در ایالات متحده هکر محاکمه وب سایت درهم از روسیه Cyberunderground است بیشتر در معرض

در ماه مارس 2012, 25 ساله, روسی, صدای تیز و تند کامپیوتر به نام یوگنی Nikulin نشسته با چند نفر دیگر در یک اتاق کنفرانس در هتل در شرق مسکو. فیلم گرفته شده توسط یک اوکراینی به نام الکساندر Ieremenko را به آنها نشان داد بحث در مورد برنامه ریزی برای یک اینترنت کافه کسب و کار و مسائل دیگر.

در اوایل بخشی از این ویدئو Ieremenko, 19 درایو به هتل برای دیدار با گروهی که او خواستار یک “اجلاس بد motherf*****s.”

که در همان ماه با توجه به U. s. دادستان Nikulin شکست را به یک رسانه اجتماعی شرکت مهندس کامپیوتر یک نیمی از دنیا در کالیفرنیا — و گفته سرقت نام های کاربری و کلمات عبور استفاده شده توسط ده ها میلیون نفر از مردم برای دسترسی به حساب لینکداین خود را. برخی از این اطلاعات برای فروش قرار داده شد در بدنام روسی hacker فروم که ماه ژوئن است.

این جزئیات و شواهد دیگر شدند و خارجی موجود در پرونده توسط دادستان این هفته پیش از افتتاح Nikulin آزمایشی در ایالات متحده آمریکا دادگاه فدرال در سان فرانسیسکو. هیات داوران انتخاب برنامه ریزی شده است برای شروع در مارس 9.

پرونده Nikulin دستگیر شد و در سال 2016 در پراگ و تحویل به ایالات متحده آمریکا در سال 2018 است آخرین نمونه از یک شهروند روسیه رو تحت تعقیب در ایالات متحده برای cybercrimes یک روند است که خشم وزارت امور خارجه روسیه که شکایت که ایالات متحده “شکار” روس ها در سراسر جهان است.

اما پیش از محاکمه حرکات اضافه و در عین حال شواهد بیشتری از وب سایت روابط میان روسیه cyberunderworld گفته مقید Nikulin در حال حاضر 32 به افرادی که متهم شده اند و حتی بزرگتر و جدی تر هک. که شامل یک هکر که ادعا می کرد برای اطلاعاتی روسیه به سرقت صدها میلیون کاربر یاهو اعتبار — احتمالا استفاده می شود در سال 2016 هک ایالات متحده کمیته ملی حزب دموکرات با توجه به cyberexperts.

Nikulin بود که مورد بررسی قرار توسط دادگاه دستور روانشناسان در سال گذشته نگرانی خود را در مورد سلامت روان التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده علیه.

Arkady Bukh یکی از Nikulin دفاع وکلا گفت: دادستان و قضات به نظر می رسد به تلاش برای فشار Nikulin به اعتراف به گناه پیش از محاکمه به خصوص او گفت: از آنجا که رای محکومیت برای چنین cybercases بالا است.

Nikulin حال حاضر خود را وکیل وکیل به تغییر تقاضای خود را به گناه.

‘Zhenya’ از مسکو

با توجه به دادستان شواهد نشان دادن ویدیو Nikulin, Ieremenko و دیگران بود از یک هارد دیسک های ضبط شده توسط مقامات اوکراین که حمله Ieremenko در کیف و خانه چند تن دیگر به اتهام اوکراین هکرها در ماه نوامبر 2012.

FBI استشهاد گفت: عکس ها بر روی هارد دیسک شامل عکس است که گفت: “Zhenya از مسکو” — کوچک شکل به نام یوگنی.

سرویس مخفی ایالات متحده به دست آمده از هارد دیسک به عنوان بخشی از یک بررسی تخصصی از چندین کسب و کار اخبار روز, یک طرح است که درگیر فروش منتشر نشده اطلاعات شرکت ها برای معامله گران سهام که پس از آن ساخته شده و معاملات بر اساس اطلاعات غیر عمومی.

Ieremenko در حال حاضر 27 بود دخیل در این طرح اما او به دست اورد گسترده تر از بد نامی در سال 2019 زمانی که مقامات ایالات متحده تحت تعقیب او و یکی دیگر از اوکراین با یک کلاهبرداری های مشابه که معامله بر درآمد شرکت ها گزارش های به سرقت رفته از یک پایگاه داده از آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار. Ieremenko اعتقاد بر این است در روسیه است.

