چگونه ما رای بدهند ؟ شیوع زنده بحث در پست الکترونیکی-در برگه های رای

المپیا بشویید. (AP) — به عنوان coronavirus همه گیر می زند اولیه انتخابات پس از انتخابات مقدماتی برنامه دموکرات ها استدلال می کنند که شیوع را نشان می دهد این کشور نیاز به حرکت به سوی یکی از اهداف دیرین — گسترده رای گیری توسط ایمیل — برای محافظت از انتخابات ماه نوامبر.

اما دموکراتها امیدوار است برای استفاده از این بحران برای گسترش رای گیری از طریق پست صورت شرکت جمهوریخواه اپوزیسیون و همچنین به عنوان مهم چالش های لجستیکی. در برخی از کشورها آن را به مقدار عمده ای وصله پینه کردن از خود سیستم رای گیری فقط هشت ماه قبل از انتخابات.

رأی-با-پست الکترونیکی بوستر در حال حاضر از دست رفته در دور اول مبارزه است. دموکرات ها تلاش کرد و موفق به قرار دادن گسترده قیمومیت گسترش رای گیری از طریق پست در محرک لایحه یک پیشنهاد است که می تواند هزینه تا آنجا که $2 میلیارد دلار. به جای این لایحه شامل 400 میلیون دلار برای کمک به کشورهای تنظیم انتخابات با این حال آنها را مشاهده کنید مناسب قبل از ماه نوامبر است.

اما دموکرات ها در واشنگتن می گویند که آنها خواهد شد نگه داشتن فشار دادن این موضوع با اشاره به افزایش تعداد کشورهای که در حال تغییر به پست الکترونیکی-در رای گیری مقدماتی به عنوان شواهدی وجود دارد که زمان مناسب است.

“عملا هر جمعه ما دیدن دیگر وزارت امور خارجه در واکنش به عدم توانایی خود را به اجرا انتخاباتی خود را در وسط این باور نکردنی مراقبت های بهداشتی بیماری همه گیر” گفت: دموکرات ایالت Ron Wyden از اورگان برای اولین بار دولت برای رای دادن به طور کامل از طریق پست الکترونیکی. او به نام گسترش پست الکترونیکی رای گیری “و نه حتی یک تماس نزدیک.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیشرو دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیوست فشار یکشنبه. “ما باید به دنبال تمام پست های رای در سراسر هیئت مدیره” بایدن روز یکشنبه گفت در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” “ما باید شروع به برنامه ریزی که در هر یک از کشورهای ما است.”

هر دولت در حال حاضر اجازه می دهد تا به نوعی از رای گیری از طریق پست اما تنها شش کشور غربی در حال راه اندازی اجازه می دهد تا تمام ایمیل های رای گیری در هر شهرستان با توجه به وندی Underhill در کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی. در ضمن 17 متحده نیاز به یک رسمی بهانه ای برای رای دهندگان به رای آنها می توانید ایمیل و برخی از اضافی مورد نیاز است. در آلاباما به عنوان مثال برنامه های کاربردی برای رای گیری باید بازگشت و با یک کپی از یک دولت شناسه.

دموکرات ها به مدت طولانی به دنبال از بین بردن چنین قوانین — چه در سطح ایالتی یا فدرال دستور — استدلال آنها موانع برای رای گیری به ویژه برای اقلیت ها و افراد مسن و یا معلول.

در حالی که جمهوری خواهان به حمایت روند نسبت به پست الکترونیکی رای گیری این حزب باقی می ماند مشکوک از استفاده گسترده از روش — حتی اگر شواهدی وجود دارد که رای دهندگان آن بهره مندی بیشتر از آن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خلاصه تا ایران شکایت در مورد دموکرات ها’ پست الکترونیکی-در-رای گیری پیشنهاد در مصاحبه دوشنبه “فاکس و دوستان”. “چیزهایی که آنها تا به حال در وجود دارد ، آنها چیزهایی سطح رای گیری که اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دموکرات ها.

بسیاری از جمهوری خواهان استدلال می کنند که گسترش عمده ای از پست الکترونیکی-در رای گیری جدید باز می شود تا نگرانی ها در مورد تقلب و امنیت و تصمیمات باید در سطح دولت به جای دیکته شده توسط کنگره است.

“این افراد که می گویند همه این کشورها مجبور به تغییر و رای دادن از طریق پست نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد گفت:” جان مریل آلاباما جمهوری خواه وزیر امور خارجه کار کرده است که به گسترش پست الکترونیکی رای گیری در خانه خود دولت است. “من فکر می کنم هر دولتی باید قادر به را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد آنچه به انجام در انتخابات است.”

