در ویروسی ویدئو, دکتر, دروغ بیداد هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 ‘درمان’

سریع نگاهی به

به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته ویدئو های دکتر دروغ ادعا هیدروکسی کلروکین یک “درمان” برای COVID-19, مشتعل آنلاین طوفان که منجر به تصویری کشیده شدن توسط سیستم عامل رسانه های اجتماعی. وجود دارد هیچ درمان شناخته شده برای COVID-19 و در حال حاضر شواهد علمی یافت نشد که هیدروکسی کلروکین یک درمان موثر است.

داستان کامل

یک ویدیو هل دادن استفاده از یک اثبات نشده COVID-19 درمان دریافت کرده است توجه گسترده از جمله در توییتر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور که حساب به طور موقت به حالت تعلیق به طور مستقیم به اشتراک گذاری ویدئو.

Twitter, YouTube و Facebook شده اند از بین بردن این ویدئو پس از آن شروع به گردش در جولای 27 و جمع آوری میلیون ها نفر از نمایش ها. این ویدئو را افشا ادعا می کنند که COVID-19 را می توان درمان با هیدروکسی کلروکین — دارو است که به طور مداوم تبلیغ توسط رئیس جمهور.

کلیپ ویژگی های یک هوستون-منطقه دکتر به نام استلا امانوئل پوشیدن یک کت سفید در مقابل ساختمان دادگاه عالی ایالات متحده به عنوان او اعلام کرد که یک کوکتل از هیدروکسی کلروکین سولفات روی و آنتی بیوتیک آزیترومایسین به درمان COVID-19 بيمار.

امانوئل صحبت شد در یک کنفرانس مطبوعاتی مرتب توسط یک سازمان به نام “آمریکا در خط مقدم پزشکان است.” ما نمی تواند پیدا کردن اطلاعات زیادی در مورد این گروه و نه موسس آن سیمون طلا و نه آن وکیل, Steven Mitbyبازگشت ما خواستار نظر. اما این گروه به نظر می رسد متصل به Tea Party Patriots, بنیاد اجرا می شود که محافظه کار جنبش حزب چای. گروه آرم و باز نامه ای به ناروا نوشته شده توسط طلا در حال برجسته در یک صفحه وب کپی رایت توسط بنیاد.

طلا مجوز پزشک در کالیفرنیا اگر چه به نظر می رسد که او اخیرا فرار یک سرایدار, پزشکی, کسب و کار است که او شرح داده شده در سایت به عنوان “همان راه به عنوان یک بسیار موثر فورچون 100 مدیر عامل.” وب سایت خود را می گوید طلا “خوانده شده آخرین تحقیقات مشورت با کارشناسان مهمترین و بررسی ادبیات علمی” به ارائه “با کیفیت بسیار بالا مدیر عامل-سطح اطلاعات به مشتری او بیمار است.”

اما در ماه آوریل به عنوان COVID-19 همه گیر در سراسر ایالات متحده طلا ایستاده بود در خارج از Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس با پوشیدن یک کت سفید دوزی با نام او بالاتر از عبارت “اورژانس Dept.” و فیلم های ضبط شده در مورد “تجربه تمرین طب اورژانس در این دوره از COVID-19 بحران است.”

در یک ویدئو او ادعا کرد که “اورژانس حجم پایین است.” در فیلم دیگری در مقابل بیمارستان, او گزارش داد که “ما بسیار موفق بوده اند در مسطح منحنی.”

اما طلا هرگز مشغول به کار در بیمارستان. در واقع تنها زمان او وابسته به هیچ وجه با Cedars-Sinai در زمانی بود که او در هر دیم اساس در Cedars-Sinai Medical شبکه مراقبت فوری درمانگاه کمتر از سه هفته در سال 2015 سالی استوارت سخنگوی Cedars-Sinai گفت: FactCheck.org در یک ایمیل.

امانوئل است به همان اندازه مات پس زمینه و او نمی بازگشت ما تماس یا.