با توجه به محاکمه حرکات Nikulin کار کرده و از نزدیک با Ieremenko در سال 2012 های هک کلمه عبور و کد نویسی, نکات, استفاده از اسکایپ حساب. اسکایپ آدرس آنها وابسته به Nikulin — dex.007 — استفاده شد ارسال Ieremenko یک لینک حاوی رمز عبور به یکی از Nikulin حساب در یک دامنه میزبانی وب سایت همراه به سرقت رفته LinkedIn اعتبار.

‘گزارش در نقطه ای’

این ویدئو یکی از هشت کپی از Ieremenko دیسک سخت به ضرب گلوله کشته شد در مارس 18 یا 19, 2012. در آن فرد ساخت تصویری روایت آن گفت: “ما در حال گزارش در نقطه. در حال حاضر در اینجا در این وگا Izmailovo هتل وجود خواهد داشت یک قله بد motherf***** * * * ها” با توجه به ایالات متحده آمریکا متن ارائه شده در دادگاه ضبط.

Nikulin همچنین از نزدیک با یکی دیگر روسی, نیکیتا Kislitsin بود که تحت تعقیب در ایالات متحده در سال 2014 در توطئه اتهامات مربوط به هک دیگر کمتر شناخته شده شرکت رسانه های اجتماعی به نام Formspring. Kislitsin کیفرخواست بود که تحت مهر و موم و از آنجا که واصل شد unsealed در اوایل این هفته.

ایالات متحده دادستان ها می گویند که سه ماه پس از مسکو دیدار Nikulin خود را به سرقت برده از 30 میلیون کاربر اعتبار از شبکه های اجتماعی خدمات Formspring و استفاده برخی از کسانی که اعتبار زمانی که او هک LinkedIn مهندس کامپیوتر.

با توجه به اسناد دادگاه FBI مورد استفاده قرار گیرد “-دستور دادگاه الکترونیکی interceptions” — تلفن و e-mail شیپور خاموشی-به مسیر Nikulin در سال 2012 و 2013.

ایالات متحده محققان کشف همپوشانی با دیگر روسیه آلکسی Belan تحت بررسی در ارتباط با جدا هک: سرقت از اعتبار کاربر از این غول اینترنت یاهو ابتدا در سال 2013 است.

In a photograph introduced as part of evidence in U.S. District Court for the Northern District of California, Yevgeny Nikulin is shown sitting in a car in Moscow, sometime around March 18, 2012.


در یک عکس معرفی شده به عنوان بخشی از شواهد در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا یوگنی Nikulin نشان داده شده است نشستن در یک ماشین در مسکو مدتی در اطراف مارس 18, 2012.

یاهو در نهایت نشان داد هر 3 میلیارد دلار از کاربران خود را تا به حال تا به حال اعتبار خود را به خطر بیافتد در آنچه که امروز به عنوان یکی از بزرگترین نقض داده در تاریخ اینترنت است.

دادستان گفت: اف بی آی که تا به حال به دست آمده یک دادگاه مجاز حکم به جستجو Belan e-mail و شیر خود را همراه داشت که Belan همراه با Kislitsin خریداری Formspring کلمه عبور در جولای 2012.

همان سال Belan قرار گرفت FBI ده بالا لیست تعقیب برای cyberthieves. سال بعد او دستگیر شد در یونان در درخواست از مقامات ایالات متحده. اما او اجتناب بودن تحویل و فرار به روسیه با توجه به ایالات متحده آمریکا و مقامات اروپایی.

در سال 2014 با توجه به قبلی آمریکا اسناد Belan استخدام شد توسط روسیه اصلی اطلاعاتی و امنیتی آژانس فدرال امنیت خدمات (FSB) و آن cyberunit شناخته شده به عنوان مرکز امنیت اطلاعات.

Belan با توجه به 2016 یاهو هک کیفرخواست صادر شد توسط FSB cyberunit به رفتار نقض یاهو حساب.

در همه مقامات ایالات متحده به اتهام چهار نفر با یاهو نقض از جمله دو FSB افسران. کسانی که افسران خود را بعد از بازداشت توسط FSB خود و متهم با دولت بوش که گفته می شود برای عبور طبقه بندی شده هوش به سازمان های ایالات متحده آمریکا.

یکی سرگئی Mikhailov التماس کرد گناه نیست به روسیه اتهام و محکوم شد در سال گذشته به 22 سال زندان. دیگر دیمیتری Dokuchaev التماس کرد گناه و توافق کردند به همکاری با محققان. او دست حکم شش سال.