وجود دارد دیگر عملی از موانع. پست الکترونیکی-در رای گیری نیاز به یک گران قیمت و چشمگیر سرمایه گذاری در ماشین آلات برای پردازش ایمیل آراء نظرسنجی کارگران و قضات انتخابات به باز آموزی برای استفاده از دستگاه ها و بررسی رای دهندگان امضا بر روی پاکت نامه و دیگر چین و چروک است.

“شما نمی توانید فقط تلنگر سوئیچ و رفتن از یک سیستم به دیگری” Underhill گفت. او اشاره کرد که رسمی رای گیری باید چاپ شده بر روی کاغذ با دوام سهام و ایالات متحده ممکن است قادر به به اندازه کافی امن برای ماه نوامبر بدون کافی برنامه ریزی پیشرفته. “شما نمی توانید فقط آن را در Kinko است.”

این نیز روشن نیست که رای گیری از طریق پست است و لزوما همه گیر ضد. در ایالت واشنگتن در اوایل کانون شیوع وزیر امور خارجه کیم Wyman, جمهوری, توصیه می شود که یک انتخابات ویژه برای ماه آوریل 28 سراسر 18 استان ها لغو می شود از آنجا که از virus.

او اشاره کرد که تحت واشنگتن قانون رای دهندگان می توانند ثبت نام تا روز انتخابات که نیاز به تماس شخصی با دولت کارگران است. و مرتب سازی ایمیل های رای گیری به طور معمول طول می کشد محل در دفاتر شلوغ.

“بسیاری از افراد تمرکز در روز انتخابات و مردم قادر به بازگشت رای گیری. اما وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت های در به عقب پایان در انتخابات دفاتر,” او گفت:.

بسیاری از مقامات محلی در حال تمرکز بر پیدا کردن راه هایی برای رأی دادن در فرد و امن تر است. در آلاباما مریل تحت فشار قرار دادند که محلی مقدماتی بازگشت تا اواسط ماه ژوئیه به دلیل ویروس گفت: او قصد دارد به صرف پول بیشتر تضمین این که مراکز رای دهی هستند و به شدت تمیز و نظرسنجی کارگران دسترسی به تجهیزات حفاظتی و ضد عفونی کننده.

او نمی خواست به سعی کنید به تغییر دولت در سیستم رای گیری در چند ماه. “ما برای معرفی مشکلات جدید. ما برای رفع مشکلات فعلی مریل گفت.

برخی از جمهوری خواهان دیدن دموکرات به عنوان تلاش برای بهره برداری از یک بحران است.

“برخی از این ها چیزهایی هستند که شده اند نوع از مسائل حزبی برای یک مدت زمان طولانی و در حال حاضر در حال ارائه به عنوان یک نوع پاسخ به COVID-19 گفت:” اوهایو وزیر امور خارجه فرانک لاروس یک جمهوریخواه که مخالف فدرال دستور. “من به نام که بحران فرصت طلبی. من فکر نمی کنم ساخت بزرگ, سیاست های تغییرات در پاسخ به یک بحران است که کار درست را انجام دهد.”

اوهایو, مارس 17 اولیه به تعویق افتاد در آخرین لحظه و تغییر تقریبا به طور انحصاری پست الکترونیکی-در مسابقه برای 28 آوریل.

مایکل مک دونالد یک استاد دانشگاه فلوریدا که آهنگ های رای گیری در مسائل یادداشت وزرای امور خارجه به مدت طولانی حکم ابراز تنفر از واشنگتن در مورد نحوه انجام انتخابات. اما پس از هزینه های در صف مقابل پست رای گیری است که آشکارا ارزان تر از مصاحبه برگه های رای در فرد مک دونالد گفت. آن را نیز ممکن است به نفع جمهوری خواهان که رای دهندگان تمایل به بزرگتر و بیشتر احتمال دارد به بازیگران غایب آراء مک دونالد در بر داشت در حالی که دموکرات هستند احتمال بیشتری برای رای دادن در فرد است.

پست الکترونیکی رای گیری نیز می تواند تاخیر انتخابات شمارش به خصوص در کالیفرنیا که اجازه می دهد تا رای دهندگان به پست الکترونیکی خود را در برگه های رای در روز انتخابات. دولت هنوز شمارش آرا از آن در مارس 3, اولیه, در بخشی به دلیل شیوع ویروس اتحاد درهم نیروی انسانی در شهرستان در انتخابات دفاتر در سراسر کشور.

کالیفرنیا, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا یک دموکرات گفت: ایالات متحده خواهد بود قادر به برنامه ریزی برای ماه نوامبر برای اطمینان از تعداد آن سریع تر است. او گفت که او نا امید شده بود که کنگره خودداری کردند از جمله در رای گیری اصلاحات در محرک.

“آنها از دست رفته یک فرصت طلایی برای تقویت تابآوری از انتخابات ما سیستم” زیدیه گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جولی Carr Smyth در کلمبوس, اوهایو و کریستینا کسیدی در آتلانتا کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im