صندوق بین المللی پول اوکراین مداد 5 میلیارد دلار برای مقابله با گروه بازپرداخت (file photo)

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و مقامات اوکراین به کارکنان در سطح قرارداد جدید 5 میلیارد دلار ایستاده با تنظیم برای کمک به کی یف برای مقابله با شوک اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این موافقتنامه منوط به تصویب صندوق بین المللی پول را مدیریت و هیئت اجرایی آن را در معامله “در هفته های آینده” صندوق بین المللی پول گفت: در یک بیانیه.

این توافقنامه با هدف ارائه تراز پرداخت ها و بودجه حمایت از طی یک دوره 18 ماه است.

اوکراین صندوق بین المللی پول ماموریت رئیس Ivanna Vladkova Hollar می گوید این اطمینان خواهد داد که اوکراین است “به خوبی آماده برای بازگشت به رشد و رزومه گسترده تر تلاش اصلاحات از زمانی که بحران به پایان می رسد.”

این ترتیب همچنین انتظار می رود که به “تسریع اضافی دو جانبه و چند جانبه حمایت مالی” او اضافه شده در این بیانیه است.

صندوق حاکم بر هیئت اجرایی به طور کلی پیروی از توصیه های فنی تیم است.

نمایندگان اوکراین هفته گذشته به تصویب قوانین بانکداری هموار کردن راه برای میلیاردها دلار کمک به جریان از صندوق بین المللی پول.

اوکراین است در مذاکرات با صندوق بین المللی پول در ماه مورد وام به اصلاحات برای کمک به این کشور در دیدار با سنبله در بازپرداخت بدهی های این سال است.

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy گفت: در 20 مه که او مطمئن بود که یک تفاهم نامه با صندوق بین المللی پول خواهد بود امضا کرد تا پایان مارس به تقویت این کشور در امور مالی.

“ما بدهی های زیادی را به نهادهای بین المللی. ما جدی ملت, اما ما یک کشور فقیر است. ما در حال پرداخت میلیاردها دلار سالانه به سازمان های بین المللی” Zelenskiy گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی به مناسبت اولین سالگرد در قدرت است.

“ما از امضای این تفاهم نامه من مطمئن هستم که ما آن را امضا کرده است. آن را نمی توان به تعویق افتاد,” او اضافه شده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de