصد از تورم نقطه بالا از 300 میلیون دلار در سال 2004 با توجه به یک سال 2018 مطالعه است.

برخی از این بودجه مشکلات canady را از دست و بهداشت عمومی طرفداران این باور بنیادی از یک باور اساسی در دولت کوچکتر در میان فرمانداران جمهوریخواه از جمله سابق میشیگان فرماندار تگزاس ریک اسنایدر که به نام “فداکاری مشترک” پس از دولت auto-وابسته به اقتصاد بروز رکود است.

در کانزاس پس از آن-رژیم صهیونیستی. سام براون بک زد آنچه که او به نام “red-وزارت امور خارجه آزمایش” برای کاهش مالیات. دولت هزینه های آن بهداشت عمومی بخش خارج از بودجه فدرال کاهش یافته است 28 درصد بین سال های 2008 تا سال 2016.

این کاهش به معنای “انتقال مسئولیت خدمات از سطح دولت به بخش سطح” لیبریا لورا کلی در مصاحبه ای گفت:. “و ما تو را دیدم که در سلامت عمومی است.”

در مین پس از آن-رژیم صهیونیستی. Paul Le صفحه: دولت متوقف شود جایگزینی سلامت عمومی پرستاران بودند که در برخورد با خانواده ها در مصرف بحران است. تعداد پرستاران کاهش یافت و از حدود 60 به پایین 20s قبل از مقننه تلاش برای معکوس عمل است.

اگر چه سازمان ها اغلب دریافت بودجه اضطراری هنگامی که یک بحران حملات تزریق موقتی است.

“تصمیمات سیاسی برای حمایت از چیزی که آن را تبدیل به یک اپیدمی” گفت: دریک نیل بهداشت عمومی رسمی در ابیلن زمانی که ابولا در واقع در تگزاس است. “و پس از آن با گذشت زمان کاهش بودجه.”

در اوکلاهما بودجه دولت به وزارت بهداشت هنوز هم نشده بازگشت به آن سطح از سال 2014 زمانی که ترکیبی از فازها و کاهش قیمت نفت کاهش مالیات و شرکت ها معافیت های پانچ یک سوراخ غول پیکر در دولت بودجه. زمانی که درآمد دولت بعد از بهبود پول رفت به اولویت های دیگر.

“این بسیار آسان تر به کاهش بودجه برای بهداشت عمومی تر از آن است که شروع به دور گرفتن منافع از مردم و یا دسترسی به مراقبت برای مردم گفت:” دولت سابق Rep. داگ Cox, یک پزشک اورژانس.

Castrucci گفت: این مشکل با ارائه پول بیشتر فقط در مواقع اضطراری است که آن را اجازه نمی دهد که زمان به جذب و آموزش کارگران جدید است.

“ما منتظر تا زمانی که خانه در آتش بود قبل از اینکه ما شروع به مصاحبه با آتش” او گفت:.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران دیوید Eggert در لانسینگ, میشیگان, Paul وبر در Austin, تگزاس, جان هانا در Topeka کانزاس و شان مورفی در شهر اوکلاهما کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de