نیویورک (AP) — با سرعت از جوهر اگر فدرال برنامه های امداد برای کسب و کارهای کوچک در حال رفتن به موثر در مبارزه با آسیب های ساخته شده توسط coronavirus مستندات.

در عین حال روز به این برنامه بسیاری از خیابان اصلی کسب و کار هنوز هم در حال انتظار برای تزریق پول نقد لازم برای زنده ماندن. دیگران می گویند که آنها حتی قادر به درخواست برای وام های زیر آنچه به نام چک حفاظت از برنامه.

مشکلات طیف وسیعی از ویژگی های بوروکراتیک اگر چه مدیریت کسب و کار کوچک می گوید که اصلاح آن در پایان آن است.

در اینجا برخی از پرسش و پاسخ در مورد مبادله برنامه چهره و چه گزینه های صاحبان کرده اند:

چه کسب و کارهای کوچک گفت ؟

صاحبان کسب و کار کوچک اساسا می گویند آنها در برزخ است. در حالی که چند بدست وجوه بسیاری که برنامه های کاربردی وام پذیرفته شد توسط خود بانک ها مطمئن نیستید در مورد زمانی که آنها را ببینید پول است. برخی گفته شد که آنها می خواهم به شنیدن چیزی است که در سه تا پنج روز کسب و کار. برخی از کسب و کار می تواند به استطاعت صبر کنید, اما بسیاری دیگر می گویند که آنها به زودی خواهید از کسب و کار. شرکت با بیش از 500 کارمند در هر مکان فیزیکی می تواند درخواست برای وام تا 10 میلیون دلار.

پس از آن وجود دارد کسب و کار است که بانک ها تبدیل به دور. بسیاری از به دنبال درخواست از طریق خود بانک ها تنها به کشف آنها نیاز به چک کردن حساب کارت اعتباری و وام قبلی در نظر گرفته شود. برخی از بانک ها مانند جی پی مورگان چیس و سیتی گروپ نبوده و در نظر گرفتن برنامه های کاربردی.

زمانی که صاحبان تبدیل به بانک های دیگر بسیاری از این موسسات را در برنامه های کاربردی از تاسیس مشتریان. سرخوردگی برخی از صاحبان به کنگره برای کمک به.

کریس ققنوس گفت که او احساس اضطراب به عنوان او منتظر برای سیتی بانک شروع به پذیرش برنامه های کاربردی.

“خوشبختانه ما یک کمی سوخت در مخزن و ما توانسته ایم به مذاکره با ما صاحبخانه و شرکت های نرم افزار, اما ما نیاز به دیدن برخی از جنبش به زودی” گفت: ققنوس مدیر عامل شرکت ققنوس نیویورک-بر اساس شرکت بازاریابی دیجیتال.

چه در مورد بانک ؟

بانک ها انتقاد از همه طرف: صاحبان کسب و کار کوچک دولت و اعضای کنگره است. اما با وجود دولت امیدوار کننده است برای تضمین وام های بانک ها می خواهند به طور کاملا خاص آنها پایان ندارد تا با وام های بد در کتاب خود.

بانکداران باید گفت آنها اولویت بندی مشتریان موجود به دلیل آنها نمی نیاز به مدارک اضافی به تایید مشتری هویت. بانکی است که یک رابطه کسب و کار; بانکداران اغلب تمرکز بر روی کسانی که در حال حاضر مشتریان و افرادی که دارای یک سابقه جامد.

بانک ها می گویند که تصویب شده است صدها نفر از هزاران نفر از برنامه های کاربردی اما آن اخذ شده است آویزان در SBA برخی به دلیل مشکلات فنی. بانکداران نیز وجود دارد که می گویند یک موضوع حقوقی است. هر وام نیاز به یک سفته — اساسا یک قرارداد قانونی و معلوم بود تا بعد از ظهر چهارشنبه که آیا بانک ها باید با استفاده از خود قرارداد و یا آنهایی که پیش نویس توسط SBA پس از PPP است که برنامه دولت است. بانک ها نمی خواهند به در قلاب برای این وام با توجه به مدارک خطا.

