چگونه به حفظ چمن و مبارزه با مزاحم سامورایی زنبورهای

دیدار با مایک در Chantilly این هفته!

مایک ظاهر خواهد شد شنبه و یکشنبه, فوریه. 22 و 23 در طولانی مدت در پایتخت عوض کردن و باغ نشان می دهد در دالس نمایشگاه مرکز در Chantilly Virginia.

روز شنبه بحث خواهد شد در 1 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر و یکشنبه خواهد بود در ظهر و 2 بعد از ظهر مایک خواهد شد بحث در مورد گوجه فرنگی, مراقبت از چمن آلی کمپوست — و البته پاسخ خود را سخت ترین باغ سوالات!

“قرار دادن آهک در چمن پیاز و لرزش آن همه …”

مریم در وین می نویسد: “من خسته از کشیدن و کندن توده ضخیم از پیاز وحشی با دست, بنابراین من در مورد آنها را بخوانید و یاد گرفتم که رو به رشد خود را در فصل زمستان است و که آنها نمی مانند آهک. بنابراین در یک خفیف بعد در ژانویه سال گذشته من قطع آنها را در سطح زمین و پوشش نقاط برهنه با یک چهارم اینچ از آهک و آنها از بین رفته اند!!! بدون مواد شیمیایی سمی و بدون حفاری! این روش ممکن است برای افراد دیگر است.”

که مرا به یاد زمانی که لیگ عدالت آمریکا (عضویت در آن زمان [در حدود سال 1960] محدود به فلش فانوس سبز, Aquaman, The Martian Manhunter و Wonder Woman) را نجات زمین توسط آهک های غول پیکر بیگانه ستاره دریایی (“Starro فاتح!”) در ظاهر (“شجاع و پررنگ #28 به fanboy خاص)!

به هر حال من که هستم به استدلال می کنند با نتایج مثبت? به مریم آهک درمان امتحان کنید, Kats و بچه گربه ها, و اجازه دهید باغ قدیمی گورو می دانم که اگر آن را برای شما کار می کند به عنوان به خوبی!

سامورایی زنبور برش از طریق نفرت اشکالات بد بودن!

این marmorated تعفن اشکال — به طور تصادفی وارداتی از آسیا چندی به عقب ثابت شده است به طور جدی از آفات باغ به ویژه در گوجه فرنگی.

این شیطانهای!

هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, U. s. Department of Agriculture, محققان سعی کنید و پیدا کردن آن شکارچیان طبیعی و به نظر می رسد — به عنوان ژن Rayburn استفاده می شود می گویند ما یک مسابقه!

همانطور که در گزارش نشریه “لنکستر کشاورزی” Virginia Tech محقق کریس برگ توضیح می دهد که یک زنبور آنقدر کوچک ما به سختی می توانید آن را ببینید — لقب سامورایی زنبور — به نظر می رسد به طور طبیعی در مناطق مختلف (از جمله Frederick County), تخمگذار تخم مرغ خود را در داخل اشکال بد بودن تخم مرغ است.

تنها چیزی که دریچه را از آن تخم مرغ است که بیشتر زنبورهای!

بسیار طبیعی دشمن!

انتشار “لنکستر کشاورزی” به تازگی تحت پوشش یک کنفرانس که در آن نشان داد ریزه کوچک زنبور در حال حاضر parasitizing تخم تند و زننده marmorated تعفن اشکال.

بهترین بخش این است که این “سامورایی زنبور” بود و نه وارداتی توسط وزارت کشاورزی برای مبارزه با آفات — آن را نشان داد تا به طور طبیعی از جمله حداقل یک سایت در Frederick County است.

چگونه این اتفاق می افتد ؟ Peasy آسان.

هنگامی که اشکالات بد بودن مخفیانه از طریق مهاجرت برخی از تخم مرغ های خود را در حال حاضر بوده است parasitized توسط این زنبور (اندازه دوره در پایان یک جمله) به طوری که آنها تاسیس خود را مانند اشکالات بد بودن.

محققان از Virginia Tech باید شروع به جمع آوری Samurais و انتشار آنها در دیگر مناطق یک تاکتیک در حال تکرار در پن استیت راتگرز و کرنل.

این خبر خوبی است چرا که بهترین راه برای مبارزه با یک مهاجم بیگانه حشرات به شناسایی نژاد و انتشار آن دشمنان طبیعی است.

کاشت zoysia چمن از بذر یک استراتژی بلند مدت

“قهرمان” در ریوردیل پارک می نویسد: “در سال گذشته علف های هرز وحشتناک بودند. خزنده چارلی وحشی بنفشه crabgrass ، من می خواهم برای شروع آماده سازی در حال حاضر برای آب و هوای گرمتر. من برنامه ریزی به هوا حیاط در ماه آوریل (آب و هوا اجازه) [سپس] بذر با zoysia چمن.”

خوب این زمان به هوا ترین منطقه چمن (سرد-فصل چمن و انواع) است در پاییز. اگر شما در حال تعویض به یک فصل گرم چمن مانند zoysia بهار هوادهی ممکن است خوب — اگر خاک استخوان خشک می شود.

Zoysia در حال حاضر در دسترس در فرم دانه, اما طول می کشد تا دانه ها مدت زمان طولانی برای جوانه زدن به خصوص در هوای سرد زمستان خاک — و یک زمان بسیار طولانی برای پر کردن در.

همین دلیل است که اکثر مردم خرید شمع, که پر سرعت.

این صدای خش خش از zoysia چمن, تابستان, چمن,

“قهرمان” در ریوردیل پارک می خواهد برای مبارزه با علف های هرز با بذر چمن خود را با فصل گرم zoysia بذر چمن در بهار امسال.

Zoysia سختی است چمن که می توانید در قسمت سایه و جمعیت از علف های هرز, اما شما هنوز هم باید برای آماده سازی سطح برای موفقیت — به خصوص با دانه.

این بدان معناست که درو تا خاک ضربات پشت ماشین چمن زنی داشتن کل منطقه کشت, تا در اسرع وقت خاک خشک است, سطح, سطح, گسترش, تازه, کمپوست و یا خاک سطح دوباره و گسترش بذر که در خاک گرم است به اندازه کافی برای جوانه زنی.

بسیار بهتر است برای انجام همان دبستان اما خرید شمع و نصب آنها در بهار.

آنها در حال حاضر جوانه زده و به سرعت در حال گسترش بیش از تابستان است.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت