صندوق بین المللی پول Georgieva می گوید جهان در رکود اقتصادی خواستار بودجه برای ظهور-بازار ملت

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) رئیس Kristalina Georgieva می گوید: اقتصاد جهانی در حال حاضر است محوری به یک رکود اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و او کشور خواست برای مقابله با “بسیار عظیم” هزینه های برنامه ها برای جلوگیری از سیل ورشکستگی و بدهی های پیش فرض در بازارهای در حال ظهور.

Georgieva یک بلغاری اقتصاددان گفت: در یک کنفرانس خبری در مارس 27 که در حال ظهور در بازار کشور نیاز حداقل 2.5 تریلیون دلار منابع مالی برای دریافت از طریق بحران ایجاد شده توسط COVID-19 همه گیر است که به کشته شدن برخی از 27000 نفر در سراسر جهان است.

Georgieva صحبت می کرد به خبرنگاران پس از یک تلفن کنفرانس با مقامات از 24 سازمان ملل را تشکیل می دهند که سیاست تنظیم پنل واشنگتن-بر اساس صندوق بین المللی پول در نظر گرفته است که جهان را به وام دهنده از آخرین چاره است.

“اکنون روشن است که ما وارد یک رکود اقتصادی به عنوان بد و یا بدتر از در سال 2009” Georgieva گفت:, و اضافه کرد که آن را “بسیار عمیق است.”

“یک نگرانی کلیدی در مورد یک تاثیر ماندگار از توقف ناگهانی اقتصاد جهان است خطر موج ورشکستگی و اخراج که نه تنها می تواند به تضعیف recovery اما تضعیف و پود جوامع ما,” او گفت:.

او افزود: هر چند که یک “جهش قابل ملاحظه” بود که ممکن است در سال 2021 — “اما تنها در صورتی ما موفق حاوی ویروس در همه جا و جلوگیری از مشکلات نقدینگی را از تبدیل شدن به یک موضوع پرداخت بدهی.”

Georgieva هشدار داد که بدترین است برای بسیاری از اقتصادهای در حال ظهور که او گفت: هنوز احساس فشار پر از ویروس هستند اما رنج و خروج سرمایه و کاهش قیمت انرژی و صادرات کالا.

صندوق بین المللی پول دریافت کرده است درخواست یا سوالات در مورد تامین مالی اضطراری از 81 سازمان ملل ساخته شده از 50 کشورهای کم درآمد و 31 کشورهای با درآمد متوسط از جمله پاکستان, غنا, ایران و قرقیزستان ،

هیئت صندوق بین المللی پول در ماه مارس 26 تصویب $120.9 میلیون اضطراری پرداختي به قرقیزستان برای کمک به آسیای مرکزی کشور در مقابله با COVID-19 همه گیر در آنچه که می تواند برای اولین بار در یک سری از این حرکت می کند.

“ما شاهد یک سنبله فوق العاده در درخواست صندوق بین المللی پول برای تامین مالی اضطراری,” Georgieva گفت. “ما خواسته شده است که توسط اعضای ما به انجام بیشتر آن را انجام دهد بهتر است و آن را سریع تر از همیشه قبل از.”

گروه 20 (G20) اقتصادهای در مارس 26 متعهد به ارائه بیش از $5 تریلیون دلار در بودجه نجات.

خواسته در مصاحبه با رویترز که آیا آن را به اندازه کافی Georgieva گفت: “توصیه ما این است: بزرگ بروید.'”

“این یک بحران بزرگ و آن را به مرتب کردن بدون یک کار بسیار عظیم به کارگیری منابع,” او گفت:.

Georgieva نیز گفت: او استقبال 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای کمک به کاهش آسیب های ناشی از بحران در آمریکا مصرف کنندگان و کسب و کار.

این لایحه شامل $78 میلیارد دلار برای کمک به سمت صندوق بین المللی پول با هدف دو برابر شدن آن بحران وام های صندوق به 500 میلیارد دلار.

“تصمیم ایالات متحده برای سرعت بخشیدن به تصویب آن قابل توجه کمک های جدید به صندوق بین المللی پول یک پیام قوی به جامعه بین المللی کمک می کند و تحکیم صندوق بین المللی پول را [به طور کلی] $1 تریلیون وام ظرفیت” Georgieva گفت.

با گزارش Reuters, AP و AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>