برخی از بانک ها مانند ویرجینیا بر اساس اطلس اتحادیه بانک در زمان خطر با استفاده از یادداشت خود به صندوق 50 میلیون دلار وام تا کنون. دیگران دستی پردازش وام.

کوچک کسب و کار دولت آماده است ؟

وزارت خزانه داری وعده داده شده در این برنامه راه اندازی است که پول می تواند به کسب و کار همان روز خود را برنامه تصویب شد. اما اگر چه SBA می گوید آن را دریافت کرده است بیش از 381,000 برنامه های کاربردی به ارزش 100 میلیارد دلار از شنبه بعد از ظهر کمی پول جریان به صاحبان حساب های بانکی.

در اوایل این هفته SBA زد به یک مشکل فنی است. آژانس با استفاده از یک سیستم شناخته شده به عنوان E-Tran به تصویب وام. اما این سیستم شده است هولناک با برنامه و کار متوقف شد در روز دوشنبه; SBA می گوید از آن زمان شده است و در حال اجرا.

بانک ها ارسال شد در یک روز تعدادی از برنامه های آنها به طور معمول انجام این کار در شش ماه. و SBA سیستم به طور معمول تصویب برنامه در عرض چند هفته و نه روز.

قطع یو پی اس ایجاد اصطکاک است. ظاهر چهارشنبه در واشنگتن پست وب سایت محلی SBA رسمی گفت: بانک های بزرگ که پذیرفته میلیاردها دلار پول کمک مالی در طول بحران مالی 2008 و “آنهایی که گفت: اسناد و مدارک روشن نیست به اندازه کافی برای آنها را” در حال حاضر.

یوسف اماتو مدیر SBA نوادا منطقه که همچنین گفت: بانک ها نمی دهد “بوق زدن در مورد کسب و کار کوچک” اضافه شده “که من editorializing.”

آنچه اعضای کنگره گفت ؟

کنگره دوریس ماتسوی D-CA با ارسال نامه ای به بانک ها و دیگر موسسات مالی در ساکرامنتو و گفت: بانک ها بیش از حد محدود با معیارهای وام خود را. “در میانه یک بحران بهداشت عمومی این است که به سادگی غیر قابل قبول” او نوشت.

سناتور. مارکو روبیو از فلوریدا شده است هل دادن برای روشن شدن برخی از PPP قوانین. روبیو سر سنا کسب و کار کوچک کمیته همچنین خواهان فدرال رزرو اجازه می دهد تا ولز فارگو به پذیرش بیشتر وام پس از توقف 10 میلیارد دلار. فدرال رزرو بود تا شنبه. ولز ظرفیت وام دهی محدود شده است و دلیل آن را تحت فدرال نظارت.

آیا صاحبان جایگزین ؟

آنها ممکن است به اطراف مغازه. برخی از بانک های کوچک تر مانند منطقه ای و جامعه بانک ها و اتحادیه های اعتباری ممکن است بیشتر انطباق از بانک های بزرگتر. احتمال دیگر این است که یک وام آنلاین بازار مانند Lendio و Fundera است که چند بانک در ارتباط به سیستم خود را. این شرکت ها کار مانند سفر وب سایت است که اجازه می دهد تا کاربران برای پیدا کردن معاملات است که مناسب برای آنها.

این است که دیگر دولت کمک های موجود برای کسب و کارهای کوچک ؟

SBA است آنچه که به نام های اقتصادی آسیب فاجعه وام های در دسترس برای کسب و کار, اما نیز وجود داشته اند شکایت در مورد این وام است که نیاز به مقدار بیشتر کارهای اداری و به طور معمول هفته به روند. دولت ارائه شده برای $10,000 کمک های مالی تحت فاجعه برنامه وام و وعده پول در دسترس خواهد بود در عرض چند روز. صاحبان هر دو می گویند که آنها در حال انتظار برای پول و یا شنیده ام در مورد وام مصوبات.

صاحبان که درخواست برای چک حفاظت وام نیز می تواند فاجعه وام اما آنها نمی توانند با استفاده از فاجعه وام پول برای حقوق و دستمزد, بهره وام مسکن, اجاره, ابزار و یا هزینه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im