امانوئل مجوز پزشک در تگزاس و لیست عمل او را به عنوان Rehoboth مرکز پزشکی. که مرکز پزشکی ذکر شده است به عنوان ثبت نام با تگزاس حسابرسی از حساب در ماه سپتامبر سال 2019 توسط Solange Gabice. ما رسیده Gabice توسط تلفن اما او آویزان تا زمانی که ما خواسته اگر او را به درمانگاه درمان شد COVID-19 بيمار با هیدروکسی کلروکین.

شایان ذکر است که از همان مرکز نوار در کتی تگزاس که خانه های این درمانگاه نیز خانه قدرت آتش وزارتخانه یک وزارت مسیحی, اجرا توسط امانوئل.

در طول تاریخ 28 ژوئیه نشست خبری بعد از فیلم رفت تا تهمت سوال که چرا سیستم عامل رسانه های اجتماعی شده است از بین بردن آن. “آنها بسیار محترم پزشکان” رئیس جمهور گفت:.

زمانی که یک خبرنگار از او پرسید در مورد امانوئل که همچنین ادعا کرده است که پزشکان دارو را با استفاده از DNA از بیگانگان مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که او به نظر می رسد با چندین پزشکان دیگر.

“من فکر کردم او بسیار چشمگیر بود به این معنا که او آمد — من نمی دانم که کشور او می آید — اما او گفت که او تا به حال موفقیت فوق العاده ای با صدها نفر از بیماران مختلف,” او گفت:. “و من فکر کردم صدای او مهم بود صدای, اما من می دانم که هیچ چیزی در مورد او.”

هیدروکسی کلروکین یک COVID-19 ‘درمان’

در این ویدئو امانوئل تکرار کلمه “درمان” نیم دوجین بار زمانی با اشاره به استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 گفت: از آن می تواند به جلوگیری از هر گونه COVID-19 مرگ و میر.

“هیچ کس نیاز به مریض. این ویروس به درمان,” او می گوید در یک نقطه. “آن را به نام هیدروکسی کلروکین سولفات روی و Zithromax.” (Zithromax است یک نام تجاری برای داروی آزیترومایسین.)

اول از همه وجود دارد و شناخته شده “درمان” برای COVID-19 به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اشاره می کند. و در حال حاضر شواهد علمی پشتیبانی نمی کند این نتیجه رسیدند که هیدروکسی کلروکین موثر است در درمان این بیماری به ما توضیح داده ام قبل از.

پس در اوایل رمان coronavirus همه گیر هیدروکسی کلروکین یک داروی مورد استفاده در درمان مالاریا و سایر بیماری ها شده تبلیغ به عنوان یک درمان بالقوه. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها ذکر آن در یک نقطه و با اشاره به آن به عنوان یک “بازی تعویض.”

اما متعدد تصادفی کنترل شده مطالعات بازیگران شک و تردید جدی در اثر آن وقتی که می آید به COVID-19.

“وجود دارد هیچ داده ای از کارآزمایی بالینی است که نشان می دهد اثر هیدروکسی کلروکین برای COVID” دکتر نیل Schluger رئیس دانشگاه علوم پزشکی در کالج پزشکی نیویورک دانشکده پزشکی گفت: ما در یک مصاحبه تلفنی. Schluger مورد مطالعه قرار هیدروکسی کلروکین در رابطه با COVID-19. “در حال حاضر وجود دارد چندین کارآزمایی بالینی تصادفی است که نشان می دهد که آن را به حال هیچ اثر.”

“اکثریت قریب به اتفاق نظرات کارشناسان … است که هیدروکسی کلروکین هیچ سود در COVID بیماری,” او اضافه شده است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز گفت: مواد مخدر است “موثر نیست” برای درمان COVID-19 در جولای 28 مصاحبه با ABC “صبح به خیر آمریکا”.

قریب به اتفاق حاکم کارآزمایی های بالینی است که به نظر در اثر هیدروکسی کلروکین نشان داده اند که آن را موثر در coronavirus بیماری” Fauci گفت.

همانطور که ما در گزارش قبل از غذا و دارو تا به حال صادر اضطراری با استفاده از مجوز در ماه مارس به اجازه می دهد بالغ و برخی از حاملگی بیماران بستری با COVID-19 به دست آوردن هیدروکسی کلروکین و کلروکين از استراتژیک ملی ذخایر “زمانی که آزمایش های بالینی در دسترس نیست و یا مشارکت امکان پذیر نیست.”

در میان شواهد رو به رشد به مواد مخدر موثر است FDA اعلام کرد در ماه ژوئن که آن را لغو کرده بود EUA برای مواد مخدر هستند زیرا “بعید است که به طور موثر در درمان COVID-19 به صورت مجاز استفاده می کند در امارات” و “شناخته شده و از مزایای بالقوه” از مواد مخدر “دیگر سنگین تر بودن از” خطرات — که می تواند شامل “جدی قلبی عوارض جانبی و دیگر بالقوه عوارض جانبی جدی است.”

زیادی کنترل شده تصادفی مطالعه به نام بازیابی در انگلیس در گزارش در یک preprint که نبوده است کارشناسی که هیدروکسی کلروکین نیست در ارتباط با کاهش مرگ و میر — و در واقع مرتبط با “افزایش طول مدت بستری در بیمارستان و افزایش خطر پیشرفت به تهاجمی تهویه مکانیکی یا مرگ.” این مطالعه گفت که 26.8 درصد از 1,561 بیماران داده هیدروکسی کلروکین درگذشت ظرف 28 روز در حالی که 25 درصد از بیماران داده می شود مراقبت های معمول درگذشت که در طول زمان — یک تفاوت که از نظر آماری معنیدار نبود.

نویسندگان نوشت که “این نتایج نشان می دهد که آبیxychloroquine است نه یک درمان موثر برای بیماران بستری با COVID-19.”

مطالعه دیگری منتشر شده جولای 16 در Annals of Internal Medicine — يک کارآزمايی بالينی تصادفی دو سو کور و کنترل شده با دارونما است که شامل بیش از 400 شرکت کنندگان در بر داشت که “[h]ydroxychloroquine آیا قابل ملاحظه ای در کاهش شدت علائم در بيماران سرپايی در اوایل خفیف COVID-19.”

وجود دارد یک مطالعه مشاهدهای توسط Henry Ford Health System, منتشر شده در مجله بین المللی بیماری های عفونی در تاریخ 1 ژوئیه که در بر داشت هیدروکسی کلروکین همراه بود با کاهش مرگ و میر بیماران بستری با COVID-19. اما همانطور که ما توضیح داد که قبل از مطالعه دارای محدودیت — و آن را در مقایسه با چندین کارآزمایی های کنترل شده تصادفی که داشت مواد مخدر است و نه به نفع بیماران بستری (و دو نفر دیگر از مطالعات مشاهده ای).

در طول کنفرانس مطبوعاتی امانوئل همچنین ادعا کرد که یک سال 2005 مطالعه گفت: “آن کار می کند.”

که مطالعه — که در بر داشت که “[c]hloroquine موثر در جلوگیری از گسترش SARS-CoV در کشت سلولی” — “منهیچ مدرکی در همه است که آن را درمان COVID,” Schluger گفت.

“که متفاوت بود coronavirus که کروناویروس که باعث سارس” او گفت:. ثانیا او گفت: این بررسی شامل سلول در لوله های آزمایش. پتانسیل dفرش در حال بررسی در لوله های آزمایش و سپس در حیوانات قبل از حرکت آنها به سه مرحله بالینی آزمایش های انسانی, او گفت: — و 90 درصد از مواد مخدر نامزدهای است که آن را برای آزمایش های انسانی شکست زیرا آنها موثر نیست و یا امن نیست.

