خانه اکثریت PAC

  • 2

سیاسی گرایش: دموکراتیک

2018 کل هزینه: $95.6 میلیون

خانه اکثریت PAC تاسیس شد و در مارس 2011 توسط Alixandria لایلاندی سابق دموکرات کنگره کمیته کمپین رسمی. شوهرش دموکراتیک مشاور جان لایلاندی منجر کمپین های تبلیغاتی برای تایید.

این یکی از چندین سوپر پکس تشکیل حزب دموکرات در پاسخ به هزینه های سنگین توسط سازمان های محافظه کار در انتخابات میان دوره ای سال 2010 زمانی که جمهوری خواهان را به دست آورد کنترل از خانه. در حال حاضر پس از دموکرات ها در زمان کنترل و بعد از سال 2018 midterms های تایید شده می گوید آن است که با تمرکز بر “برگزاری خواهان پاسخگو و کمک به نگه داشتن تازگی برنده دموکراتیک اکثریت در خانه.”

به عنوان یک سوپر پک می توانید آن را کمک های مالی از هر اندازه از افراد اتحادیه های کارگری و شرکت های بزرگ اما باید خود را فاش کمک های مالی و هزینه های دوره ای در گزارش به کمیسیون انتخابات فدرال.

به عنوان Dec. 31, 2019 در خانه اکثریت تایید شده رسید برای 2019-2020 چرخه بالغ بر حدود 41 میلیون, با توجه به FEC.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ اهدا 10 میلیون دلار در ماه دسامبر. دیگر اهدا کنندگان عمده عبارتند از: Fred Eychaner بنیانگذار و رئیس رسانه و شرکت چاپ Newsweb Corp. که به 4 میلیون دلار; Paloma شرکای صندوق های تامینی اجرایی دونالد Sussman که به $3 میلیون و sandhya espitia کارگزار املاک و مستغلات جورج مارکوس که به $2 میلیون نفر است.

بزرگترین کمک های مالی از سازمان ها آمده اند از اتحادیه های کارگری از جمله کارگران’ اتحادیه بین المللی آمریکای شمالی که به 1.5 میلیون دلار و برای کار کار آمریکایی که به $2 میلیون نفر است.

PAC سهامداران 501(c)(4) خانه اکثریت رو به جلو صرف بیش از $1 میلیون به پشت دن McCready یک نامزد حزب دموکرات در کارولینای شمالی منطقه 9 ویژه انتخابات در ماه سپتامبر 2019. McCready از دست داد انتخابات به حزب جمهوریخواه دولت سناتور. دن اسقف.

در سال 2018 چرخه انتخابات مجلس اکثریت PAC مطرح شده در مجموع $95.7 میلیون. آن را صرف تقریبا همه از این مبلغ از جمله $72.1 میلیون مستقل هزینه برای حمایت از نامزدهای دموکرات و مخالفت جمهوری خواهان.

PAC صرف بیش از 3 میلیون دلار به شکست واشنگتن سناتور. دینو رسی در واشنگتن 8 منطقه بیش از 3 میلیون دلار به موفقیت سرنگون Rep. تام مک آرتور در نیوجرسی 3 منطقه و بیش از $2.9 میلیون به مخالفت با تشکر. جف دنم در کالیفرنیا منطقه 10.

در سال 2017 فوق العاده PAC صرف $421,000 مخالف جمهوری خواه Karen هندل در انتخابات ویژه برای پر کردن یک خانه صندلی در گرجستان خالی سمت چپ سابق بهداشت و خدمات انسانی وزیر تام قیمت. فوق العاده PAC صرف اضافی $230,000 حمایت از هندل دموکراتیک حریف جان Ossoff که از دست رفته در این مسابقه است.

بزرگترین همکاران به PAC در سال 2018 شد میلیاردر مدیر صندوق پرچین جیمز سیمونز که به 10 میلیون دلار مارکوس که به $5 میلیون Sussman که به 4.8 میلیون دلار و بازنشسته رسانه های اجرایی فرد Eychaner که اهدا 4 میلیون دلار است.

تعدادی از اتحادیه های کارگری نیز در لباس پوشیدن و مبالغ زیادی در سال 2018 است. نجاران & نجار اتحادیه به بیش از 7 میلیون دلار; کارگران اتحادیه به بیش از 3 میلیون دلار; این فدراسیون معلمان آمریکا به بیش از 1.5 میلیون دلار و بین المللی اخوان الکتریکی کارگران اهدا بیش از 1.1 میلیون دلار.

FactCheck.org کارشناسی همکار ایزابلا Fertel کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت