بن فلفل قرمز در کاسه تو خیابان دیده می شود در مارس 4, 2018 در واشنگتن (عکس لی وگل/گتی ایماژ برای SiriusXM)

در میان coronavirus همه گیر است که گریبانگیر سی منطقه محلی نقطه عطفی در بن چیلی کاسه است که مبارزه را از طریق آن و تطبیق.

“در گذشته هر زمان که وجود دارد یک فاجعه بود و یا نیاز به بن بود که همیشه یک جای آنها تبدیل به حمایت و یا مطمئن شوید که مردم از مراقبت و تغذیه” Vida علی گفت fardia electronics.

“در ادامه در آن روح که ما آن را برای 60 سال ما شده اند اهدا ناهار برای قهرمانان … از طریق بیمارستان و پلیس و EMTs و همچنین دادن به جامعه.”

بن چیلی کاسه بوده است که سی جزء اصلی از سال 1958. از آن جان سالم به در دوران تاریک مانند ترور مارتین لوتر کینگ جونیور و شورش 1968.

“شهردار را باید به یک حکومت نظامی و بن چیلی کاسه بود و تنها جایی بود که مجاز به باز باقی می ماند” ویرجینیا علی گفت fardia electronics.

در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس بسته شده است همه از مکان های خود را غیر از تو خیابان.

آن بوده است بیش از یک ضربه مالی — این احساسی هست.

مقابله در بن کاسه چیلی آماده به بیرون رفتن برای کسانی که به آن نیاز دارید. (Fardia electronics/ملیسا هاول)

“مردم استفاده می شود برای ما که در جامعه محل که در آن مردم می آیند و احساس آرامش” گفت: Vida علی. “ما تبدیل به منظقه (وانت). ما تبدیل به سفارشات آنلاین.”

“شوهر من و من می خواستم برای شروع یک رستوران کوچک. و ما قطعا نیاز به پیدا کردن یک مکان ایده آل. و در آن روز تو خیابان منطقه بسیار تفکیک جامعه” گفت: ویرجینیا علی.


بیشتر Coronavirus اخبار


“تو خیابان خود را به عنوان شناخته شده بود سیاه برادوی است. ما این بود مرکز سرگرمی. بنابراین اگر ما می تواند پیدا کردن یک محل بر تو خیابان که فقط به سادگی می تواند ایده آل,” او گفت:.

آنها و آنها به رونق بوده است.

امروز آنها در حال تغذیه اولین پاسخ دهندگان.

بن چیلی کاسه تحویل به عهده دارد ، (Fardia electronics/ملیسا هاول)

سی شهردار موریل Bowser خود گفت: “بن چیلی کاسه است این نوع از کسب و کار است که باید کمک کرد” توسط فدرال وام کسب و کار کوچک.

او گفت که از کنگره خواهد رای در روز بعد یا دو روز تجدید برنامه است.

در اینجا راه های دیگر برای حمایت از بن کاسه چیلی:

“من فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما برای جامعه ما و مهمانان ما و شهر ما برای پشتیبانی که به ما داده شده است” گفت: ویرجینیا علی. “و ما همچنان به استقبال شما و خدمت به شما به عنوان بهترین ما می توانیم در این زمان بسیار دشوار است.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im