یک مطالعه در یک لوله آزمایش های مختلف مربوط به ویروس Schluger اضافه شده است “چگونه FDA تصویب مواد مخدر.”

به همین ترتیب دکتر Rقربان Rajasingham استادیار پزشکی در بخش بیماری های عفونی و بین المللی پزشکی در دانشگاه مینه سوتا گفت: ما در یک ایمیل که “[w]مرغ چیزی ‘آثار’ در کشت سلول, گام بعدی این است که آزمون آن در حیوانات و در انسان به اثبات کارآمدی در این محیط است. بنابراین آن را مناسب برای ایجاد بالینی تصمیم گیری بر اساس یک آزمایشگاه بر اساس مطالعه است.”

با وجود شواهدی که هیدروکسی کلروکین نیست یک درمان موثر برای COVID-19, امانوئل در این ویدئو به طور کلی رد چنین مطالعات (به اشتباه نشان می دهد که آنها تنها درگیر “20 نفر 40 نفر”) — و ادعا می کند او با موفقیت درمان می شود بیش از 350 نفر از بیماران.

او همچنین می گوید: “من قرار داده ایم خودم کارکنان و بسیاری از پزشکان که من می دانم در هیدروکسی کلروکین برای پیشگیری است. زیرا بسیار مکانیسم عمل آن آثار اولیه و به عنوان پروفیلاکسی.”

وجود دانشمندان در حال بررسی استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیری و یا پیشگیرانه و برخی از نتایج منتشر شده است.

Rajasingham و همکار محققان در دانشگاه مینه سوتا انتشار نتایج یک پست-قرار گرفتن در معرض پیشگیری کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 در مجله پزشکی نیوانگلند در ژوئن 3.

دو سوکور بر استخدام بیش از 800 داوطلب که دریافت یا هیدروکسی کلروکین و یا یک دارونما در عرض چهار روز از قرار گرفتن در معرض به کسی که با تایید COVID-19. حدود 12% از هیدروکسی کلروکین شرکت کنندگان در یک COVID-19-مانند بیماری در مقایسه با 14.3 درصد از کسانی که از دارونما تفاوت که معنیدار نبود.

Rajasingham گفت: گروه در حال حاضر تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از یک آزمایش است که به نظر می رسد در هیدروکسی کلروکین به عنوان قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری شامل 1500 نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“اما بدون شواهد روشن است که این آثار در کارآزمایی بالینی تصادفی (در انسان) من نمی خواهد باور این دارو موثر است,” او گفت:.

Schluger گفت: او می داند که چرا مردم از جان گذشته برای پاسخ و به همین دلیل ممکن است برخی نگاه به هیدروکسی کلروکین. اما “کار پزشکان و دانشمندان است که به شکل اگر چیز واقعا کار — و تا آنجا که ما می توانید بگویید هیدروکسی کلروکین به نظر نمی رسد به هر گونه اثر قابل توجهی.”

او گفت: پزشکان مانند امانوئل باید شواهد خود را به صورت peer-review و “دیدن اگر آن می ایستد تا به موشکافی.”

توصیه هایی برای ماسک صورت

در یک نقطه در این ویدئو امانوئل ادعای “شما نمی نیاز به ماسک درمان وجود دارد.” امانوئل و پزشکان پشت سر او در این ویدئو دیده می شود نیست با پوشیدن ماسک.

هیچ درمانی وجود دارد گفت: ما به عنوان. و CDC کرده است توضیح داد که در صورت ماسک یا پوشش می تواند کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus توسط حاوی قطرات تنفسی ایجاد شده که مردم سرفه و عطسه یا صحبت کنید. این که چگونه این ویروس در درجه اول گسترش و حاوی مایعات نامیده می شود منبع کنترل.

CDC شده است توصیه به استفاده از پوشش صورت از اوایل ماه مارسزمانی که آژانس تغییر آن موقعیت اولیه در استفاده از ماسک صورت در طول COVID-19 گیر با استناد به مطالعات جدید در انتقال از رمان coronavirus.

