صدها کارگر بنگلادشی تقاضای عدم پرداخت حقوق

داکا بنگلادش (AP) — صدها نفر از کارگران بنگلادشی که به تولید پوشاک مارک های جهانی اعتراض در داکا و مسدود کردن یک بزرگراه در خارج از پایتخت در روز پنج شنبه به تقاضای عدم پرداخت حقوق در سراسر کشور مستند مجبور است که اکثر کارخانه ها به تعلیق عملیات.

“دولت باید مراقبت از ما نه دستمزد من برای دو ماه گذشته گفت: 21 سال است که حاضر به دادن نام او برای ترس از عذاب از صاحبان کارخانه.

یک رهبر صاحبان کارخانه’ association سرزنش مارک های جهانی به طور ناگهانی لغو سفارشات از بسیاری از کارخانه ها.

تظاهرات گزارش شده در چندین بخش از داکا از جمله در Kamlapur و Mirpur در حالی که صدها نفر از کارگران با مسدود کردن بخشی از بزرگراه خارج از شهر اخلال در وسایل نقلیه حمل تولید کند.

بنگلادش صنعت نساجی حساب برای نزدیک به 85 درصد از کشور را 40 میلیارد دلار در صادرات سالانه و استخدام نزدیک به 4 میلیون نفر از کارگران بیشتر از مناطق روستایی است. آن را با مشکل جدی مواجه بعد از مارک های جهانی از جمله وال مارت, H&M, و, Marks & Spencer, لغو سفارشات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Rubana Huq رئیس جمهور بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان گفت: تقریبا 87 درصد از کارگران پرداخت شده است با وجود این صنعت ماموت چالش است.

سفارشات به ارزش 3.2 میلیارد دلار لغو شده توسط مارک های جهانی موثر بر 2.26 میلیون نفر از کارگران, با توجه به انجمن.

“در زمانی که خریداران لغو پرداخت در اواخر و درخواست برای تخفیف حتی از موجود خود را بزرگ تامین کنندگان کوچکتر از جمله کسانی که قرارداد فرعی و عرضه به هر دو سنتی و غیر سنتی بازار روبرو هستند مشکلات نقدینگی,” Huq گفت.

“بدون فعال خریداران حمایت از این کارخانه های کوچک … حل موارد خود خواهد بود یک مشکل” او گفت:.

اما او گفت: آنها را حل و فصل مسئله به طوری که کارگران دریافت دستمزد خود را.

نخست وزیر شیخ حسینه خواستند اعلام کرد حدود 590 میلیون وام های کم بهره برای صاحبان صادرات گرا کارخانه های آسیب دیده توسط ویروس به طوری که آنها می تواند پرداخت به کارگران خود حقوق و دستمزد.

بنگلادش که دارای دومین صنعت پوشاک در جهان پس از چین است که تحت یک مستند در سراسر کشور تا مارس 25.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>