در دیترویت غم اجرا می شود عمیق به عنوان شهر هایش با COVID-19

دیترویت (AP) — Jamon اردن نمی تواند سوگواری مادرش در روش سنتی است. در Jacquelynne اردن یادبود در اوایل ماه آوریل وجود دارد فقط هفت نفر. هیچ آغوش. هیچ سنتی شام که در آن اعضای خانواده می تواند جمع آوری به افتخار 66 ساله مادر حافظه.

که تکمیل نشده به پایین سناریو بازی های برگزار شده است صدها بار در دیترویت — 912 به دقیق تعدادی از ساکنان شهر که درگذشت COVID-19.

بنابراین در میان همه گیر دیترویت — کشور بزرگترین سیاه شهرستان محل تولد مشخص با روح موسیقی سیاه و اهمیت فرهنگی — بدحال دسته جمعی.

مشهور در سراسر جهان به عنوان Motown, Detroiters آن را می دانم به عنوان یک شهر بزرگ با شهر های کوچک احساس, با یک اتصال است که فقط بزرگ شده جامعه ،

“مردم همیشه می گویند که دیترویت است مانند شمال کشور شهر” گفت: مارشا نبرد Philpot, فرهنگی نویسنده شناخته شده به عنوان مارشا موسیقی. “تمایل وجود دارد که بسیار نزدیک گره خانوادگی اتصالات. در دیترویت وجود ندارد شش درجه جدایی وجود دارد تنها دو و بیشتر از زمان فقط یکی. دیترویت است این شخصیت که در یک زمان مثل این تشدید غم و اندوه و از دست دادن. اما آن را نیز می توان بخشی از این بهبود به دلیل دیترویت یک مبارز شهر است.”

این ویروس به طور نامتناسبی تحت تاثیر آمریکایی های سیاه و سفید در سراسر کشور از جمله دیترویت که در آن بیش از 8,500 عفونت گزارش شده با مردم حسابداری برای بیش از 64 درصد از آنها. و نزدیک به 77 درصد از ساکنان این شهرستان که درگذشت از coronavirus عوارض مربوط شده اند آفریقایی آمریکایی. این ضرر و زیان را شکسته شهرستان مرکب افزایش عدم اطمینان اقتصادی.

در میان کسانی که از دست رفته: جامعه و ستون اختصاصی خدمتگزاران مردم و میشیگان جوانترین قربانی 5 ساله Skylar هربرت که پدر و مادر LaVondria و Ebbie هربرت خدمت کرده اند دیترویت برای چندین دهه به عنوان یک افسر پلیس و یک مامور اتش نشانی.

“آنها شده ایم در خط مقدم و به آنها خدمت کرده ام با افتخار و صداقت” رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer گفت: پس از Skylar مرگ است. “آنها سزاوار نیست به از دست دادن فرزند خود به این ویروس است. هیچ کس ندارد.”‘

Jamon اردن اجرا می شود که این سیاه اسکرول شبکه تاریخچه و تورهای شرکت در دیترویت قرارداد COVID-19 خود را به احتمال زیاد در حالی که به تورهای در اوایل ماه مارس.

در حالی که او در مبارزه با این ویروس مادرش نیز بیمار. با وجود مادرش داشتن شرایط بهداشتی موجود گفت: آنها هر دو در تلاش برای متقاعد کردن پزشکان آنها نیاز به آزمایش می شود و گفته شد نه به آمدن به بیمارستان و به جای خود-قرنطینه به مدت دو هفته.

اردن کردم بهتر; مادر بزرگ مریض تر. او در آوریل 28.

“او آن را به دو هفته” اردن گفت. “او در آورده بود توسط آمبولانس و در عرض یک ساعت پس از رسیدن به بیمارستان, او در حال حاضر گذشت. من از آن ساخته شده اما او این کار را نکرد.”

و سپس خانواده او می تواند با خیال راحت ارائه تنها یک مختصر وداع.