ما در نوشته های متعدد داستان توضیح است که هدایت و تصحیح اطلاعات غلط در این موضوع اما ادعاهای جعلی مانند امانوئل را ادامه خواهد داد برای اضافه کردن به سردرگمی است.

ما قبل از نوشته شده است که وجود دارد تعداد نسبتا کمی از کارآزمایی های کنترل شده تصادفی به دنبال در اثر ماسک صورت زمانی که فرسوده و آنهایی که انجام شده است در حال متناقض و یا مشاهده نشد بزرگ اثر. اما با توجه به مطالعات آزمایشگاهی چگونه ماسک کار بسیاری از کارشناسان حمایت از آنها و سازمان بهداشت جهانی است مانند CDC توصیه می شود استفاده از آنها در “شیوع شدید و یا بیماری های همه گیر.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

Rajasingham, Radha. دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه مینه سوتا است. ایمیل به FactCheck.org. 28 Jul 2020.

Schluger نیل. رئیس دانشکده پزشکی کالج پزشکی نیویورک. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 28 Jul 2020.

مک دونالد, جسیکا. “ناوارو نمی دهد تصویر کامل بر روی هیدروکسی کلروکین.” FactCheck.org. 9 Jul 2020.

مک دونالد جسیکا و یوجین Elie. “آذر تهمت گمراه در FDA هیدروکسی کلروکین تصمیم گیری است.” FactCheck.org. 18 Jun 2020.

مک دونالد, جسیکا. “مغلوب ساختن پیشی جستن Hypes بالقوه COVID-19 داروهای اما شواهد تا کنون باریک است.” FactCheck.org. 25 Mar سال 2020 است.

روزنبرگ الی S. et. al. “انجمن درمان با هیدروکسی کلروکین یا آزیترومایسین با در بيمارستان مير در بيماران مبتلا به COVID-19 در ایالت نیویورک.” JAMA. آنلاین منتشر شده 11 مارس سال 2020 است.

Boulware, David R., et. al. “A Randomized Trial از هیدروکسی کلروکین به عنوان Postexposure پیشگیری برای Covid-19.” New England Journal of Medicine. 3 ژوئن 2020.

FDA هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای COVID-19 خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ابتلا به مشکلات ریتم قلب.” FDA داروهای ایمنی در ارتباط است. به روز شده در 1 Jul 2020.

وینسنت Martin J., et. al. “کلروکين یک مهار کننده قوی کوروناویروس سارس با عفونت و گسترش یافته است.” ویروس شناسی مجله. 22 Aug 2005.

Geleris, جاشوا, et. al. “مطالعه مشاهدهای از هیدروکسی کلروکین در بيماران مبتلا به Covid-19.” New England Journal of Medicine. 7 مارس سال 2020 است.

“هیچ بالینی بهره مندی از استفاده از هیدروکسی کلروکین در بیمارستان بستری بیماران با COVID-19.” آزادی مطبوعات تصادفی بررسی COVID-19 درمانی است. 5 Jun 2020.

ارشد سمیه, et. al. “درمان با هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین و ترکیبی در بیماران بستری با COVID-19.” مجله بین المللی بیماری های عفونی. 1 Jul 2020.

استوارت سالی. سخنگوی Cedars-Sanai. تبادل ایمیل. 28 Jul 2020.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “ملاحظات برای پوشیدن پارچه پوشش صورت — کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.” به روز شده در 16 Jun 2020.

مک دونالد, جسیکا. FactCheck.org. “COVID-19 ماسک صورت, مشاوره توضیح داد.” 6 Apr سال 2020 است.

سازمان بهداشت جهانی. “غیر دارویی بهداشت عمومی اقدامات برای کاهش خطر و تاثیر اپیدمی و همه گیر آنفلوآنزا.” 2019.

Secondopinionproject.com. صفحه وب کپی رایت توسط Tea Party Patriots پایه و اساس است. دسترسی 28 Jul 2020.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر