در کنگره مقدماتی جلسات در AL سنا توافق رواناب

واشنگتن (AP) — دادستان کل سابق جف جلسات’ پیشنهاد برای رستگاری و تکامل را به یک مبارزه سیاسی برای بقا شنبه به عنوان او مجبور شد به انتخابات جمهوریخواهان سنا نامزدی از آلاباما یک صندلی او متعلق به 20 سال قبل از راکی اقامت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در تمام سوپر شنبه رای دهندگان در چهار ایالت از جمله ایالت کارولینای شمالی تگزاس و کالیفرنیا برداشت ده ها تن از نامزدها برای انتخابات روز مسابقه برای کنترل کنگره است. نژادها بودند به رهبران حزب اولیه نگاه کنید که آیا 2020 رای دهندگان بودند در واکنش به این مبارز دوران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نشان دادن یک اولویت برای میانه یا ایدئولوژیک نامزدها.

کارولینای شمالی دموکرات انتخاب استقرار-حمایت وزش کال کانینگهام بیش از مترقی رقیب به جنگ وقت ایران از سوی دیگر ، تهم Tillis بود که به راحتی renominated. که تنظیم صحنه برای یک محوری نوامبر مرحله نهایی مسابقات کمک خواهد کرد که تصمیم بگیرید که کدام حزب را اجرا می کند که سنا در سال آینده.

و در تگزاس MJ Hegar — حمایت ملی دموکرات بود و در حال پیشروی به انتخابات برای حزب خود را با اشاره به مخالفت ایران با سناتور. John Cornyn که cruised به renomination. Hegar رواناب رقیب بود نه پاک کردن ناقص گرداند اوایل روز شنبه.

جلسه 73 بود امید ترش رابطه او را تحمل و با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین دادستان کل نمی خواهد از خط خارج آلاباما خود باز گشت را پیشنهاد داد. او در مارس 31 faceoff در برابر تامی Tuberville سیاسی تازه کار و سابق Auburn مربی فوتبال.

در ناقص نتایج جلسات ازمایش کرده Tuberville کمی و عقب مانده مجموع برای Tuberville و تشکر. برادلی بایرن بعدی خود را نزدیکترین رقیب تقریبا 2-1 — روشن علامت خطر برای یک نام خانگی مانند جلسات. آلاباما نیاز به یک رواناب اگر نامزد دریافت بیش از نیمی اولیه را آرا.

جلسات یکی از محافظه کار ترین سناتور شد که او تهمت اولین دادستان کل در سال 2017. رابطه خود را فروپاشید و جلسات استعفا داد و سال بعد پس از او خشمگین مغلوب ساختن پیشی جستن توسط recusing خود را از وزارت دادگستری کاوشگر روسی کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

جلسات بازیگران خود را به عنوان یک برگ برنده وفادار به هر حال. مغلوب ساختن پیشی جستن باقی ماند و عملا سکوت که کمک نمی کند جلسات. رقبای خود را تبلیغ خود را fealty به رئیس جمهور با Tuberville گفت: در یک آگهی “خدا ما فرستاده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

ایران برنده اصلی خواهد بود مورد علاقه در ماه نوامبر انتخابات در اعماق قرمز دولت در برابر دیابت Doug Jones, حزب دموکرات. جونز شکست خورده سابق ایالت آلاباما رئیس دیوان عالی عدالت Roy Moore در سال 2017 ویژه پس از انتخابات مور شد متهم نامناسب رفتار با نوجوانان دهه پیش زمانی که در 30s. مور آرامی در این زمان ضعیف جایگاه چهارم به پایان برسد.

کنگره مسابقات بودند undercards به روز دموکراتیک انتخابات مقدماتی در 14 ایالت و یک منطقه است. وزش سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود که راه انداختن یک reinvigorated مبارزه با قسم خورده سوسیالیستی بهداشت ، برنی ساندرز همه اما بالابر زمینه به دو نامزد رقابت بیش از مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

هنوز روز سه شنبه مسابقات مشخص شده شروع ماه از کنگره شرکت کنند ،

کارولینای شمالی Tillis یکی از روحانی ترین آسیب پذیر امتیازهای آن را به عنوان دفاع از خود 53-47 اکثریت سنا. او بیگانه محافظه کاران به طور خلاصه در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به نادیده گرفتن کنگره و کانال بودجه فدرال برای ساخت یک دیوار در امتداد مرز مکزیک. Tillis’ سرنوشت لولا چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن که پس از تایید او کرایه در چرخش دولت آمده نوامبر.

کانینگهام 46 سابق سناتور ایالت که در خدمت به عنوان یک ارتش وکیل در عراق و افغانستان که میانه مواضع جذاب بودند به رهبران حزب.

نزدیک ترین رقیب بود دولت لیبرال ایالت اریکا اسمیت که برپا طولانی-shot تلاش برای تبدیل شدن به اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار منتخب به مجلس سنا از جنوب. او به شدت outspent با وجود 3 میلیون دلار پراکنده از جانب خود با متحدان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., که می خواهم امیدوار به تضعیف امریکا ،

تگزاس خواه ایالت John Cornyn نامزد چهارمین دوره و دشوار به نظر می رسد برای دموکرات ها به ویژه در ماه نوامبر.

Hegar های حزب دموکرات را از دست داده جای تعجب نزدیک 2018 خانه مسابقه شد و مورد حمایت حزب خود را در سلسله مراتب پس از سابق دموکرات کنگره Beto o’rourke کاهش یافته است به چالش Cornyn. او یک نیروی هوایی خلبان هلی کوپتر که زخمی شده بود در افغانستان است.

او رقبای شامل دیرین دولت ایالت رویس غرب و کریستینا Tzintzun رامیرز یک لیبرال سیاسی سازمان تایید شده توسط مترقی مشاهیر مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y.

در یک منطقه wriggling از مرز مکزیک به سان Antonio, هشت-اصطلاح دموکراتیک Rep. هنری Cuellar یکی از خانه را بیشتر محافظه کار دموکرات ها در تلاش بود تا خود را نگه دارید وسیع منطقه جنوب تگزاس در برابر لیبرال چلنجر جسیکا کیسنرس.

در اطراف Fort Worth 12-مدت توافق Rep. کی گرنجر خنثی یک چالش از محافظه کار کریس پوتنام. گرنجر که کمک کرده است تا بودجه سازش به عنوان بالا جمهوریخواه در مجلس تخصیص بودجه کمیته مورد انتقاد قرار گرفته بود بیش از حد متوسط توسط پوتنام که جلب حمایت از anti-هزینه های باشگاه برای رشد.

محافظه کار تگزاس ایران Rep. تراشه روی خود دفاع خواهد کرد منطقه که در امتداد غرب از آستین و سن آنتونیو برابر دموکرات وندی دیویس. او مورد علاقه خواهد شد در برابر دیویس که بهترین و شناخته شده برای او 13-ساعت 2013 filibuster در برابر ضد سقط جنین در لایحه دولت به مجلس سنا.

پیشین نوشته. پیت جلسات شکست خود را در منطقه دالاس در سال 2018 پس از 11 نظر, یک ایران رواناب برای یک جمهوری خواه متمایل به باز کردن صندلی در اطراف وکو. و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید پزشک Ronny جکسون به یک جمهوری خواه انتخابات برای منطقه شمال تگزاس.

کالیفرنیا که به شدت دموکراتیک 53-صندلی هیئت کنگره است بزرگترین و برجسته همه حزب مقدماتی روز سه شنبه. دموکراتیک تشکر. جیمی گومز در لس آنجلس ممکن است به صورت یک لیبرال چلنجر که در هر مسابقه برترین finishers دیدار در ماه نوامبر.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Gary رابرتسون در رالی کارولینای شمالی کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im