چگونه coronavirus تحت تاثیر ورزش

نگرانی بیش از coronavirus را وادار ورزشی, لیگ های سراسر جهان حرفه ای و تازه کار به اقدامات بی سابقه ای برای اطمینان از ایمنی از طرفداران و ورزشکاران به طور یکسان.

در اینجا این اطلاعیه از هر لیگ به تاریخ.

با کلیک بر روی لیگ اسامی زیر را برای داستان کامل.

NHL

NHL اعلام کرد آن است که توقف بازی با 189 بازی باقی مانده در این فصل و عدم اطمینان در مورد چگونه بسیاری از — اگر هر می تواند قبل از بازی پلی آف.

یک تعداد انگشت شماری از اروپا هاکی لیگ در حال حاضر به نام خاموش مانده از فصل خود را.

MLB

لیگ اصلی بیس بال اعلام کرد لغو بقیه آن در بهار آموزش بازی ها, نامعلوم به تعویق افتادن جهانی بیس بال کلاسیک مقدماتی و تاخیر در شروع فصل حداقل دو هفته.

NCAA

مسابقات NCAA برای هر دو مردان و زنان, بسکتبال, لغو شده است, همراه با تمام زمستان و بهار شد. اعلام کرد: سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس بزرگ ده بزرگ 12 Pac-12 و جنوب شرقی کنفرانس همه خود را لغو مسابقات بسکتبال پنج شنبه. بزرگ شرق در واقع شروع بازی قبل از لغو. آمریکا کنفرانس ورزشی و اواسط آمریکا کنفرانس نیز متوقف بازی.

NBA

روز چهارشنبه NBA به حالت تعلیق در فصل “تا اطلاع ثانوی” پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus.

NFL

حتی در آن offseason تعداد انگشت شماری از NFL teams — از جمله Washington Redskins — هستند محدود و یا به طور کامل متوقف سراغ عملیات.

“با توجه به سلامت و سفر نگرانی های اطراف COVID-19 ما اطلاع همه ما پیشاهنگان و مربیان است که آنها باید بازگشت به صفحه اصلی پایگاه و سفر معلق خواهد شد تا اطلاع ثانوی” Redskins صاحب دانیل اسنایدر در بیانیه ای گفت. “سلامت و ایمنی کارکنان ما و بازیکنان اولویت شماره یک ما است و ما احساس می کنیم که این اقدامات احتیاطی لازم را با توجه به شرایط فعلی.”

شده است وجود دارد بحث کمی به تعویق انداختن یا لغو پیش نویس در اواخر ماه آوریل هر چند برگزاری آن در لاس وگاس به نظر می رسد ، NFL گفته است که نظارت بر وضعیت.

تنیس

ATP به نام همه مردان حرفه ای تنیس مسابقات به مدت شش هفته اما یک WTA سخنگوی آسوشیتدپرس گفت در روز پنج شنبه که زنان در تور بود بلافاصله آماده برای انجام همان.

فوتبال

MLS تعطیل برای 30 روز و انتظار کامل 34 بازی فصل به بازی می شود.

ایالات لیگ فوتبال از جمله Loudoun ایران نیز به حالت تعلیق بازی برای 30 روز.

یوفا در حال نزدیک شدن به یک تصمیم برای به تعویق انداختن مسابقات قهرمانی اروپا با یک سال 2021.

لیگ قهرمانان اروپا به حالت تعلیق در بازی به طور نامحدود.

در میان تماس به قراضه فصل در مجموع آخر این هفته بوندسلیگا بازی در آلمان همه به توان بدون فن.

PGA Tour

PGA Tour تصمیم دوشنبه شب به قراضه بقیه بازیکنان قهرمانی و تعطیل آن دیگر مسابقات به صورت سه بعدی هفته.

پاتیناژ

بین المللی اسکیت, اتحادیه اروپا, که به نام هفته آینده جهان در مونترال که روز چهارشنبه با توجه به برگزاری آنها را زودتر از اکتبر — درست قبل از فصل آینده آغاز می شود.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>