در ماه دسامبر سال 2016 در پاسخ به اطلاعاتی ایالات متحده جامعه نتیجه رسیدند که روسیه در حال تلاش برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری برنده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن سال دولت از خروجی باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد تحریم های گسترده علیه Belan و دیگری که نیز گفته می شود روابط به هوش یوگنی Bogachev.

دخالت با توجه به اطلاعاتی ایالات متحده شامل هک ایالات متحده کمیته ملی حزب دموکرات و سرقت از ایمیل ها که بعدها به بیرون درز علنا در طول مبارزات انتخاباتی. مقامات ایالات متحده و cyberanalysts باید گفت FSB بود در میان کسانی که مسئول هک و سرقت یاهو اعتبار ممکن است استفاده شده است برای فریب قربانیان به اجازه هکرها به سرقت خود را ایمیل.

Kislitsin اتصالات

بیشتر تصویر از وب سایت روابط میان روسیه cyberunderground می آید در مورد Kislitsin که با حضور در مارس 2012 در جلسه ای در مسکو با Nikulin و Ieremenko.

Kislitsin, با توجه به U. s. دادستان اتهام همکاری با Belan به Formspring داده ها از Nikulin در جولای 2012.

سال بعد در سال 2013 Kislitsin ملاقات با یک مقام از وزارت دادگستری ایالات متحده به بحث در مورد “تحقیقات به [سایبری]زیرزمینی” با توجه به گروه IB برجسته روسی امنیت سایبری و پژوهش استوار است.

Kislitsin ملحق شد در این جلسه با وزارت دادگستری رسمی توسط نمایندگان از گروه IB با توجه به گروه IB بیانیه ارائه شده به RFE/RL.

گروه IB بعد استخدام Kislitsin و او در حال حاضر ذکر شده به عنوان “رئیس امنیت شبکه” برای این شرکت است.

در خواست اظهار نظر در مورد تازه unsealed اتهامات که شامل توطئه و قاچاق در سرقت نام کاربری و کلمه عبور در برابر Kislitsin گروه IB گفت که آنها تا قبل اشتغال خود را.

“اطلاعات تبدیل شده است که عمومی تنها حاوی اتهامات و هیچ یافته ساخته شده اند که نیکیتا Kislitsin مشغول است در هر گونه تخلف” این شرکت در بیانیه ای گفت: به RFE/RL.

این شرکت همچنین گفت که پس از سال 2013 در جلسه با وزارت دادگستری, رسمی “نه Group-IB و نه نیکیتا Kislitsin شده اند رسما با نزدیک شدن با هر گونه سوال اضافی.”

و وجود دارد یکی دیگر اتصال مربوط به Kislitsin. او قبلا به عنوان سردبیر برای روسیه شناخته شده cybermagazine به نام هکر که در آن سابق FSB افسر Dokuchaev کار می کرد برای او نوشتن خود را تحت نام مستعار Forb.

“من می خواهم برای هک زندان’

Nikulin دستگیر شد در پراگ در ماه اکتبر سال 2016 پس از ورود به کشور چند روز قبل باعث اطلاع رسانی در میان چک اجرای قانون است.

او و وکلای او قاطعانه مبارزه آمریکا با درخواست استرداد خود را. در نهایت او را به ایالات متحده در مارس سال 2018 باعث عصبانی بیانیه ای از وزارت امور خارجه روسیه که نام آن را “یک آگاه سیاسی با انگیزه گام به سمت چک با هدف تضعیف سازنده اساس همکاری های دو جانبه.”

در حالی که در آمریکا بازداشت Nikulin شد و توسط مقامات زندان به عنوان رفتار عجیب باعث یک قاضی به سفارش یک معاینه روانی. او بعدها تلقی صالح برای محاکمه.

“او است امتناع از قبول جرم خود را پذیرفت و این نمونه دیگری از شرایط ذهنی” Bukh گفت: RFE/RL.

شواهدی وجود دارد که معرفی خواهد شد در این دادگاه همچنین شامل دیگر کمتر توجهی, اما آشکار نظرات از جمله یک متن یک مکالمه تلفنی Nikulin تا به حال با یک زن به نام آنیا در نوامبر سال 2018 است.

در گفتگو Nikulin شکایت کرده است که او با دریافت مواد غذایی و یا کتاب ها و مجلات به عنوان او درخواست شده است. او همچنین جوک با آنیا.

“من می خواهم برای هک زندان,” او گفت: به نقل از. “قوانین اینجا احمق هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>