“در آفریقایی جامعه homegoing جشن مجالس ترحیم هستند فقط بخشی از یک تجربه معنوی است که اجازه می دهد تا خانواده و جامعه به حرکت این جد بر روی زندگی پس از مرگ” گفت: اردن یک مورخ. “این بخشی از یک جامعه عمل است که می رود تمام راه را به ما آفریقایی ریشه.

“این یک ضربه به این فرهنگ ما شیوه های سنت های ما است که ما نمی توانیم واقعا خداحافظی,” او گفت:. “هنگامی که این است که بیش از چیزهایی وجود دارد که نمی خواهد وجود داشته باشد در جامعه ما وجود دارد که ایده های ما را هرگز به ثمر می آیند. دیترویت متفاوت خواهد بود.”

مراسم تجلیل از آبشار در هر روز در یک Facebook COVID-19 گروه یادبود صفحه ایجاد شده توسط ایالت میشیگان در کنگره شری گی-Dagnogo. تنها چند هفته پس از آن آغاز شده گی-Dagnogo خود خواهر یکی از صدها افتخار در صفحه.

Julena گی همجنسگرا بود-Dagnogo ستون فقرات, همه چیز از یک خواهر باید باشد. او در 14 آوریل در سن 63.

“این نوع از جمعی از دست دادن آن را عمیق” گی-Dagnogo گفت. “وجود دارد ترس از ‘من بعدی؟’ من شروع به این صفحه زیرا مردم نیاز به فراتر از این فکر می کردم که مردم سیاه و سفید نیست مرگ آنها مرگ در تعداد رکورد.”

فراتر از غم و اندوه نهفته اقتصادی عمیق درد.

با وجود سود در سال های اخیر از جمله شهر در حال ظهور از ورشکستگی عصری محله باقی می ماند رنگ باخته و 33 درصد از ساکنان دیترویت زندگی می کنند زیر خط فقر. و رهبران شهر اعلام کرد در این ماه که همه گیر شده پیش بینی شده $348 میلیون دلار کسری بودجه.

یک نظرسنجی مشترک منحصرا با آسوشیتد پرس انجام شده در اوایل ماه آوریل توسط دانشگاه میشیگان دیترویت مترو منطقه, جوامع مطالعه یافت 35 درصد از Detroiters استخدام تمام وقت یا پاره وقت قبل از تاریخ 1 مارس از دست داده اند شغل خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. این مطالعه مورد بررسی 1,020 ساکنان سراسر جمعیتی.

جفری Morenoff یک مطالعه پژوهشی دانشکده در آگهی و مدیر دانشگاه مطالعات جمعیت مرکز گفت: حدود 1 در 5 Detroiters می گویند که آنها خواهد شد در سه ماه. و تحقیقات مرتبط لیدیا Wileden گفت: این بررسی همچنین نشان داد 49 درصد از ساکنان نگران دسترسی به آب و غذا و دیگر لوازم و 42 درصد گفته اند که آنها نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه 400 دلار اورژانس هزینه.

در حال حاضر تمرکز بر روی نحوه کمک به این شهرستان زنده ماندن گسترش امواج ویرانگر از دست دادن.

“وجود دارد رفتن به یک بعد از این نه تنها از لحاظ جسمی, اجتماعی, معنوی, بلکه, ذهنی,”, گفت: اسقف ادگار Vann شده است که کشیش ارشد دیترویت دوم Ebenezer کلیسا برای 45 سال است.

“آن خواهد بود دشوار است هر زمان که شما بازگشایی به دلیل هنجارهای است که ما تا به حال خواهد شد و درهم شکست. اما منحصر به فرد در مورد این شهر و البته یکی از آنها جمعیت بودن 80 درصد آمریکایی آفریقایی تبار است. وجود دارد برخی از روح در اینجا وجود دارد شن و سختی و انعطاف پذیری است.”

___

کت استافورد است که یک عضو از آسوشیتد پرس’ نژاد و قومیت تیم. او در توییتر دنبال کنید در https://twitter.com/kat__stafford.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کوری ویلیامز و دیوید Eggert کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im