ژوهانسبورگ (AP) — بندیکت Somi Vilakazi شده بود احاطه شده توسط تاریخ ،

پدر بزرگ او بود و آفریقای جنوبی اولین بار به عنوان سخنران در Witswatersrand دانشگاه و تولید شده به زبان انگلیسی/زولو واژه نامه دستاوردهای عظیم در یک کشور و سپس تقسیم به شدت با مسابقه. معروف ترین خیابان در سوتو سهام به نام او و دو جایزه صلح نوبل برندگان نلسون ماندلا و دزموند توتو — زندگی همراه است.

Vilakazi افتخار بود که گذشته و قرار دادن یک نقاشی دیواری در مورد پدر بزرگ خود را در قهوه خود را که محبوب با گردشگران و مردم محلی به طور یکسان.

برخی از آنها جمع آوری شده را به دقت نگه داشتن یک فاصله و بسیاری از پوشیدن facemasks در روز پنج شنبه به سوگواری 57 ساله Vilakazi که درگذشت COVID-19. این pallbearers عینک محافظ کامل مناسب.

“Somi می دانست که چگونه به استقبال مردم و خدمت به آنها را خوب قهوه و آنها را به خنده گفت:” پسر عموی خود را Sipho Vilakazi است که در یک فروشگاه در کنار درب. “بسیاری از مردم خواهد او را از دست ندهید. خانواده ما همسایگان ما و بسیاری از دیگران است.”

کافی شاپ واقع شده است و توسط Hector Pieterson یادبود برجسته آفریقای جنوبی علیه آپارتاید قبلی رژیم نژادی و ظلم و ستم.

“Somi در زمان افتخار بزرگ در گفتن مردم در مورد تاریخچه خانواده و سوتو,” پسر عموی خود را گفت.

Vilakazi گرفته بود coronavirus تهدید جدی مشاهده اقدامات احتیاطی در حالی که در خدمت مشتریان و بسته به فروشگاه و قبل از آفریقای جنوبی رفت و مستند در مارس 27, اعضای خانواده, گفت:.

او در آوریل 11, ترک همسر و دو فرزند.

آفریقای جنوبی تایید کرده است بیش از 2500 موارد COVID-19 و بیش از 30 مرگ و میر. در سراسر کشور خود را مستند تحمیل شد نسبتا زود و با اعتبار کمک به کنترل گسترش بیماری آوردن روزانه به طور متوسط افزایش موارد را از 42 درصد به 4 درصد.

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که این بیماری می رود که همچنان به گسترش در این کشور از 57 میلیون به ویژه در شلوغ اغلب کم درآمد شهرستانهای اطراف ژوهانسبورگ, کیپ تاون و دوربان و پرتوریا.

آن شهرستان شامل سوتو معروف ترین از همه آنها را.

“ما دعا می کنیم که همه ما اقامت امن و سالم” Vilakazi پسر عموی گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de