تصویر تغییر به نشان می دهد KKK اعضای با صدای شیپور علامت

  • 5

سریع نگاهی به

یک doctored تصویر در رسانه های اجتماعی نشان می دهد اعضای KKK حمل یک مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس کمپین بنر. تصویر اصلی که predates جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 توسط چند سال نیست.


داستان کامل

Facebook, کاربران های تغییر تصویر به هدف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را گشتند و تشویق دیگران به “رای آبی در سال 2020 است.”

این تصویر بخشی از یک الگوی رفتاری است که به اشتراک گذاشته شده بود اخیرا توسط یک صفحه به نام “تهمت زدن” به دروغ به تصویر می کشد اعضای Ku Klux Klan حمل یک مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس علامت زن.

“امریکا اعتقاد من این است همه شما نیاز به دانستن در مورد اینکه چرا شما باید رای آبی در سال 2020” را الگوی رفتاری خود می خواند.

یک تصویر معکوس جستجو رهبری ما را به اخبار و گزارش با استفاده از تصویر ویرایش نشد و اعتباری گتی ایماژ. سپس ما در بر داشت اصلی از طریق گتی.

عکس واقعی گرفته شده در جولای 2009 — قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی راه اندازی خود را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری در ماه مارس در پولسکی تنسی شناخت تولد ناتان بدفورد فارست یک مؤتلفه عمومی که تبدیل شد به اولین گرند جادوگر اصلی KKK.

واقعی ثبت نام در حال انجام در تصویر آمده است: “برادرانه سفید شوالیه های Ku Klux Klan.”

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 سابق KKK رهبر دیوید دوک با اعلام حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در ابتدا پس از این ادعا که او نمی دانست که دوک تهمت بعد گفت: “من رد” تایید.

تهمت بود همچنین با انتقاد با برخی اظهارات خود پس از یک سال 2017 سفید ملی, تجمع در Charlottesville, Virginia, که در طی آن یک نئو نازی ها کشت و زرع خود را به مخالفان نشان دادن در برابر سفید ملی کشته و یک زن, هدر Heyer.

در حالی که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات جمله بود که “نفرت تعصب و خشونت در بسیاری از طرف” — درو انتقاد رئیس جمهور بعد به صراحت محکوم کرد “KKK نئو نازی ها سفید supremacists و دیگر گروه های نفرت که منفور همه چیز ما را عزیز همانطور که آمریکایی ها است.”

حداقل یک دیگر تغییر نسخه از همان تصویر ویرایش شد به تصویر کشیدن klansmen حمل علائم به نفع ضد فاشیستی گروه فعال Antifa.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

Farley, دستبرد زدن. “مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرده است سفید Supremacists.” FactCheck.org. 11 فوریه سال 2020 است.

ناتان بدفورد فارست.” دانشنامه بریتانیکا. دیده 3 Mar سال 2020 است.

پلات اسپنسر. “Ku Klux Klan نگه می دارد و سالانه جمع آوری در تنسی است.” گتی ایماژ. 11 Jul 2009.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در امضای VA انتخاب و کیفیت اشتغال عمل می کنند.” کاخ سفید. 12 Aug 2017.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.” کاخ سفید. 14 Aug 2017.

مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد (realDonaldTrump). “همانطور که من در کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه در مورد دیوید دوک – من انکار کردن.” توییتر. 28 Feb 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>