صندوق بین المللی پول تصویب 5 میلیارد دلار کمک به اوکراین برای تقویت اقتصاد موجب ویرانی Coronavirus

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) می گوید: آن هیئت اجرایی تایید کرده است 18 ماه 5 میلیارد دلار ایستاده با تنظیم برای اوکراین با هدف کمک به این کشور در مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

تصویب معنی اوکراین می تواند دریافت فوری پرداخت حدود 2 میلیارد دلار با مقدار باقی مانده در پرداخت مرحله بیش از چهار بررسی در طول 18 ماه دوره صندوق بین المللی پول گفت: در بیانیه ای.

معامله را فراهم می کند تراز پرداخت ها و بودجه حمایت از, در حالی که حفاظت از این کشور دستاوردهای به تاریخ و پیشرفت یک مجموعه کوچک از کلید اصلاحات ساختاری صندوق بین المللی پول گفت.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: آرایش جدید که موفق یکی تایید شده در دسامبر 2018 متمرکز بر حفظ ثبات در انتخابات سال ارائه خواهد شد یک “لنگر” برای مقامات تلاش برای پرداختن به تاثیر coronavirus بحران است.

“شیوع COVID-19 همه گیر است به طور قابل توجهی بدتر شده چشم انداز و متمرکز سیاست های دولت در مهار و تثبیت” صندوق بین المللی پول گفت. “عدم قطعیت بزرگ است و اقتصاد این کشور پیش بینی شده برای قرارداد به شدت در سال 2020 به عنوان سخت مهار اقدامات در اوکراین و در سطح جهانی منجر به ملاحظه می افتد داخلی و خارجی تقاضا است.”

این کشور در سال 2020 بودجه انتظار می رود که برخورد سخت با یک کاهش شدید در درآمد و بزرگ اورژانس هزینه های صندوق بین المللی پول گفت.

از اصلی ترین سیاست های جدید تنظیم خواهد شد تمرکز بر روی کاهش تاثیر اقتصادی بحران با حمایت از خانواده ها و کسب و کار در میان دیگر اقدامات و تضمین ادامه داد: بانک مرکزی استقلال و یک نرخ ارز انعطاف پذیر.

Georgieva گفت: صدا سیاستهای پولی از 2014-15 بحران منجر به کاهش شدید در اوکراین داخلی و خارجی عدم تعادل. در حالی که اوکراین با سابقه در برقراری ثبات در اقتصاد خود را پس از آن شده است قوی تر اصلاحات تلاش های مورد نیاز برای اطمینان قوی و فراگیر رشد ،

جریان های انسانی و اقتصادی بحران متمرکز اولویت های سیاست دور از عمیق و اصلاحات ساختاری, او گفت:, و اضافه کرد که تلاش ها با هدف مقابله با فساد و تقویت حکومت حیاتی خواهد بود برای اطمینان از ثبات اقتصاد کلان و دستیابی به نتایج پایدار و فراگیر رشد است.

با گزارش رویترز و خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de