صندوق بین المللی پول سر می بیند بدترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ

واشنگتن (AP) — coronavirus همه گیر خواهد شد و فشار اقتصاد جهانی به عمیق ترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ با فقیرترین کشورهای جهان درد و رنج بیشتر سر از صندوق بین المللی پول روز پنجشنبه گفت.

“ما پیش بینی بدترین اقتصادی خرید اینترنتی پس از رکود بزرگ” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: روز شنبه در سخنان پیش نمایش هفته آینده جلسات مجازی از 189 کشور عضو صندوق بین المللی پول و وام سازمان بانک جهانی.

او گفت که صندوق بین المللی پول خواهد شد به روز جهان, پیش بینی های اقتصادی که روز سه شنبه نشان خواهد داد که چگونه به سرعت شیوع کروناویروس تبدیل شده چه بوده است انتظار می رود به یک جامد سال از رشد به یک رکود عمیق.

فقط سه ماه پیش صندوق بین المللی پول پیش بینی بود که 160 سازمان ملل خواهد لذت بردن از مثبت رشد درآمد بر اساس سرانه. در حال حاضر انتظار این است که بیش از 170 سازمان ملل را منفی درآمد سرانه رشد این آره.

بازارهای نوظهور و کم درآمد کشورهای سراسر آفریقا و آمریکای لاتین و آسیا هستند و در معرض خطر, او گفت:.

“با ضعف سیستم های سلامت برای شروع با بسیاری از چهره وحشتناک چالش مبارزه با این ویروس در شهرستانها و فقیر محله های فقیرنشین اجتماعی که در آن فاصله است که به سختی یک گزینه” Georgieva گفت.

سرمایه گذاران شده اند ترس از ترک پول خود را در اقتصادهای در حال ظهور است که می تواند ضربه سخت رکود اقتصادی جهانی است. به عنوان یک نتیجه outflows سرمایه از کشورهای در حال ظهور بازار کشور را بالغ بر بیش از 100 میلیارد دلار بیش از دو ماه گذشته بیش از سه برابر بزرگتر از مدت مشابه در شروع بحران مالی جهانی Georgieva اشاره کرد.

علاوه بر این کشورهایی که بستگی به صادرات کالا گرفته اند دو ضربه به دلیل شیب سقوط قیمت کالاها است.

Georgieva گفت: هیچ شکی نیست که سال 2020 خواهد بود “فوق العاده دشوار است” در سال است. او گفت: اگر این بیماری همه گیر محو در نیمه دوم سال اجازه می دهد تدریجی لغو مهار اقدامات و بازگشایی اقتصاد جهانی صندوق بین المللی پول پیش بینی یک بهبود نسبی در 2021.

“من استرس فوق العاده ای وجود دارد عدم قطعیت در اطراف چشم انداز” او گفت:. “این می تواند بدتر با توجه به بسیاری از عوامل متغیر از جمله این مدت از این بیماری همه گیر.”

او گفت که او و رئیس بانک جهانی دیوید Malpass پیگیری خواهد شد در هفته آینده جلسات مجازی توافق برای اتخاذ یک وقفه در پرداخت بدهی بیش از سال آینده توسط جهان در فقیرترین کشورهای آزاد کردن پول آنها می توانید استفاده کنید برای سلامتی حیاتی نیاز دارد.

او همچنین گفت که صندوق بین المللی پول آماده است به ارتکاب آن $1 تریلیون ظرفیت وام دهی به ارائه پشتیبانی به سازمان ملل که نیاز به کمک برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“ما در حال پاسخگویی به تعداد بی سابقه ای از تماس های اضطراری تامین مالی از بیش از 90 کشور تا کنون,” او گفت:.

صندوق بین المللی پول در هیئت اجرایی به توافق دو وام سطوح آن ارائه خواهد شد از آن امکانات اضطراری که او گفت: باید اجازه می دهد صندوق بین المللی پول برای ارائه به حدود 100 میلیارد دلار تامین مالی به کشورهای کم درآمد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de